logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorINTERMARCHÉ
REKLAMA

Najnowsze oferty INTERMARCHÉ

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w INTERMARCHÉ

Intermarché to europejska sieć supermarketów. Należy do grupy Les Mousquetaires i jest jedną z reprezentatywnych marek supermarketów w Europie, zdobywając zaufanie wielu różnych klientów.

Często zadawane pytania dotyczące INTERMARCHÉ

Jak zaoszczędzić pieniądze w INTERMARCHÉ?

Intermarché oferuje przystępne ceny i szeroką gamę produktów. Zapewnia również własne marki po niższych kosztach.

Rabaty oferowane przez INTERMARCHÉ

Promocje 365 oferuje najlepsze rabaty i możliwości Intermarché. Odkryj aktualne oferty najlepszych artykułów spożywczych i znajdź swoje ulubione marki pod jednym dachem. Zobacz, jakie oferty są prezentowane w najbliższym sklepie i porównaj ceny z konkurencją. Rób zakupy bez nadmiernych wydatków i korzystaj z przystępnej ceny i możliwości wyboru, jakie oferuje Intermarché. Zaoszczędź swoje pieniądze i uzyskaj wszystko, czego potrzebujesz i chcesz z Promocje 365.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://intermarche.pl/

Historia INTERMARCHÉ: informacje o INTERMARCHÉ

Intermarché lub Intermarket została założona w 1969 roku przez Jean-Pierre'a Le Rocha pod nazwą Ex Offices. Nazwę zmieniono dopiero trzy lata później, w 1972 roku. Le Roch był prezesem firmy do lat 90-tych.

Les Mousquetaires konwertowali inne sklepy należące do ich marki do sklepów Intermarché pod różnymi nazwami, takimi jak Intermarché Hyper, Intermarché Super, Intermarché Express i Intermarché Contact. Hyper odnosi się do największych sklepów, super do supermarketów, do najczęstszego rodzaju sklepów Intermarché należą: Express to sklepy ogólnospożywcze, a Contact to sklepy ogólnospożywcze na obszarach wiejskich. Firma została założona we Francji i od tego czasu rozszerzyła swoją działalność na inne kraje. Do Polski trafił w 1997 roku, ma również sklepy w Belgii, Libanie, Egipcie, Portugalii, Bośni i Hercegowinie oraz Serbii.

Jakie marki mogę znaleźć w INTERMARCHÉ?

Intermarché oferuje różnorodne międzynarodowe marki. Posiada również własne marki, w tym Chabrior, Paquito, Monique Ranou, Claude Léger, Paturages, Saint Eloi, Look, Apta i Elodie.

Czy INTERMARCHÉ będzie miał oferty na Black Friday?

Intermarché dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Intermarché broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Intermarché, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Intermarché, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję INTERMARCHÉ

Intermarché konkuruje z innymi sieciami supermarketów, hipermarketów i sklepów typu spożywczych, takimi jak Aldi, Lidl, Carrefour, Biedronka i inne. Posiada szeroką gamę produktów i wiele opcji w swojej marce sklepu.

Ekskluzywne korzyści INTERMARCHÉ

• Ten sklep oferuje szeroki wybór produktów w szerokiej gamie cen, od niedrogich po artykuły dla smakoszy lub luksusowe. • Intermarché zapewnia specjalne rabaty przez cały rok. • Intermarché oferuje wiele różnych produktów pod własnymi markami sklepów. Oferty mogą się różnić w zależności od lokalizacji sklepu i sezonu.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.