REKLAMA

Najnowsze oferty ALDI

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ALDI

Aldi Nord to międzynarodowa sieć supermarketów z siedzibą w Niemczech. Łączy w sobie dwie niemieckie sieci dyskontowe i jest jednym z największych sklepów na poziomie międzynarodowym. Aldi Nord to sklep dyskontowy z wieloma możliwościami oszczędzania pieniędzy.

Czy ALDI będzie miał oferty na Black Friday?

ALDI oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące ALDI

Historia ALDI: informacje o ALDI
Open

Aldi Nord został założony przez Karla i Theo Albrechta w 1946 roku. Dwaj bracia przejęli rodzinny sklep w Essen i znacznie go rozwinęli. W ciągu zaledwie pięciu lat istniało 13 sklepów należących do braci. Początkowo firma koncentrowała się na sprzedaży i oszczędnościach, usuwając niepopularne towary i utrzymując małe sklepy.

W latach 60-tych podzielili ją na dwie części, Aldi Nord i Aldi Süd, a w 1962 roku wprowadzili nazwę Aldi Nord, oznaczającą Albrecht Diskont lub Albrecht Discount. Dwa oddziały działają pod tą nazwą, choć prawnie są oddzielnymi podmiotami. Aldi Nord działa w Niemczech, Danii, Francji, Portugalii, Hiszpanii i Polsce. Aldi Nord Süd działa na Węgrzech, w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Chinach, Austrii, Słowenii, Włoszech, Niemczech, a także w innych krajach. Ten osobliwy podział był spowodowany brakiem porozumienia między właścicielami w kwestii sprzedaży papierosów, i choć oba podmioty Aldi Nord działają wspólnie, do dziś są oddzielne.

W 1967 roku firma rozszerzyła swoją działalność międzynarodową na Austrię. Następna była Holandia. W latach 70. Aldi Nord otworzył pierwsze sklepy w USA. Marka Aldi Nord może poszczycić się ponad 11 tys. sklepów w różnych lokalizacjach, głównie w Europie i USA, ale także w Azji, a konkretnie w Chinach. W Polsce znajdują się 132 sklepy Aldi Nord, a firma jest obecna w kraju od 2008 roku.

Jakie marki mogę znaleźć w ALDI?
Open

Aldi Nord oferuje głównie swoje własne marki, z mniejszym odsetkiem artykułów należących do innych marek. Posiada marki takie jak Grandessa, Happy Farms, Millville, Simply Nature, Fit & Active, i więcej. Posiada w ofercie marki takie jak Haribo, Vegemite, i więcej.

Jak zaoszczędzić pieniądze w ALDI?
Open

Aldi Nord ma niskie ceny i programy rabatowe. Ma cotygodniowe oferty specjalne, często obejmujące droższe produkty. Aldi Nord jest znany ze swoich specjalnych promocji, ponieważ niektóre z nich pomogły produktom sprzedać się niesamowicie szybko.

Poznaj konkurencję ALDI
Open

Aldi Nord konkuruje z innymi sieciami supermarketów i sklepów dyskontowych, takich jak Lidl, Tesco i innych. Lidl używa tego samego formatu sklepu dyskontowego, podczas gdy Tesco zapewnia szeroki wybór produktów. Aldi Nord stał się jednym z największych sprzedawców detalicznych dzięki swoim ofertom i skupieniu się na sprzedaży popularnych i podstawowych artykułów.

Ekskluzywne korzyści ALDI
Open

  • Supermarket oferuje produkty w niskich cenach, skupiając się na swoich własnych markach.
  • Aldi Nord posiada cotygodniowe oferty na szeroki asortyment produktów.
  • Aldi Nord ma niefrasobliwe podejście do sprzedaży, które pomaga utrzymać niskie ceny.

Rabaty oferowane przez ALDI
Open

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i broszury Aldi Nord. Odkryj aktualne oferty w Aldi Nord blisko Ciebie i dowiedz się, co jest w sprzedaży w tym tygodniu. Skorzystaj z oszczędności, które ta sieć oferuje Ci dzisiaj i zdobądź swoje ulubione rzeczy w niższych cenach. Uzyskaj najlepszą wartość dla swoich pieniędzy i porównaj ceny między Aldi Nord i konkurencją, aby odkryć, co będzie działać dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego gospodarstwa domowego.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.aldi.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.