homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorZARA HOME
REKLAMA

Najnowsze oferty ZARA HOME

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ZARA HOME

ZARA Home jest jedną z renomowanych marek należących do Grupy Inditex. Pochodzi z Hiszpanii i specjalizuje się w oferowaniu w każdym sezonie najnowszych trendów w dekoracji wnętrz.

Jakie produkty mogę znaleźć w ZARA HOME?

ZARA Home sprzedaje różnorodne produkty, w tym tekstylia domowe, od pościeli i ręczników po obrusy, a także meble, naczynia, sztućce, akcesoria dekoracyjne, upominki, odzież oraz linię kosmetyków do łazienki i kultowe zapachy do domu. Oprócz tego w ofercie znajduje się specjalna kolekcja dla dzieci oraz dział ze zwierzętami domowymi.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące ZARA HOME

Historia ZARA HOME: informacje o ZARA HOME
Open

Początki ZARA Home zaczęły się w 2003 roku w Arteijo (The Coruña) w Hiszpanii jako nowa marka Grupy Inditex, jednej z największych firm dystrybuujących modę na świecie, założonej w 1963 roku w Hiszpanii przez Amancio Ortegę.

Z biegiem lat ZARA Home rozwijała się pomyślnie i osiągnęła międzynarodową ekspansję na całym świecie. Jednym z krajów, w których została uruchomiona, była Polska, gdzie pojawiła się w 2009 roku. Do dziś firma posiada 14 sklepów na terenie Polski oraz sklep internetowy.

Obecnie ZARA Home jest jedną z wiodących marek oferujących najnowsze trendy w dekoracji wnętrz.

Jakie marki mogę znaleźć w ZARA HOME?
Open

ZARA Home projektuje, sprzedaje i dystrybuuje wyłącznie własne produkty, więc jedyną marką, jaką można znaleźć, jest marka własna.

Jak zaoszczędzić pieniądze w ZARA HOME?
Open

W ZARA Home można skorzystać z różnych opcji, aby oszczędzać i przyjemnie spędzić czas na zakupach. Jedną z nich jest możliwość zapisania się do newslettera i otrzymywania dzięki niemu najnowszych informacji o modzie dla domu. Ponadto, firma oferuje najlepsze ceny na wszystkie swoje produkty.

Poznaj konkurencję ZARA HOME
Open

Głównymi konkurentami ZARA Home w Polsce są Next, H&M, JYSK, Flying Tiger Copenhagen i inne.

Ekskluzywne korzyści ZARA HOME
Open

ZARA Home to najlepszy wybór dla Twojego domu. Marka ta dba o wszystkie szczegóły dotyczące dekoracji, akcesoriów i ubrań, które są w nim potrzebne. Firma oferuje najpiękniejsze wzory w najlepszej jakości, cenach i pod własną marką.

Czy ZARA HOME będzie miał oferty na Black Friday?
Open

ZARA Home oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez ZARA HOME
Open

Promocje 365 ma dla Ciebie najlepsze zniżki ZARA Home. Odkryj aktualne oferty, jakie ma dla Ciebie ten sklep i skorzystaj z najlepszej opcji zaoszczędzenia pieniędzy już teraz z Promocje 365. Niezależnie od tego, co chcesz kupić do swojego domu, ZARA Home ma wszystko pod kontrolą. Firma liczy na więcej niż jedną alternatywę, aby Twoje zakupy były jak z bajki. Nie trać czasu i skorzystaj z wszystkich promocji, jakie ma dla Ciebie ta sieć sklepów.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.zarahome.com/pl/

REKLAMA
REKLAMA