homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorTESCOMA
REKLAMA

Najnowsze oferty TESCOMA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w TESCOMA

TESCOMA to czeski producent przyborów kuchennych. Główna siedziba firmy znajduje się obecnie w Zlinie w Czechach. Obecnie działa w 130 krajach na całym świecie

Jakie produkty mogę znaleźć w TESCOMA?

TESCOMA oferuje szeroką gamę produktów, która obejmuje między innymi przybory i akcesoria kuchenne, noże, deski do krojenia, garnki i patelnie, pokrywki, szybkowary, czajniki i dzbanki, mopy, szczotki oraz naczynia.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące TESCOMA

Historia TESCOMA: informacje o TESCOMA
Open

Firma TESCOMA została założona w 1992 roku w Zlinie przez Petra Chmelę i Jiříego Vaculíka, początkowo zajmowali się sprzedażą oszczędzaczy wody. W 1994 roku firma rozpoczęła produkcję naczyń kuchennych, które w kolejnych latach stały się jej dominującym produktem. Firma regularnie uczestniczyła w światowych targach, a w 1996 roku otworzyła swój pierwszy zagraniczny oddział we Włoszech. Obecnie TESCOMA działa w 130 krajach świata i posiada dziewięć oddziałów zagranicznych, w tym w Polsce, gdzie posiada ponad 40 punktów sprzedaży rozsianych po całym kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w TESCOMA?
Open

TESCOMA sprzedaje i dystrybuuje własne produkty pod własną marką. Firma produkuje i projektuje swoje własne produkty.

Jak zaoszczędzić pieniądze w TESCOMA?
Open

Istnieje wiele sposobów, aby klienci mogli zaoszczędzić pieniądze z TESCOMA. Sprawdź ich aktualne oferty dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dodatkowo firma oferuje darmową dostawę przy zamówieniach powyżej 239 zł.

Poznaj konkurencję TESCOMA
Open

Do głównych konkurentów TESCOMA należą inne podobne firmy działające w regionie, takie jak DUKA, JUAN, Willow House, Black Red White i JYSK.

Ekskluzywne korzyści TESCOMA
Open

Klienci TESCOMA mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Możesz być pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze promocje, oferty i wiadomości TESCOMA, zapisując się do ich newslettera i zacząć cieszyć się ich najnowszymi ofertami dostarczanymi prosto do Twojej skrzynki odbiorczej. Dzięki subskrypcji klienci mogą również uzyskać dostęp do 10% zniżki.

Czy TESCOMA będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Tescoma oferuje niesamowite ** promocje i zniżki z okazji Black Friday**, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie ** Black Friday, Cyber Monday** i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz ** uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty.** Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez TESCOMA
Open

Znajdź najnowsze oferty i promocje TESCOMA tylko z Promocje 365 i odkryj, dlaczego tak wiele osób wciąż je wybiera. TESCOMA oferuje oryginalne akcesoria kuchenne do gotowania, pieczenia i serwowania. Zarówno tradycyjne przybory kuchenne, jak i nowoczesne gadżety wykonane są z wysokiej jakości materiałów i zostaną docenione zarówno przez początkujących kucharzy, jak i profesjonalistów w tej dziedzinie. Ciesz się najlepszymi artykułami TESCOMA w najlepszych cenach. Zawsze do usług swoich klientów, TESCOMA będzie miała wszystko, czego szukasz. Nie czekaj dłużej i uzyskaj najnowsze zniżki i oferty sprzedaży od TESCOMA z Promocje 365.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.tescoma.pl/

REKLAMA
REKLAMA