homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorEMPIK
REKLAMA

Najnowsze oferty EMPIK

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w EMPIK

Empik to polska sieć sklepów z książkami, muzyką, filmami, grami i innymi artykułami rozrywkowymi. Empik jest znaną i cenioną na polskim rynku firmą, posiadającą placówki na terenie całego kraju.

Jakie produkty mogę znaleźć w EMPIK?

W Empiku klienci mogą znaleźć szeroką gamę produktów, takich jak książki, książki science fiction, powieści, książki historyczne, komiksy, muzyka, blu-ray, dvd, filmy, gry i konsole, zestawy słuchawkowe do gier, klawiatury do gier, sprzęt do gier, konsole do gier, gry cyfrowe, gadżety do gier i wiele innych. Z drugiej strony Empik dodał ostatnio takie produkty, jak zabawki, artykuły dla zdrowia i urody, produkty elektroniczne i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące EMPIK

Historia EMPIK: informacje o EMPIK
Open

Historia Empiku rozpoczęła się w 1991 r. wraz z założeniem firmy w Polsce przez Jacka Dębskiego, Janusza Romanowskiego i Yarona Brucknera. Empik był początkowo własnością polskiego rządu, a następnie został przejęty przez wspomnianych biznesmenów. Empik jest rozpoznawalną marką w Polsce w segmencie produktów książkowych i medialnych. Grupa Empik jest również liderem w dystrybucji treści cyfrowych.

W ostatnich latach Empik rozszerzył swoją działalność o nowe produkty, takie jak m.in. kosmetyki, artykuły pielęgnacyjne, zabawki, elektronika. Obecnie Empik działa w Polsce poprzez ponad 300 salonów rozmieszczonych w głównych regionach kraju. Jednocześnie Empik posiada jedną z 3 największych platform e-commerce w Polsce.

Jakie marki mogę znaleźć w EMPIK?
Open

Empik sprzedaje produkty znanych marek, takich jak m.in. Kenzo, Calvin Klein, DKNY, Davidoff, Joop!, Yves Saint Laurent, D&G, Boss, Kenzo, Giorgio Armani, Lanvin, Gucci, Lacoste, Hasbro, Lego, Crayola, PLay-Doh, Chicco, Fisher-Price, Num Noms, Smily Play.

Jak zaoszczędzić pieniądze w EMPIK?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Empiku jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie. W sklepie internetowym Empik klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w Empiku. Dzięki aplikacji mobilnej Empik klienci mogą robić zakupy i korzystać z ekskluzywnych ofert.

Poznaj konkurencję EMPIK
Open

Empik konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Kraina Książek, Amazon, AlliExpress.

Ekskluzywne korzyści EMPIK
Open

Empik oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów w bardzo dogodnych cenach. Ponadto, klienci mogą kupować produkty za pośrednictwem aplikacji mobilnej i mieć je dostarczone do domu. Empik posiada punkty odbioru, w których klienci mogą odebrać swoje produkty. Klienci mogą śledzić swoje zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego.

Czy EMPIK będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Empik oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez EMPIK
Open

Promocje 365 przedstawia wszystkie oferty i promocje, jakie Empik ma dla Ciebie w Polsce. Najszerszy asortyment książek, muzyki i wszystkiego, czego szukasz, znajdziesz w Empiku. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Empik.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.empik.com/

REKLAMA
REKLAMA