logo
homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorŚWIAT KSIĄŻKI
REKLAMA

Najnowsze oferty ŚWIAT KSIĄŻKI

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ŚWIAT KSIĄŻKI

Świat Książki to polskie wydawnictwo i sieć księgarń o długiej historii na rynku, Świat Książki posiada w Polsce szeroką sieć księgarń zlokalizowanych głównie w dużych centrach handlowych.

Często zadawane pytania dotyczące ŚWIAT KSIĄŻKI

Jak zaoszczędzić pieniądze w ŚWIAT KSIĄŻKI?

Oszczędzanie w Świecie Książki jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Świat Książki znajduje się sekcja "Deals", w której klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w obniżonych cenach. W serwisie Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje Świat Książki. Dzięki karcie stałego klienta klienci Świata Książki mogą uzyskać wspaniałe rabaty przy każdym zakupie.

Rabaty oferowane przez ŚWIAT KSIĄŻKI

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Świat Książki ma dla ciebie w Polsce. Najszerszy asortyment książek, e-booków i multimediów znajdziesz w Świecie Książki. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co Świat Książki ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.swiatksiazki.pl/

Historia ŚWIAT KSIĄŻKI: informacje o ŚWIAT KSIĄŻKI

Historia Świata Książki rozpoczęła się w 1994 roku wraz z założeniem firmy i otwarciem pierwszego sklepu w Polsce. Od początku istnienia Świat Książki stawiał sobie za cel bycie niezależnym polskim wydawcą i dostarczanie swoim klientom książek o różnorodnej tematyce i różnych autorów. Świat Książki szybko stał się wiodącą marką na rynku w segmencie książek.

Obecnie Świat Książki posiada w Polsce ponad 130 księgarń strategicznie rozmieszczonych na terenie całego kraju. Sklepy zlokalizowane są głównie w dużych centrach handlowych. Firma sprzedaje również swoje produkty za pośrednictwem ekskluzywnego sklepu internetowego.

Jakie marki mogę znaleźć w ŚWIAT KSIĄŻKI?

Świat Książki prowadzi sprzedaż książek własnego wydawnictwa oraz uznanych wydawców, takich jak Wydawnictwo Albastros, Bloomsbury, Amber. Ponadto, sprzedaje produkty takich marek jak Disney, Trefl, Abino, Rebel, Matt Simpson, Amigo, Cartamundo, Clementon i wielu innych.

Czy ŚWIAT KSIĄŻKI będzie miał oferty na Black Friday?

Świat Książki oferuje świetne rabaty i promocje podczas Black Friday. Odkryj najlepsze oferty roku i zostań ekspertem od oszczędzania.

Promocje 365 ma najnowsze broszury, katalogi i porady dotyczące kupowania wszystkiego, czego potrzebujesz, bez nadmiernych wydatków. Znajdź najlepsze ceny i najnowsze wiadomości ze wszystkich swoich ulubionych sklepów w jednym miejscu.

W tym roku Black Friday przypada 24 listopada. Chociaż wydarzenie trwa tylko jeden dzień, wiele sklepów oferuje zniżki na kilka dni przed jego rozpoczęciem, przedłużając swoje promocje do końca tygodnia.

Przygotuj się, aby jak najlepiej wykorzystać najważniejszy sezon rabatowy w roku. Promocje 365 posiada katalogi i broszury wszystkich sklepów, które oferują zniżki zarówno w Black Friday, jak i w innych sezonach promocyjnych.

Od sprzętu gospodarstwa domowego po artykuły sportowe, odzież i meble, nasze katalogi pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze podczas zakupów tego, czego szukasz.

Odwiedź Promocje 365 i uzyskaj zniżki do 80% na wybrane produkty podczas Black Friday. Zapomnij o wysokich cenach i inflacji, z Promocje 365 zawsze znajdziesz najmądrzejszy sposób na oszczędzanie.

Poznaj konkurencję ŚWIAT KSIĄŻKI

Świat Książki konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak Empik, czy Tarabuk.

Ekskluzywne korzyści ŚWIAT KSIĄŻKI

Świat Książki oferuje swoim klientom duży wybór książek polskich i światowych autorów i tytułów. Klienci mogą kupować produkty w sklepie internetowym i otrzymywać je z dostawą do domu. Ponadto Świat Książki oferuje karty podarunkowe, które można podarować na specjalne okazje. Na oficjalnej stronie Świata Książki znajdują się aktualności i artykuły dotyczące świata literatury.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.