homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorINTERMARCHÉ
REKLAMA

Najnowsze oferty INTERMARCHÉ

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w INTERMARCHÉ

Intermarché to europejska sieć supermarketów. Należy do grupy Les Mousquetaires i jest jedną z reprezentatywnych marek supermarketów w Europie, zdobywając zaufanie wielu różnych klientów.

Jakie produkty mogę znaleźć w INTERMARCHÉ?

Firma oferuje szeroki wybór produktów, w tym produkty mączne i pieczywo, produkty owoce, produkty owocowe, nabiał, konserwy, napoje alkoholowe i bezalkoholowe, desery, środki czystości.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące INTERMARCHÉ

Historia INTERMARCHÉ: informacje o INTERMARCHÉ
Open

Intermarché lub Intermarket została założona w 1969 roku przez Jean-Pierre'a Le Rocha pod nazwą Ex Offices. Nazwę zmieniono dopiero trzy lata później, w 1972 roku. Le Roch był prezesem firmy do lat 90-tych.

Les Mousquetaires konwertowali inne sklepy należące do ich marki do sklepów Intermarché pod różnymi nazwami, takimi jak Intermarché Hyper, Intermarché Super, Intermarché Express i Intermarché Contact. Hyper odnosi się do największych sklepów, super do supermarketów, do najczęstszego rodzaju sklepów Intermarché należą: Express to sklepy ogólnospożywcze, a Contact to sklepy ogólnospożywcze na obszarach wiejskich. Firma została założona we Francji i od tego czasu rozszerzyła swoją działalność na inne kraje. Do Polski trafił w 1997 roku, ma również sklepy w Belgii, Libanie, Egipcie, Portugalii, Bośni i Hercegowinie oraz Serbii.

Jakie marki mogę znaleźć w INTERMARCHÉ?
Open

Intermarché oferuje różnorodne międzynarodowe marki. Posiada również własne marki, w tym Chabrior, Paquito, Monique Ranou, Claude Léger, Paturages, Saint Eloi, Look, Apta i Elodie.

Jak zaoszczędzić pieniądze w INTERMARCHÉ?
Open

Intermarché oferuje przystępne ceny i szeroką gamę produktów. Zapewnia również własne marki po niższych kosztach.

Poznaj konkurencję INTERMARCHÉ
Open

Intermarché konkuruje z innymi sieciami supermarketów, hipermarketów i sklepów typu spożywczych, takimi jak Aldi, Lidl, Carrefour, Biedronka i inne. Posiada szeroką gamę produktów i wiele opcji w swojej marce sklepu.

Ekskluzywne korzyści INTERMARCHÉ
Open

• Ten sklep oferuje szeroki wybór produktów w szerokiej gamie cen, od niedrogich po artykuły dla smakoszy lub luksusowe. • Intermarché zapewnia specjalne rabaty przez cały rok. • Intermarché oferuje wiele różnych produktów pod własnymi markami sklepów. Oferty mogą się różnić w zależności od lokalizacji sklepu i sezonu.

Czy INTERMARCHÉ będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Intermarché oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez INTERMARCHÉ
Open

Promocje 365 oferuje najlepsze rabaty i możliwości Intermarché. Odkryj aktualne oferty najlepszych artykułów spożywczych i znajdź swoje ulubione marki pod jednym dachem. Zobacz, jakie oferty są prezentowane w najbliższym sklepie i porównaj ceny z konkurencją. Rób zakupy bez nadmiernych wydatków i korzystaj z przystępnej ceny i możliwości wyboru, jakie oferuje Intermarché. Zaoszczędź swoje pieniądze i uzyskaj wszystko, czego potrzebujesz i chcesz z Promocje 365.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://intermarche.pl/

REKLAMA
REKLAMA