logo
homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorEMPIK

Najnowsze oferty EMPIK

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w EMPIK

Empik to polska sieć sklepów z książkami, muzyką, filmami, grami i innymi artykułami rozrywkowymi. Empik jest znaną i cenioną na polskim rynku firmą, posiadającą placówki na terenie całego kraju.

Często zadawane pytania dotyczące EMPIK

Jak zaoszczędzić pieniądze w EMPIK?

Oszczędzanie pieniędzy w Empiku jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie. W sklepie internetowym Empik klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w Empiku. Dzięki aplikacji mobilnej Empik klienci mogą robić zakupy i korzystać z ekskluzywnych ofert.

Rabaty oferowane przez EMPIK

Promocje 365 przedstawia wszystkie oferty i promocje, jakie Empik ma dla Ciebie w Polsce. Najszerszy asortyment książek, muzyki i wszystkiego, czego szukasz, znajdziesz w Empiku. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Empik.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.empik.com/

Historia EMPIK: informacje o EMPIK

Historia Empiku rozpoczęła się w 1991 r. wraz z założeniem firmy w Polsce przez Jacka Dębskiego, Janusza Romanowskiego i Yarona Brucknera. Empik był początkowo własnością polskiego rządu, a następnie został przejęty przez wspomnianych biznesmenów. Empik jest rozpoznawalną marką w Polsce w segmencie produktów książkowych i medialnych. Grupa Empik jest również liderem w dystrybucji treści cyfrowych.

W ostatnich latach Empik rozszerzył swoją działalność o nowe produkty, takie jak m.in. kosmetyki, artykuły pielęgnacyjne, zabawki, elektronika. Obecnie Empik działa w Polsce poprzez ponad 300 salonów rozmieszczonych w głównych regionach kraju. Jednocześnie Empik posiada jedną z 3 największych platform e-commerce w Polsce.

Jakie marki mogę znaleźć w EMPIK?

Empik sprzedaje produkty znanych marek, takich jak m.in. Kenzo, Calvin Klein, DKNY, Davidoff, Joop!, Yves Saint Laurent, D&G, Boss, Kenzo, Giorgio Armani, Lanvin, Gucci, Lacoste, Hasbro, Lego, Crayola, PLay-Doh, Chicco, Fisher-Price, Num Noms, Smily Play.

Czy EMPIK będzie miał oferty na Black Friday?

Empik oferuje świetne rabaty i promocje podczas Black Friday. Odkryj najlepsze oferty roku i zostań ekspertem od oszczędzania.

Promocje 365 ma najnowsze broszury, katalogi i porady dotyczące kupowania wszystkiego, czego potrzebujesz, bez nadmiernych wydatków. Znajdź najlepsze ceny i najnowsze wiadomości ze wszystkich swoich ulubionych sklepów w jednym miejscu.

W tym roku Black Friday przypada 24 listopada. Chociaż wydarzenie trwa tylko jeden dzień, wiele sklepów oferuje zniżki na kilka dni przed jego rozpoczęciem, przedłużając swoje promocje do końca tygodnia.

Przygotuj się, aby jak najlepiej wykorzystać najważniejszy sezon rabatowy w roku. Promocje 365 posiada katalogi i broszury wszystkich sklepów, które oferują zniżki zarówno w Black Friday, jak i w innych sezonach promocyjnych.

Od sprzętu gospodarstwa domowego po artykuły sportowe, odzież i meble, nasze katalogi pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze podczas zakupów tego, czego szukasz.

Odwiedź Promocje 365 i uzyskaj zniżki do 80% na wybrane produkty podczas Black Friday. Zapomnij o wysokich cenach i inflacji, z Promocje 365 zawsze znajdziesz najmądrzejszy sposób na oszczędzanie.

Poznaj konkurencję EMPIK

Empik konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Kraina Książek, Amazon, AlliExpress.

Ekskluzywne korzyści EMPIK

Empik oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów w bardzo dogodnych cenach. Ponadto, klienci mogą kupować produkty za pośrednictwem aplikacji mobilnej i mieć je dostarczone do domu. Empik posiada punkty odbioru, w których klienci mogą odebrać swoje produkty. Klienci mogą śledzić swoje zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w EMPIK.

Najlepsze oferty do zapisania w EMPIK

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Inni? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 38 sklepów w Inni, w tym EMPIK. Inni sklepów w Poland, w tym EMPIK i wielu innych.

Oferty

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.