homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorFORTE
REKLAMA

Najnowsze oferty FORTE

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w FORTE

Forte to polski producent mebli. Firma prowadzi ponad 3000 punktów sprzedaży rozsianych po całym kraju i poza nim, zatrudniając ponad 1000 osób. Siedziba główna Forte znajduje się w Ostrowi Mazowieckiej.

Czy FORTE będzie miał oferty na Black Friday?

Forte oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące FORTE

Historia FORTE: informacje o FORTE
Open

Historia firmy sięga 1992 roku, kiedy to Maciej Formanowicz kupił podupadającą fabrykę mebli w Ostrowi Mazowieckiej. Wkrótce potem powstała firma w Brilon w Niemczech, która zajęła się obsługą klientów Forte na rynku niemieckim. W 1993 roku firma kontynuowała rozwój na pojezierzach i zakupiła zakład w Suwałkach. Przez kolejne lata Forte stale się rozwijało i powiększało swoją ofertę. Meble Forte znajdują się na półkach największych meblowych sieci handlowych oraz sklepów z blisko 3.500 punktami sprzedaży zlokalizowanymi w całym regionie. Dzięki temu meble Forte trafiają do domów i mieszkań klientów niemal w całej Europie, a także poza nią. Dziś firma stała się jedną z najnowocześniejszych firm meblowych w Europie, dostępną w wielu krajach świata.

Jakie marki mogę znaleźć w FORTE?
Open

Forte od 30 lat tworzy wygodne, bezpieczne i funkcjonalne meble. Firma sprzedaje i dystrybuuje szeroką gamę wzorów i dekorów pochodzących z własnych marek Forte, wprowadzając na rynek 600 nowych wzorów rocznie. Kolekcje Forte proponują nowe rozwiązania i funkcjonalność każdego mebla.

Jak zaoszczędzić pieniądze w FORTE?
Open

Z Forte klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Forte stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Forte dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie.

Poznaj konkurencję FORTE
Open

Do głównych konkurentów Forte należą inni podobni sprzedawcy mebli i firmy działające również w kraju, takie jak Le Pukka, Scandinavian Living, BoConcept, MEBLOSIEK, Meble Indyjskie, Home Decor, Häfele Polska, Kielecka Fabryka Mebli czy Meble Matim.

Ekskluzywne korzyści FORTE
Open

Klienci Forte mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepem. Przejrzyj ich stronę internetową i odkryj instrukcje, dzięki którym sprawnie zamontujesz swój nowy produkt Forte.

Rabaty oferowane przez FORTE
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.