homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorCHATA POLSKA
REKLAMA

Najnowsze oferty CHATA POLSKA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w CHATA POLSKA

Chata Polska to polska sieć supermarketów należąca do grupy MAR-OL. Posiada długą historię na rynku, a Chata Polska prowadzi szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w głównych regionach Polski.

Czy CHATA POLSKA będzie miał oferty na Black Friday?

Chata Polska oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące CHATA POLSKA

Historia CHATA POLSKA: informacje o CHATA POLSKA
Open

Historia Chaty Polskiej rozpoczęła się w 1997 roku wraz z założeniem firmy w Polsce. Od początku istnienia celem Chaty Polskiej jest oferowanie swoim klientom szerokiej gamy świeżych i wysokiej jakości produktów wytwarzanych głównie przez polskich producentów. Chata Polska specjalizuje się w polskich, lokalnych i regionalnych produktach spożywczych.

W 2000 roku firma przeszła intensywny proces ekspansji, otwierając wiele sklepów w całej Polsce. Obecnie Chata Polska działa w Polsce poprzez ponad 50 sklepów rozmieszczonych strategicznie na terenie całego kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w CHATA POLSKA?
Open

Chata Polska sprzedaje produkty swoich marek własnych: Dobra Nasza! i Spiżarnia Chaty Polskiej. Sprzedaje również produkty znanych marek, m.in. Bakalland, Bakoma, Bartek, Basso, Brutal, Celiko, De Cecco, Cykoria, Costa, Colgate, Amino, Fitella, Figaro, Felix, Kozia Farma, Goliard, Hellmann's, Helio, Heinz, Iposea, House of Asia, Hortex, Kikkoman, Knorr, Komagra, Kanokwan, Kamis.

Jak zaoszczędzić pieniądze w CHATA POLSKA?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Chacie Polskiej jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na jej oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Chaty Polskiej klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w obniżonych cenach. Jednocześnie, dzięki Karcie Dużej Rodziny klienci mogą zaoszczędzić pieniądze na każdym zakupie. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje Chaty Polskiej.

Poznaj konkurencję CHATA POLSKA
Open

Chata Polska konkuruje w Polsce z innymi sieciami supermarketów, takimi jak m.in. Arhelan, Frac, Auchan, Intermarché.

Ekskluzywne korzyści CHATA POLSKA
Open

Chata Polska oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów regionalnych, silnie angażując się w działalność lokalnych producentów. Klienci mogą kupić produkty w sklepie internetowym i zamówić ich dostawę do domu. Na oficjalnej stronie internetowej Chaty Polskiej znajduje się blog, na którym klienci mogą zapoznać się z najnowszymi informacjami o sieci.

Rabaty oferowane przez CHATA POLSKA
Open

W serwisie Promocje 365 znajdziesz wszystkie oferty i promocje, jakie Chata Polska ma dla Ciebie w Polsce. Najszerszy asortyment artykułów spożywczych znajdziesz w Chacie Polskiej. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Chata Polska.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.chatapolska.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.