homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorCERSANIT
REKLAMA

Najnowsze oferty CERSANIT

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w CERSANIT

Cersanit to polska spółka akcyjna specjalizująca się w ceramice sanitarnej oraz płytkach ceramicznych i gresach. Siedziba firmy znajduje się obecnie w Kielcach. Cersanit zatrudnia ponad 5 tysięcy osób.

Jakie produkty mogę znaleźć w CERSANIT?

W punktach sprzedaży firmy Cersanit klienci mogą znaleźć szeroki wybór produktów ceramicznych. Wśród nich klienci mogą znaleźć toalety, bidety i pisuary, umywalki i postumenty, wanny, meble łazienkowe, armaturę łazienkową, brodziki, systemy podtynkowe i przyciski spłukujące, kabiny prysznicowe, płytki ścienne, kabiny prysznicowe, płytki ceramiczne i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące CERSANIT

Historia CERSANIT: informacje o CERSANIT
Open

Firma powstała z przekształcenia przedsiębiorstwa państwowego Zakłady Wyrobów Sanitarnych "Krasnystaw" w Krasnymstawie 15 stycznia 1992 roku. Od 1998 roku spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2002 roku została zarejestrowana ponownie w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nazwą Cersanit SA w Kielcach. W 2008 roku nastąpiło przejęcie i połączenie Opoczna SA z Cersanitem. W styczniu 2012 roku firma zmieniła nazwę na Rovese SA, ale wkrótce powróciła do Cersanitu. W kolejnych latach Cersanit kontynuował rozwój i ekspansję w całym regionie, prowadząc 7 fabryk zlokalizowanych w Polsce, Rosji, Rumunii, Niemczech i na Ukrainie. Dziś Cersanit stał się jedną z wiodących firm produkcyjnych z udziałem kapitału polskiego na rynku europejskim.

Jakie marki mogę znaleźć w CERSANIT?
Open

Firma produkuje własne wyroby, co oznacza, że Cersanit sprzedaje i dystrybuuje produkty pod swoimi prywatnymi markami. Cersanit projektuje i oferuje wiele kolekcji w ciągu roku.

Jak zaoszczędzić pieniądze w CERSANIT?
Open

Z firmą Cersanit klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Cersanit stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Cersanit dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dodatkowo, klienci Cersanit mogą zaoszczędzić do 25% zniżki na wybrane przedmioty.

Poznaj konkurencję CERSANIT
Open

Do głównych konkurentów Cersanitu należą inne podobne firmy i producenci działający również w regionie, takie jak Ceramika., TILES SP, Yeti Gruppo, Bartico, Paradyż, Arcer, IKEA.

Ekskluzywne korzyści CERSANIT
Open

Klienci Cersanit mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Zapisz się do ich newslettera i nie przegap ich wspaniałych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma ich najnowsze oferty sprzedaży dostarczone prosto do Twojej skrzynki pocztowej.

Czy CERSANIT będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Cersanit oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez CERSANIT
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA