logo
REKLAMA

Najnowsze oferty GAMA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w GAMA

Gama to polska sieć supermarketów należąca do Grupy Eurocash. Gama ma długą historię na rynku i jest silnie obecna w Polsce dzięki szerokiej sieci sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Często zadawane pytania dotyczące GAMA

Historia GAMA: informacje o GAMA
close

Historia Gamy rozpoczęła się w 2011 roku wraz z założeniem spółki i otwarciem pierwszego sklepu w Zakopanem. Od początku istnienia Gama stawiała sobie za cel zaopatrywanie swoich klientów w artykuły spożywcze i produkty masowego spożycia. Oprócz tradycyjnych sklepów Gama o powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych, Gama posiada formaty Gama Mini i Gama Express, które są małymi sklepami oferującymi szeroki asortyment produktów.

Obecnie Gama działa w Polsce poprzez ponad 600 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w GAMA?
close

Gama sprzedaje produkty znanych marek, m.in. Mountain Dew, 7UP, Pepsi, Coca-Cola, Tarczyński, Bell, Indykpol, Oreo, Familijne, E.Wedel, Mondelez, Nestle, Doritos, Cheetos, Jacobs, Woseba, Big Active, Winiary, Łowicz, Hortex, President, Danone, Bakoma, Zwykta, Kanka.

Jak zaoszczędzić pieniądze w GAMA?
close

Oszczędzanie pieniędzy w Gama jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na jej oficjalnej stronie internetowej. Ponadto, klienci mogą znaleźć szeroki wybór produktów po obniżonych cenach w ulotkach, które Gama publikuje co tydzień. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje Gamy. Często oferują oni kupony rabatowe.

Czy GAMA będzie miał oferty na Black Friday?
close

Gama dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Gama broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Gama, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Gama, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję GAMA
close

Gama konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Top Market, Rosa, ABC, Spar.

Ekskluzywne korzyści GAMA
close

Gama oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów w bardzo dogodnych cenach. Na oficjalnej stronie internetowej Gamy prowadzony jest blog, na którym klienci mogą znaleźć przepisy na codzienne domowe posiłki. Gama oferuje tysiące produktów wielu różnych marek. Klienci mogą kupić produkty online i otrzymać je z dostawą do domu. Gama posiada wyjątkową obsługę klienta.

Rabaty oferowane przez GAMA
close

Promocje 365 przedstawia wszystkie oferty i promocje, jakie Gama ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli musisz zrobić zakupy spożywcze, w Gama znajdziesz wszystkie produkty, których szukasz, a nawet więcej. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Gama.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://sklepygama.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.