logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorCHATA POLSKA
REKLAMA

Najnowsze oferty CHATA POLSKA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w CHATA POLSKA

Chata Polska to polska sieć supermarketów należąca do grupy MAR-OL. Posiada długą historię na rynku, a Chata Polska prowadzi szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w głównych regionach Polski.

Często zadawane pytania dotyczące CHATA POLSKA

Jak zaoszczędzić pieniądze w CHATA POLSKA?

Oszczędzanie pieniędzy w Chacie Polskiej jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na jej oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Chaty Polskiej klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w obniżonych cenach. Jednocześnie, dzięki Karcie Dużej Rodziny klienci mogą zaoszczędzić pieniądze na każdym zakupie. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje Chaty Polskiej.

Rabaty oferowane przez CHATA POLSKA

W serwisie Promocje 365 znajdziesz wszystkie oferty i promocje, jakie Chata Polska ma dla Ciebie w Polsce. Najszerszy asortyment artykułów spożywczych znajdziesz w Chacie Polskiej. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Chata Polska.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.chatapolska.pl/

Historia CHATA POLSKA: informacje o CHATA POLSKA

Historia Chaty Polskiej rozpoczęła się w 1997 roku wraz z założeniem firmy w Polsce. Od początku istnienia celem Chaty Polskiej jest oferowanie swoim klientom szerokiej gamy świeżych i wysokiej jakości produktów wytwarzanych głównie przez polskich producentów. Chata Polska specjalizuje się w polskich, lokalnych i regionalnych produktach spożywczych.

W 2000 roku firma przeszła intensywny proces ekspansji, otwierając wiele sklepów w całej Polsce. Obecnie Chata Polska działa w Polsce poprzez ponad 50 sklepów rozmieszczonych strategicznie na terenie całego kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w CHATA POLSKA?

Chata Polska sprzedaje produkty swoich marek własnych: Dobra Nasza! i Spiżarnia Chaty Polskiej. Sprzedaje również produkty znanych marek, m.in. Bakalland, Bakoma, Bartek, Basso, Brutal, Celiko, De Cecco, Cykoria, Costa, Colgate, Amino, Fitella, Figaro, Felix, Kozia Farma, Goliard, Hellmann's, Helio, Heinz, Iposea, House of Asia, Hortex, Kikkoman, Knorr, Komagra, Kanokwan, Kamis.

Czy CHATA POLSKA będzie miał oferty na Black Friday?

Chata Polska dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Chata Polska broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Chata Polska, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Chata Polska, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję CHATA POLSKA

Chata Polska konkuruje w Polsce z innymi sieciami supermarketów, takimi jak m.in. Arhelan, Frac, Auchan, Intermarché.

Ekskluzywne korzyści CHATA POLSKA

Chata Polska oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów regionalnych, silnie angażując się w działalność lokalnych producentów. Klienci mogą kupić produkty w sklepie internetowym i zamówić ich dostawę do domu. Na oficjalnej stronie internetowej Chaty Polskiej znajduje się blog, na którym klienci mogą zapoznać się z najnowszymi informacjami o sieci.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.