REKLAMA

Najnowsze oferty AUCHAN

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w AUCHAN

Auchan to francuska sieć handlowa, która posiada setki sklepów na całym świecie. Jest jedną z wiodących firm w swojej branży i zapewnia różnorodne artykuły w niskich cenach oraz wiele możliwości zaoszczędzenia pieniędzy.

Czy AUCHAN będzie miał oferty na Black Friday?

Auchan oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące AUCHAN

Historia AUCHAN: informacje o AUCHAN
Open

Auchan został założony w 1961 roku przez Gérarda Mulliez i do dziś należy do rodziny Mulliez. Rodzina Mulliez jest również właścicielem wielu dużych firm europejskich, takich jak Leroy Merlin. Zatrudnia prawie 355 tys. pracowników i jest 35. największym pracodawcą na świecie.

Pierwszy sklep Auchan został otwarty w Roubaix, w dzielnicy zwanej Hauts-Champs, od której pochodzi nazwa firmy, gdyż Hauts-Champs wymawia się tak samo jak Auchan. Firma działa pod różnymi nazwami, na przykład Alcampo w Hiszpanii i RT-Mart na Tajwanie.

Firma jest obecna we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Luksemburgu, Polsce, Rumunii i Chinach. W skład grupy Auchan Holdings wchodzi sieć sklepów detalicznych Immochan, obecnie Ceetrus, koncentrujący się na nieruchomościach, oraz Oney, oferujący usługi finansowe. Ceetrus prowadzi centra handlowe i hipermarkety. Auchan prowadzi działalność na całym świecie, szczególnie dużą we Francji, Chinach i Rosji. Obecne hasło ilustruje filozofię firmy - Styl życia Auchan zmienia samo życie, ponieważ ma ona nadzieję dostarczać konsumentom różnorodne artykuły i wspierać styl życia, który sami sobie wybiorą.

Jakie marki mogę znaleźć w AUCHAN?
Open

Auchan posiada wiele różnych marek. Wśród nich można znaleźć Le Moins Cher, Les Produits Auchan, Rik et Rok, Les Produits Régionaux, Mmm!, Mieux Vivre Bio, Baby, Selecline, Qilive, Inesive, Cup's, Cosmia, Actuel, Airport i Gardenstar. Auchan ma swoje własne marki dla żywności i sprzętu.

Jak zaoszczędzić pieniądze w AUCHAN?
Open

Auchan oferuje niskie ceny i wiele rabatów. Jego marki własne obejmują szeroki zakres dostępnych produktów i są bardziej dostępne. Auchan zapewnia różnorodność artykułów w tym samym sklepie.

Poznaj konkurencję AUCHAN
Open

Auchan konkuruje z innymi detalistami i supermarketami w Polsce, takimi jak Lidl, Aldi, Tesco i inne.

Ekskluzywne korzyści AUCHAN
Open

  • Sieć ta oferuje różnorodne artykuły i posiada marki sklepowe dla większości z nich.
  • Auchan ma ekskluzywne rabaty i niskie ceny...
  • Auchan oferuje specjalne promocje z Leroy Merlin i innymi kartami.

Auchan zarządza sklepami w Polsce od 1996 roku i obecnie posiada w kraju 74 hipermarkety, 33 supermarkety, 6 sklepów typu convenience oraz 24 centra handlowe. Firma rozwija się na całym świecie i jest dziś jedną z największych firm w swojej branży, między innymi dzięki szerokiej gamie usług i produktów, a także dzięki jakości oferowanych artykułów.

Rabaty oferowane przez AUCHAN
Open

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i broszury Auchan. Odkryj, jakie oferty ma dziś dla Ciebie ten sklep i kup najlepsze produkty dla Ciebie i Twojej rodziny. Auchan ma wszystko: żywność, gotowe dania, świeże owoce i warzywa, ubrania, książki, zabawki, meble i wiele więcej. Skorzystaj ze wszystkiego, co Auchan ma do zaoferowania i zobacz aktualne rabaty, artykuły w niskich cenach i marki sklepów Auchan.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.auchan.pl/pl

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.