REKLAMA

Najnowsze oferty GAMA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w GAMA

Gama to polska sieć supermarketów należąca do Grupy Eurocash. Gama ma długą historię na rynku i jest silnie obecna w Polsce dzięki szerokiej sieci sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie produkty mogę znaleźć w GAMA?

W sklepach Gama klienci mogą znaleźć szeroką gamę produktów, takich jak m.in. owoce i warzywa, pieczywo, mleko i produkty mleczne, sery, środki czystości, środki higieny osobistej, napoje alkoholowe, napoje bezalkoholowe i słodycze.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące GAMA

Historia GAMA: informacje o GAMA
Open

Historia Gamy rozpoczęła się w 2011 roku wraz z założeniem spółki i otwarciem pierwszego sklepu w Zakopanem. Od początku istnienia Gama stawiała sobie za cel zaopatrywanie swoich klientów w artykuły spożywcze i produkty masowego spożycia. Oprócz tradycyjnych sklepów Gama o powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych, Gama posiada formaty Gama Mini i Gama Express, które są małymi sklepami oferującymi szeroki asortyment produktów.

Obecnie Gama działa w Polsce poprzez ponad 600 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w GAMA?
Open

Gama sprzedaje produkty znanych marek, m.in. Mountain Dew, 7UP, Pepsi, Coca-Cola, Tarczyński, Bell, Indykpol, Oreo, Familijne, E.Wedel, Mondelez, Nestle, Doritos, Cheetos, Jacobs, Woseba, Big Active, Winiary, Łowicz, Hortex, President, Danone, Bakoma, Zwykta, Kanka.

Jak zaoszczędzić pieniądze w GAMA?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Gama jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na jej oficjalnej stronie internetowej. Ponadto, klienci mogą znaleźć szeroki wybór produktów po obniżonych cenach w ulotkach, które Gama publikuje co tydzień. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje Gamy. Często oferują oni kupony rabatowe.

Poznaj konkurencję GAMA
Open

Gama konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Top Market, Rosa, ABC, Spar.

Ekskluzywne korzyści GAMA
Open

Gama oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów w bardzo dogodnych cenach. Na oficjalnej stronie internetowej Gamy prowadzony jest blog, na którym klienci mogą znaleźć przepisy na codzienne domowe posiłki. Gama oferuje tysiące produktów wielu różnych marek. Klienci mogą kupić produkty online i otrzymać je z dostawą do domu. Gama posiada wyjątkową obsługę klienta.

Czy GAMA będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Gama oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez GAMA
Open

Promocje 365 przedstawia wszystkie oferty i promocje, jakie Gama ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli musisz zrobić zakupy spożywcze, w Gama znajdziesz wszystkie produkty, których szukasz, a nawet więcej. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Gama.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://sklepygama.pl/

REKLAMA
REKLAMA