logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorZARA HOME
REKLAMA

Najnowsze oferty ZARA HOME

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ZARA HOME

ZARA Home jest jedną z renomowanych marek należących do Grupy Inditex. Pochodzi z Hiszpanii i specjalizuje się w oferowaniu w każdym sezonie najnowszych trendów w dekoracji wnętrz.

Często zadawane pytania dotyczące ZARA HOME

Historia ZARA HOME: informacje o ZARA HOME
close

Początki ZARA Home zaczęły się w 2003 roku w Arteijo (The Coruña) w Hiszpanii jako nowa marka Grupy Inditex, jednej z największych firm dystrybuujących modę na świecie, założonej w 1963 roku w Hiszpanii przez Amancio Ortegę.

Z biegiem lat ZARA Home rozwijała się pomyślnie i osiągnęła międzynarodową ekspansję na całym świecie. Jednym z krajów, w których została uruchomiona, była Polska, gdzie pojawiła się w 2009 roku. Do dziś firma posiada 14 sklepów na terenie Polski oraz sklep internetowy.

Obecnie ZARA Home jest jedną z wiodących marek oferujących najnowsze trendy w dekoracji wnętrz.

Jakie marki mogę znaleźć w ZARA HOME?
close

ZARA Home projektuje, sprzedaje i dystrybuuje wyłącznie własne produkty, więc jedyną marką, jaką można znaleźć, jest marka własna.

Jak zaoszczędzić pieniądze w ZARA HOME?
close

W ZARA Home można skorzystać z różnych opcji, aby oszczędzać i przyjemnie spędzić czas na zakupach. Jedną z nich jest możliwość zapisania się do newslettera i otrzymywania dzięki niemu najnowszych informacji o modzie dla domu. Ponadto, firma oferuje najlepsze ceny na wszystkie swoje produkty.

Czy ZARA HOME będzie miał oferty na Black Friday?
close

ZARA Home dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze ZARA Home broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku ZARA Home, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak ZARA Home, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję ZARA HOME
close

Głównymi konkurentami ZARA Home w Polsce są Next, H&M, JYSK, Flying Tiger Copenhagen i inne.

Ekskluzywne korzyści ZARA HOME
close

ZARA Home to najlepszy wybór dla Twojego domu. Marka ta dba o wszystkie szczegóły dotyczące dekoracji, akcesoriów i ubrań, które są w nim potrzebne. Firma oferuje najpiękniejsze wzory w najlepszej jakości, cenach i pod własną marką.

Rabaty oferowane przez ZARA HOME
close

Promocje 365 ma dla Ciebie najlepsze zniżki ZARA Home. Odkryj aktualne oferty, jakie ma dla Ciebie ten sklep i skorzystaj z najlepszej opcji zaoszczędzenia pieniędzy już teraz z Promocje 365. Niezależnie od tego, co chcesz kupić do swojego domu, ZARA Home ma wszystko pod kontrolą. Firma liczy na więcej niż jedną alternatywę, aby Twoje zakupy były jak z bajki. Nie trać czasu i skorzystaj z wszystkich promocji, jakie ma dla Ciebie ta sieć sklepów.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.zarahome.com/pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.