logo

ALDI gazetka aktualna i promocje

Oferty i przeceny w ALDI gazetka

Aldi Nord to międzynarodowa sieć supermarketów z siedzibą w Niemczech. Łączy w sobie dwie niemieckie sieci dyskontowe i jest jednym z największych sklepów na poziomie międzynarodowym. Aldi Nord to sklep dyskontowy z wieloma możliwościami oszczędzania pieniędzy.

Często zadawane pytania dotyczące ALDI

Jak zaoszczędzić pieniądze w ALDI?

Aldi Nord ma niskie ceny i programy rabatowe. Ma cotygodniowe oferty specjalne, często obejmujące droższe produkty. Aldi Nord jest znany ze swoich specjalnych promocji, ponieważ niektóre z nich pomogły produktom sprzedać się niesamowicie szybko.

Rabaty oferowane przez ALDI

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i broszury Aldi Nord. Odkryj aktualne oferty w Aldi Nord blisko Ciebie i dowiedz się, co jest w sprzedaży w tym tygodniu. Skorzystaj z oszczędności, które ta sieć oferuje Ci dzisiaj i zdobądź swoje ulubione rzeczy w niższych cenach. Uzyskaj najlepszą wartość dla swoich pieniędzy i porównaj ceny między Aldi Nord i konkurencją, aby odkryć, co będzie działać dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego gospodarstwa domowego.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.aldi.pl/

Historia ALDI: informacje o ALDI

Aldi Nord został założony przez Karla i Theo Albrechta w 1946 roku. Dwaj bracia przejęli rodzinny sklep w Essen i znacznie go rozwinęli. W ciągu zaledwie pięciu lat istniało 13 sklepów należących do braci. Początkowo firma koncentrowała się na sprzedaży i oszczędnościach, usuwając niepopularne towary i utrzymując małe sklepy.

W latach 60-tych podzielili ją na dwie części, Aldi Nord i Aldi Süd, a w 1962 roku wprowadzili nazwę Aldi Nord, oznaczającą Albrecht Diskont lub Albrecht Discount. Dwa oddziały działają pod tą nazwą, choć prawnie są oddzielnymi podmiotami. Aldi Nord działa w Niemczech, Danii, Francji, Portugalii, Hiszpanii i Polsce. Aldi Nord Süd działa na Węgrzech, w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Chinach, Austrii, Słowenii, Włoszech, Niemczech, a także w innych krajach. Ten osobliwy podział był spowodowany brakiem porozumienia między właścicielami w kwestii sprzedaży papierosów, i choć oba podmioty Aldi Nord działają wspólnie, do dziś są oddzielne.

W 1967 roku firma rozszerzyła swoją działalność międzynarodową na Austrię. Następna była Holandia. W latach 70. Aldi Nord otworzył pierwsze sklepy w USA. Marka Aldi Nord może poszczycić się ponad 11 tys. sklepów w różnych lokalizacjach, głównie w Europie i USA, ale także w Azji, a konkretnie w Chinach. W Polsce znajdują się 132 sklepy Aldi Nord, a firma jest obecna w kraju od 2008 roku.

Jakie marki mogę znaleźć w ALDI?

Aldi Nord oferuje głównie swoje własne marki, z mniejszym odsetkiem artykułów należących do innych marek. Posiada marki takie jak Grandessa, Happy Farms, Millville, Simply Nature, Fit & Active, i więcej. Posiada w ofercie marki takie jak Haribo, Vegemite, i więcej.

Czy ALDI będzie miał oferty na Black Friday?

ALDI dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze ALDI broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku ALDI, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak ALDI, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję ALDI

Aldi Nord konkuruje z innymi sieciami supermarketów i sklepów dyskontowych, takich jak Lidl, Tesco i innych. Lidl używa tego samego formatu sklepu dyskontowego, podczas gdy Tesco zapewnia szeroki wybór produktów. Aldi Nord stał się jednym z największych sprzedawców detalicznych dzięki swoim ofertom i skupieniu się na sprzedaży popularnych i podstawowych artykułów.

Ekskluzywne korzyści ALDI

  • Supermarket oferuje produkty w niskich cenach, skupiając się na swoich własnych markach.
  • Aldi Nord posiada cotygodniowe oferty na szeroki asortyment produktów.
  • Aldi Nord ma niefrasobliwe podejście do sprzedaży, które pomaga utrzymać niskie ceny.
Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w ALDI.

Najlepsze oferty do zapisania w ALDI

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Supermarkety? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 67 sklepów w Supermarkety, w tym ALDI. Supermarkety sklepów w Poland, w tym ALDI i wielu innych.

Oferty
arrowDown

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.