logo

Najnowsze oferty AUCHAN

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w AUCHAN

Auchan to francuska sieć handlowa, która posiada setki sklepów na całym świecie. Jest jedną z wiodących firm w swojej branży i zapewnia różnorodne artykuły w niskich cenach oraz wiele możliwości zaoszczędzenia pieniędzy.

Często zadawane pytania dotyczące AUCHAN

Jak zaoszczędzić pieniądze w AUCHAN?

Auchan oferuje niskie ceny i wiele rabatów. Jego marki własne obejmują szeroki zakres dostępnych produktów i są bardziej dostępne. Auchan zapewnia różnorodność artykułów w tym samym sklepie.

Rabaty oferowane przez AUCHAN

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i broszury Auchan. Odkryj, jakie oferty ma dziś dla Ciebie ten sklep i kup najlepsze produkty dla Ciebie i Twojej rodziny. Auchan ma wszystko: żywność, gotowe dania, świeże owoce i warzywa, ubrania, książki, zabawki, meble i wiele więcej. Skorzystaj ze wszystkiego, co Auchan ma do zaoferowania i zobacz aktualne rabaty, artykuły w niskich cenach i marki sklepów Auchan.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.auchan.pl/pl

Historia AUCHAN: informacje o AUCHAN

Auchan został założony w 1961 roku przez Gérarda Mulliez i do dziś należy do rodziny Mulliez. Rodzina Mulliez jest również właścicielem wielu dużych firm europejskich, takich jak Leroy Merlin. Zatrudnia prawie 355 tys. pracowników i jest 35. największym pracodawcą na świecie.

Pierwszy sklep Auchan został otwarty w Roubaix, w dzielnicy zwanej Hauts-Champs, od której pochodzi nazwa firmy, gdyż Hauts-Champs wymawia się tak samo jak Auchan. Firma działa pod różnymi nazwami, na przykład Alcampo w Hiszpanii i RT-Mart na Tajwanie.

Firma jest obecna we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Luksemburgu, Polsce, Rumunii i Chinach. W skład grupy Auchan Holdings wchodzi sieć sklepów detalicznych Immochan, obecnie Ceetrus, koncentrujący się na nieruchomościach, oraz Oney, oferujący usługi finansowe. Ceetrus prowadzi centra handlowe i hipermarkety. Auchan prowadzi działalność na całym świecie, szczególnie dużą we Francji, Chinach i Rosji. Obecne hasło ilustruje filozofię firmy - Styl życia Auchan zmienia samo życie, ponieważ ma ona nadzieję dostarczać konsumentom różnorodne artykuły i wspierać styl życia, który sami sobie wybiorą.

Jakie marki mogę znaleźć w AUCHAN?

Auchan posiada wiele różnych marek. Wśród nich można znaleźć Le Moins Cher, Les Produits Auchan, Rik et Rok, Les Produits Régionaux, Mmm!, Mieux Vivre Bio, Baby, Selecline, Qilive, Inesive, Cup's, Cosmia, Actuel, Airport i Gardenstar. Auchan ma swoje własne marki dla żywności i sprzętu.

Czy AUCHAN będzie miał oferty na Black Friday?

Auchan dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Auchan broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Auchan, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Auchan, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję AUCHAN

Auchan konkuruje z innymi detalistami i supermarketami w Polsce, takimi jak Lidl, Aldi, Tesco i inne.

Ekskluzywne korzyści AUCHAN

  • Sieć ta oferuje różnorodne artykuły i posiada marki sklepowe dla większości z nich.
  • Auchan ma ekskluzywne rabaty i niskie ceny...
  • Auchan oferuje specjalne promocje z Leroy Merlin i innymi kartami.

Auchan zarządza sklepami w Polsce od 1996 roku i obecnie posiada w kraju 74 hipermarkety, 33 supermarkety, 6 sklepów typu convenience oraz 24 centra handlowe. Firma rozwija się na całym świecie i jest dziś jedną z największych firm w swojej branży, między innymi dzięki szerokiej gamie usług i produktów, a także dzięki jakości oferowanych artykułów.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w AUCHAN.

Najlepsze oferty do zapisania w AUCHAN

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Supermarkety? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 67 sklepów w Supermarkety, w tym AUCHAN. Supermarkety sklepów w Poland, w tym AUCHAN i wielu innych.

Oferty

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.