homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorBETTERWARE
REKLAMA

Najnowsze oferty BETTERWARE

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w BETTERWARE

Betterware to brytyjska firma zajmująca się sprzedażą produktów gospodarstwa domowego. Betterware prowadzi działalność od ponad ośmiu dekad i jest silnie obecna w Polsce, a także w wielu innych krajach na świecie. W Polsce Betterware działa poprzez sprzedaż katalogową swoich produktów za pośrednictwem dużej liczby niezależnych konsultantów.

Jakie produkty mogę znaleźć w BETTERWARE?

Betterware sprzedaje szeroką gamę produktów takich jak gąbki, środki do czyszczenia łazienek, packi i pojemniki do przechowywania, mydła siarkowe, szczotki, perfumy, tarki, zapachy dla środowiska, środki do czyszczenia okien, luster i powierzchni szklanych, pasty do zębów, wśród wielu innych produktów.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące BETTERWARE

Historia BETTERWARE: informacje o BETTERWARE
Open

Firma Betterware została założona pod nazwą Betterwear w 1928 roku we wschodnim Londynie jako sprzedawca szczotek do drzwi. W 1970 roku firma zmieniła nazwę na Betterware, która jest znana do dziś. W 1986 roku Betterware przeszła silną transformację i stała się spółką publiczną. W 1990 roku weszła na giełdę. Po latach firma dodała wiele nowych produktów i stała się ponownie firmą prywatną pod nazwą Betterware Global, otwierając filie w innych krajach, w tym w Polsce. W Polsce Betterware wylądował w 1998 roku i od tego czasu stał się marką o dużej renomie wśród Polaków. Obecnie Betterware sprzedaje swoje produkty w Polsce katalogowo poprzez szeroką sieć konsultantów.

Jakie marki mogę znaleźć w BETTERWARE?
Open

Betterware jest producentem artykułów gospodarstwa domowego, dlatego sprzedaje produkty pod własnymi markami: Blue Nature, Betterware, między innymi.

Jak zaoszczędzić pieniądze w BETTERWARE?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Betterware jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. Betterware regularnie publikuje katalogi i broszury z szeroką gamą produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w Betterware. Klienci mogą również zapytać konsultantów Betterware, którzy zawsze będą mieli dla nich jakąś ofertę. Zapisując się do Newslettera klienci mogą być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Poznaj konkurencję BETTERWARE
Open

Betterware konkuruje w Polsce z innymi firmami, takimi jak między innymi Tupperware.

Ekskluzywne korzyści BETTERWARE
Open

W Betterware klienci mogą czerpać ogromne korzyści, ponieważ oprócz kupowania produktów mogą zostać resellerami marki i zarabiać. Wszystkie produkty Betterware są wykonane z najwyższej jakości składników. Na oficjalnej stronie Betterware znajduje się sekcja "Aktualności", w której klienci mogą znaleźć wiadomości o marce i wskazówki dotyczące pielęgnacji domu. W przypadku jakichkolwiek niedogodności z którymkolwiek z produktów, Betterware umożliwia zwrot pieniędzy. Betterware ma ekskluzywną obsługę klienta przez telefon i e-mail.

Czy BETTERWARE będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Betterware oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez BETTERWARE
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA