logo
homeIcon
  1. separatorSport
  2. separatorMARTES SPORT

MARTES SPORT gazetka aktualna i promocje

Oferty i przeceny w MARTES SPORT gazetka

Martes Sport to polska sieć sklepów, których działalność koncentruje się na sprzedaży odzieży i akcesoriów sportowych. Dzięki długiej historii na rynku, Martes Sport posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych strategicznie w całej Polsce.

Często zadawane pytania dotyczące MARTES SPORT

Jak zaoszczędzić pieniądze w MARTES SPORT?

Oszczędzanie pieniędzy w Martes Sport jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na oficjalnej stronie internetowej. Ponadto, Martes Sport oferuje swoim klientom usługi finansowania, dzięki czemu mogą oni płacić za swoje zakupy w ratach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje Martes Sport.

Rabaty oferowane przez MARTES SPORT

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Martes Sport ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli szukasz odzieży sportowej, w Martes Sport znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Martes Sport.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://sklepmartes.pl/

Historia MARTES SPORT: informacje o MARTES SPORT

Historia Martes Sport rozpoczęła się w 1993 roku wraz z założeniem firmy i otwarciem pierwszego sklepu w Bielsku-Białej przez Jarosława Droździka i Michała Kowalika. Od początku istnienia celem firmy jest oferowanie klientom szerokiej gamy wysokiej jakości odzieży i akcesoriów sportowych. Oprócz Polski, firma jest obecna także w innych krajach, m.in. w Czechach, na Słowacji, Ukrainie, w Rumunii.

W Polsce sklepy Martes Sport zlokalizowane są głównie w dużych centrach handlowych. Obecnie Martes Sports posiada w Polsce około 100 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju. Firma sprzedaje również swoje produkty za pośrednictwem sklepu internetowego.

Jakie marki mogę znaleźć w MARTES SPORT?

Martes Sport sprzedaje produkty znanych marek, między innymi Aquawave, Asics, Ast, Alpina, Black Diamong, Bruley, Bama, Bestway, Craft, Continental, Energizer, Everlast, Fila Skates, Fila, Nike, Nickwax, Maped Picnik, O'Neill, IQ, Only Hot, Salomon, Spokey, Schwinn, Reusch, Reebok, Quiksilver, Puma, The North Face, Zefal.

Czy MARTES SPORT będzie miał oferty na Black Friday?

Martes Sport dołącza do Black Friday i oferuje wspaniałe możliwości oszczędzania, z niezapomnianymi rabatami na wybrane produkty głównych krajowych i importowanych marek sportowych.

W Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze broszury Martes Sport z najnowszą modą i obuwiem sportowym, piłkami i akcesoriami, aby w pełni cieszyć się sportem.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na odzież, obuwie i akcesoria sportowe do 50%, wśród których wyróżniają się buty, buty do koszykówki, rower górski, drony, korki piłkarskie, korki piłkarskie, buty, stroje kąpielowe, wrotki, czapki, stroje kąpielowe, kapcie, trampoliny, cornhole, lornetki, knagi, rowery, samochody rc, obuwie, buty tenisowe, kije golfowe, śpiwory, buty golfowe, rękawice bokserskie, buty damskie, opaski na głowę, knagi baseballowe. Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Martes Sport, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na produkty głównych marek dla amatorów i profesjonalnych sportowców.

Oprócz katalogów najważniejszych sklepów sportowych w kraju, takich jak Martes Sport, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty sportowe w Polska.

Poznaj konkurencję MARTES SPORT

Martes Sport konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak między innymi Decathlon, Sewel, Deep Trip Store.

Ekskluzywne korzyści MARTES SPORT

Martes Sport oferuje swoim klientom szeroki wybór sprzętu sportowego w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą kupować produkty w sklepie internetowym i odbierać je w domu. W przypadku jakichkolwiek niedogodności związanych z produktami, Martes Sport umożliwia zwroty.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w MARTES SPORT.

Najlepsze oferty do zapisania w MARTES SPORT

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Sport? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 8 sklepów w Sport, w tym MARTES SPORT. Sport sklepów w Poland, w tym MARTES SPORT i wielu innych.

Oferty
arrowDown

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.