homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorŚWIAT KSIĄŻKI
REKLAMA

Najnowsze oferty ŚWIAT KSIĄŻKI

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ŚWIAT KSIĄŻKI

Świat Książki to polskie wydawnictwo i sieć księgarń o długiej historii na rynku, Świat Książki posiada w Polsce szeroką sieć księgarń zlokalizowanych głównie w dużych centrach handlowych.

Jakie produkty mogę znaleźć w ŚWIAT KSIĄŻKI?

W Świecie Książki klienci mogą znaleźć szeroki wybór książek o różnej tematyce, takich jak historia, literatura piękna, komiksy, fantastyka, biografie, nauka, kultura i sztuka oraz wiele innych. Sprzedawane są również książki językowe, akademickie, e-booki, audiobooki, muzyka na dvd, blu-ray, filmy akcji i przygodowe, gry i zabawki oraz wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące ŚWIAT KSIĄŻKI

Historia ŚWIAT KSIĄŻKI: informacje o ŚWIAT KSIĄŻKI
Open

Historia Świata Książki rozpoczęła się w 1994 roku wraz z założeniem firmy i otwarciem pierwszego sklepu w Polsce. Od początku istnienia Świat Książki stawiał sobie za cel bycie niezależnym polskim wydawcą i dostarczanie swoim klientom książek o różnorodnej tematyce i różnych autorów. Świat Książki szybko stał się wiodącą marką na rynku w segmencie książek.

Obecnie Świat Książki posiada w Polsce ponad 130 księgarń strategicznie rozmieszczonych na terenie całego kraju. Sklepy zlokalizowane są głównie w dużych centrach handlowych. Firma sprzedaje również swoje produkty za pośrednictwem ekskluzywnego sklepu internetowego.

Jakie marki mogę znaleźć w ŚWIAT KSIĄŻKI?
Open

Świat Książki prowadzi sprzedaż książek własnego wydawnictwa oraz uznanych wydawców, takich jak Wydawnictwo Albastros, Bloomsbury, Amber. Ponadto, sprzedaje produkty takich marek jak Disney, Trefl, Abino, Rebel, Matt Simpson, Amigo, Cartamundo, Clementon i wielu innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w ŚWIAT KSIĄŻKI?
Open

Oszczędzanie w Świecie Książki jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Świat Książki znajduje się sekcja "Deals", w której klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w obniżonych cenach. W serwisie Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje Świat Książki. Dzięki karcie stałego klienta klienci Świata Książki mogą uzyskać wspaniałe rabaty przy każdym zakupie.

Poznaj konkurencję ŚWIAT KSIĄŻKI
Open

Świat Książki konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak Empik, czy Tarabuk.

Ekskluzywne korzyści ŚWIAT KSIĄŻKI
Open

Świat Książki oferuje swoim klientom duży wybór książek polskich i światowych autorów i tytułów. Klienci mogą kupować produkty w sklepie internetowym i otrzymywać je z dostawą do domu. Ponadto Świat Książki oferuje karty podarunkowe, które można podarować na specjalne okazje. Na oficjalnej stronie Świata Książki znajdują się aktualności i artykuły dotyczące świata literatury.

Czy ŚWIAT KSIĄŻKI będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Świat Książki oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez ŚWIAT KSIĄŻKI
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Świat Książki ma dla ciebie w Polsce. Najszerszy asortyment książek, e-booków i multimediów znajdziesz w Świecie Książki. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co Świat Książki ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.swiatksiazki.pl/

REKLAMA
REKLAMA