homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorLEGO
REKLAMA

Najnowsze oferty LEGO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w LEGO

LEGO to duńska firma produkująca zabawki. Jej polska siedziba znajduje się w Warszawie. Od 2016 roku jest największym producentem zabawek na świecie.

Czy LEGO będzie miał oferty na Black Friday?

LEGO oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące LEGO

Historia LEGO: informacje o LEGO
Open

W 1918 roku Ole Kirk Christiansen rozpoczął produkcję i sprzedaż drewnianych mebli z rodzinnego warsztatu. Podczas Wielkiego Kryzysu meble musiały stać się mniejsze, a w 1932 roku zaczął zamiast nich robić drewniane zabawki.

Dwa lata później otworzył firmę LEGO, która szybko zyskała popularność dzięki przystępnym cenom i trwałym materiałom.

Firma po raz pierwszy zaczęła sprzedawać plastikowe klocki konstrukcyjne w 1949 roku. Kolory były inspirowane obrazami Mondriana i nie zawierała instrukcji obsługi, aby pobudzić kreatywność dzieci. W 1958 roku LEGO opatentowało system rur, które pozwoliły kawałkom pasować do siebie z większą stabilnością, kończąc to, co stało się ich ikonicznym klockiem.

Po tym jak klocek LEGO stał się globalnym hitem, firma zaprzestała produkcji drewnianych kolekcji. Pierwszy oficjalny sklep LEGO został otwarty w Polsce w 2021 roku w warszawskim centrum handlowym Arkadia. Do końca tego roku zainaugurowano dwie kolejne lokalizacje, drugą w Warszawie i jedną we Wrocławiu.

W 2022 roku LEGO zapowiedziało, że do października otworzy sklep w Łodzi.

Jakie marki mogę znaleźć w LEGO?
Open

Wszystkie produkty firmy LEGO posiadają certyfikat produktu LEGO. Firma LEGO jest członkiem programu ICTI Ethical Toy Program i zobowiązuje się do stopniowego dostosowywania swoich działań do Kodeksu Postępowania RBA.

LEGO organizuje regularne audyty zewnętrznych dostawców, aby zapewnić przestrzeganie praw pracowniczych i dbałość o środowisko w całym procesie rozwoju.

Jak zaoszczędzić pieniądze w LEGO?
Open

Znajdź wspaniałe oferty w sklepie internetowym LEGO. Uzyskaj najlepsze ceny w dziale Oferty. Kupuj najpopularniejsze zestawy w sekcji Best Sellers. Kupuj produkty, które kończą się w sprzedaży, w sekcji Ostatnia szansa na zakup.

Poznaj konkurencję LEGO
Open

Głównymi konkurentami LEGO są inne firmy zabawkarskie, takie jak Hoplano, Zalando, Toys'R'Us, Mattel, Hasbro, New Bright, Playmobil i Funko.

Ekskluzywne korzyści LEGO
Open

Załóż konto LEGO za darmo, aby zdobywać nagrody LEGO VIP za zakupy. Uzyskaj dostęp do specjalnych zniżek, miesięcznych promocji, wydarzeń i prezentów za pomocą konta LEGO VIP.

Rabaty oferowane przez LEGO
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.