logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorTESCOMA
REKLAMA

Najnowsze oferty TESCOMA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w TESCOMA

TESCOMA to czeski producent przyborów kuchennych. Główna siedziba firmy znajduje się obecnie w Zlinie w Czechach. Obecnie działa w 130 krajach na całym świecie

Często zadawane pytania dotyczące TESCOMA

Jak zaoszczędzić pieniądze w TESCOMA?

Istnieje wiele sposobów, aby klienci mogli zaoszczędzić pieniądze z TESCOMA. Sprawdź ich aktualne oferty dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dodatkowo firma oferuje darmową dostawę przy zamówieniach powyżej 239 zł.

Rabaty oferowane przez TESCOMA

Znajdź najnowsze oferty i promocje TESCOMA tylko z Promocje 365 i odkryj, dlaczego tak wiele osób wciąż je wybiera. TESCOMA oferuje oryginalne akcesoria kuchenne do gotowania, pieczenia i serwowania. Zarówno tradycyjne przybory kuchenne, jak i nowoczesne gadżety wykonane są z wysokiej jakości materiałów i zostaną docenione zarówno przez początkujących kucharzy, jak i profesjonalistów w tej dziedzinie. Ciesz się najlepszymi artykułami TESCOMA w najlepszych cenach. Zawsze do usług swoich klientów, TESCOMA będzie miała wszystko, czego szukasz. Nie czekaj dłużej i uzyskaj najnowsze zniżki i oferty sprzedaży od TESCOMA z Promocje 365.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.tescoma.pl/

Historia TESCOMA: informacje o TESCOMA

Firma TESCOMA została założona w 1992 roku w Zlinie przez Petra Chmelę i Jiříego Vaculíka, początkowo zajmowali się sprzedażą oszczędzaczy wody. W 1994 roku firma rozpoczęła produkcję naczyń kuchennych, które w kolejnych latach stały się jej dominującym produktem. Firma regularnie uczestniczyła w światowych targach, a w 1996 roku otworzyła swój pierwszy zagraniczny oddział we Włoszech. Obecnie TESCOMA działa w 130 krajach świata i posiada dziewięć oddziałów zagranicznych, w tym w Polsce, gdzie posiada ponad 40 punktów sprzedaży rozsianych po całym kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w TESCOMA?

TESCOMA sprzedaje i dystrybuuje własne produkty pod własną marką. Firma produkuje i projektuje swoje własne produkty.

Czy TESCOMA będzie miał oferty na Black Friday?

Tescoma dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Tescoma broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Tescoma, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak Tescoma, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję TESCOMA

Do głównych konkurentów TESCOMA należą inne podobne firmy działające w regionie, takie jak DUKA, JUAN, Willow House, Black Red White i JYSK.

Ekskluzywne korzyści TESCOMA

Klienci TESCOMA mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Możesz być pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze promocje, oferty i wiadomości TESCOMA, zapisując się do ich newslettera i zacząć cieszyć się ich najnowszymi ofertami dostarczanymi prosto do Twojej skrzynki odbiorczej. Dzięki subskrypcji klienci mogą również uzyskać dostęp do 10% zniżki.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.