logo
homeIcon
  1. separatorPerfumeries
  2. separatorROSSMANN

Najnowsze oferty ROSSMANN

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ROSSMANN

Rossmann to duża europejska sieć drogerii obecna na całym kontynencie. Rossmann wyróżnia się różnorodnością produktów, niskimi cenami i wysoką jakością usług, które pomogły mu tak znacząco się rozwinąć.

Często zadawane pytania dotyczące ROSSMANN

Jak zaoszczędzić pieniądze w ROSSMANN?

Rossmann ma niskie ceny i zapewnia regularne rabaty. Można zaoszczędzić pieniądze, robiąc tu dużo oraz często zakupy. Rossmann ma również własną markę Isana, która dostarcza produkty dobrej jakości po niższej cenie.

Rabaty oferowane przez ROSSMANN

Promocje 365 oferuje najlepsze rabaty i broszury Rossmann. Odkryj aktualne oferty, które ten sklep ma dla Ciebie i dowiedz się o najlepszych rabatach w najbliższym lokalu Rossmann. Uzyskaj najlepsze oferty już teraz dzięki Promocje 365 i odkryj, co może Ci zaoferować ta popularna marka. Rossmann to jedna z największych sieci drogeryjnych, więc z łatwością znajdziesz tutaj odpowiedni produkt i skorzystasz z aktualnych rabatów, aby zaoszczędzić pieniądze.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.rossmann.pl/

Historia ROSSMANN: informacje o ROSSMANN

Rossmann został założony przez Dirka Rossmanna w Hanowerze w Niemczech. Od momentu powstania w 1972 r. Szybko się rozwinęła i stała się jedną z największych firm na swoim obszarze w Europie, rozwijając się w różnych krajach. Obecnie istnieje ponad 4000 sklepów w 8 krajach, a ich roczny obrót wynosi około 10 miliardów euro. Do Polski trafił w 1993 roku. Sieć posiada również sklepy w Niemczech, na Węgrzech, w Czechach, Turcji, Albanii, Kosowie, Hiszpanii.

Rossmann był pierwszą siecią drogerii samoobsługowych w Niemczech, co przyczyniło się do jej popularności i szybkiego rozwoju. Dirk Rossmann, obecnie po siedemdziesiątce, jest miliarderem bez zamiłowania do luksusu, który woli wydawać pieniądze na podróże i książki. Jego synowie nadal zarządzają firmą. Bierze również udział w przedsięwzięciach charytatywnych. Niemiecka Fundacja na rzecz Ludności Świata zapewnia edukację seksualną i wsparcie planowania rodziny na poziomie międzynarodowym, zwłaszcza w Afryce.

Jakie marki mogę znaleźć w ROSSMANN?

Rossmann obsługuje wiele międzynarodowych marek, dostarczając wysokiej jakości produkty w różnych krajach europejskich. Obsługuje również własne marki, takie jak Isana.

Czy ROSSMANN będzie miał oferty na Black Friday?

Rossmann dołącza do Black Friday i oferuje wspaniałe okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek kosmetyków, perfumerii, codziennej higieny, pielęgnacji skóry i włosów.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Rossmann prospekty, aby pochwalić się gładką i lśniącą skórą przez cały rok, z wyjątkowymi oszczędnościami na eksfoliatorach, filtrach przeciwsłonecznych, kremach nawilżających, szamponach, mydłach i sprayach do ciała wiodących marek krajowych i importowanych.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na produkty dla zdrowia i urody do 50%, wśród których wyróżniają się mydło, tampony, podkład, tusz do rzęs, szampon, krem przeciwsłoneczny, róż, podkład, błyszczyk do ust, farba do włosów, witaminy, korektor, serum, krem nawilżający, puder, eyeliner, szminka, rozświetlacz, bronzer, cień do powiek, krem cc, krem pod oczy, spray utrwalający, płyn do mycia twarzy, olejek do opalania, pędzle, produkty do pielęgnacji skóry.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Rossmann, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na najlepsze produkty higieniczne i kosmetyczne, z wegańskimi i wolnymi od okrucieństwa komponentami.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów ze zdrowiem i urodą w kraju, takich jak Rossmann, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty sklepów kosmetycznych w Polska.

Poznaj konkurencję ROSSMANN

Rossmann konkuruje z innymi firmami kosmetycznymi i drogeriami, takimi jak dm i Oriflame. Rossmann pozostaje liderem rynku w Polsce, a także w innych krajach europejskich.

Ekskluzywne korzyści ROSSMANN

• Ta sieć oferuje szeroką gamę produktów i uważnie obserwuje jakość swojego katalogu. • Rossmann oferuje ekskluzywne rabaty na niezbędne artykuły. • Rossmann ma szeroki zasięg i możliwości dla klientów zlokalizowanych w całej Polsce.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w ROSSMANN.

Najlepsze oferty do zapisania w ROSSMANN

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Perfumeries? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 22 sklepów w Perfumeries, w tym ROSSMANN. Perfumeries sklepów w Poland, w tym ROSSMANN i wielu innych.

Oferty

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.