homeIcon
  1. separatorElektronika
  2. separatorMEDIA EXPERT
REKLAMA

Najnowsze oferty MEDIA EXPERT

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w MEDIA EXPERT

Media Expert to polska sieć sklepów z artykułami RTV i AGD. To popularna marka, która nieustannie się rozwija i mimo stosunkowo krótkiej trajektorii na rynku krajowym zdobyła zaufanie wielu.

Jakie produkty mogę znaleźć w MEDIA EXPERT?

Sklep oferuje różnorodne artykuły RTV i AGD. Sprzedają smartfony, telewizory smart, laptopy, tablety, aparaty fotograficzne i akcesoria, sprzęt AGD i nie tylko. Niektóre sklepy oferują również rowery, skutery, elektronarzędzia i sprzęt ogrodniczy.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące MEDIA EXPERT

Historia MEDIA EXPERT: informacje o MEDIA EXPERT
Open

Media Expert to rosnąca i rozwijająca się sieć sklepów działających w segmencie RTV i AGD. Stale aktualizuje swój katalog i usługi. Firma jest obecna na polskim rynku od ponad 15 lat i regularnie unowocześnia wszystko, co robi, aby pozostać na rynku. Firma jest również lokalnym liderem, który zapewnia najszerszy wybór elektroniki i najniższe ceny. Media Expert na przestrzeni lat został doceniony wieloma prestiżowymi nagrodami krajowymi, takimi jak Laur Konsumenta w 2019 roku. Współpracuje z międzynarodowymi instytucjami finansowymi w zakresie udzielania wsparcia kredytowego.

Jakie marki mogę znaleźć w MEDIA EXPERT?
Open

Media Expert oferuje różnorodne marki, krajowe i międzynarodowe, poszukując równowagi między jakością a kosztami.

Jak zaoszczędzić pieniądze w MEDIA EXPERT?
Open

Media Expert oferuje przystępne ceny i szeroką gamę produktów, dążąc do posiadania szerokiego asortymentu i jednocześnie niskich cen. Istnieją specjalne oferty i rabaty, a także dostęp do rat przy dużych zakupach.

Poznaj konkurencję MEDIA EXPERT
Open

Media Expert konkuruje z innymi sieciami dostarczającymi sprzęt RTV i AGD, a także hipermarketami, które to świadczą w ramach swoich usług. Media Expert wyróżnia się cenami, obszernym katalogiem i ciągłymi aktualizacjami sklepu.

Ekskluzywne korzyści MEDIA EXPERT
Open

  • Firma zapewnia szeroki wybór produktów różnych marek w niskich cenach.
  • Media Expert oferuje ubezpieczenie i konserwację swoich produktów.
  • Media Expert zapewnia dostęp do kredytów w wiodących instytucjach finansowych.

Oferty mogą się różnić w zależności od sezonu i sklepu.

Czy MEDIA EXPERT będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Media Expert oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez MEDIA EXPERT
Open

Promocje 365 oferuje najlepsze rabaty i możliwości Media Expert. Odkryj aktualne oferty na swoją ulubioną elektronikę i zdobądź najnowsze gadżety w najniższej cenie. Skorzystaj z aktualnych rabatów lub porównaj ceny, aby znaleźć najlepszą opcję zakupu. Wydaj mądrze swoje pieniądze z Promocje 365 i Media Expert i uzyskaj technologię, której potrzebujesz, aby poprawić swoje życie.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.mediaexpert.pl/

REKLAMA
REKLAMA