homeIcon
  1. separatorPerfumeries
  2. separatorROSSMANN
REKLAMA

Najnowsze oferty ROSSMANN

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ROSSMANN

Rossmann to duża europejska sieć drogerii obecna na całym kontynencie. Rossmann wyróżnia się różnorodnością produktów, niskimi cenami i wysoką jakością usług, które pomogły mu tak znacząco się rozwinąć.

Czy ROSSMANN będzie miał oferty na Black Friday?

Rossmann oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące ROSSMANN

Historia ROSSMANN: informacje o ROSSMANN
Open

Rossmann został założony przez Dirka Rossmanna w Hanowerze w Niemczech. Od momentu powstania w 1972 r. Szybko się rozwinęła i stała się jedną z największych firm na swoim obszarze w Europie, rozwijając się w różnych krajach. Obecnie istnieje ponad 4000 sklepów w 8 krajach, a ich roczny obrót wynosi około 10 miliardów euro. Do Polski trafił w 1993 roku. Sieć posiada również sklepy w Niemczech, na Węgrzech, w Czechach, Turcji, Albanii, Kosowie, Hiszpanii.

Rossmann był pierwszą siecią drogerii samoobsługowych w Niemczech, co przyczyniło się do jej popularności i szybkiego rozwoju. Dirk Rossmann, obecnie po siedemdziesiątce, jest miliarderem bez zamiłowania do luksusu, który woli wydawać pieniądze na podróże i książki. Jego synowie nadal zarządzają firmą. Bierze również udział w przedsięwzięciach charytatywnych. Niemiecka Fundacja na rzecz Ludności Świata zapewnia edukację seksualną i wsparcie planowania rodziny na poziomie międzynarodowym, zwłaszcza w Afryce.

Jakie marki mogę znaleźć w ROSSMANN?
Open

Rossmann obsługuje wiele międzynarodowych marek, dostarczając wysokiej jakości produkty w różnych krajach europejskich. Obsługuje również własne marki, takie jak Isana.

Jak zaoszczędzić pieniądze w ROSSMANN?
Open

Rossmann ma niskie ceny i zapewnia regularne rabaty. Można zaoszczędzić pieniądze, robiąc tu dużo oraz często zakupy. Rossmann ma również własną markę Isana, która dostarcza produkty dobrej jakości po niższej cenie.

Poznaj konkurencję ROSSMANN
Open

Rossmann konkuruje z innymi firmami kosmetycznymi i drogeriami, takimi jak dm i Oriflame. Rossmann pozostaje liderem rynku w Polsce, a także w innych krajach europejskich.

Ekskluzywne korzyści ROSSMANN
Open

• Ta sieć oferuje szeroką gamę produktów i uważnie obserwuje jakość swojego katalogu. • Rossmann oferuje ekskluzywne rabaty na niezbędne artykuły. • Rossmann ma szeroki zasięg i możliwości dla klientów zlokalizowanych w całej Polsce.

Rabaty oferowane przez ROSSMANN
Open

Promocje 365 oferuje najlepsze rabaty i broszury Rossmann. Odkryj aktualne oferty, które ten sklep ma dla Ciebie i dowiedz się o najlepszych rabatach w najbliższym lokalu Rossmann. Uzyskaj najlepsze oferty już teraz dzięki Promocje 365 i odkryj, co może Ci zaoferować ta popularna marka. Rossmann to jedna z największych sieci drogeryjnych, więc z łatwością znajdziesz tutaj odpowiedni produkt i skorzystasz z aktualnych rabatów, aby zaoszczędzić pieniądze.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.rossmann.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.