logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorFORTE

Najnowsze oferty FORTE

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w FORTE

Forte to polski producent mebli. Firma prowadzi ponad 3000 punktów sprzedaży rozsianych po całym kraju i poza nim, zatrudniając ponad 1000 osób. Siedziba główna Forte znajduje się w Ostrowi Mazowieckiej.

Często zadawane pytania dotyczące FORTE

Jak zaoszczędzić pieniądze w FORTE?

Z Forte klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Forte stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Forte dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie.

Rabaty oferowane przez FORTE

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia FORTE: informacje o FORTE

Historia firmy sięga 1992 roku, kiedy to Maciej Formanowicz kupił podupadającą fabrykę mebli w Ostrowi Mazowieckiej. Wkrótce potem powstała firma w Brilon w Niemczech, która zajęła się obsługą klientów Forte na rynku niemieckim. W 1993 roku firma kontynuowała rozwój na pojezierzach i zakupiła zakład w Suwałkach. Przez kolejne lata Forte stale się rozwijało i powiększało swoją ofertę. Meble Forte znajdują się na półkach największych meblowych sieci handlowych oraz sklepów z blisko 3.500 punktami sprzedaży zlokalizowanymi w całym regionie. Dzięki temu meble Forte trafiają do domów i mieszkań klientów niemal w całej Europie, a także poza nią. Dziś firma stała się jedną z najnowocześniejszych firm meblowych w Europie, dostępną w wielu krajach świata.

Jakie marki mogę znaleźć w FORTE?

Forte od 30 lat tworzy wygodne, bezpieczne i funkcjonalne meble. Firma sprzedaje i dystrybuuje szeroką gamę wzorów i dekorów pochodzących z własnych marek Forte, wprowadzając na rynek 600 nowych wzorów rocznie. Kolekcje Forte proponują nowe rozwiązania i funkcjonalność każdego mebla.

Czy FORTE będzie miał oferty na Black Friday?

Forte dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Forte broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Forte, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak Forte, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję FORTE

Do głównych konkurentów Forte należą inni podobni sprzedawcy mebli i firmy działające również w kraju, takie jak Le Pukka, Scandinavian Living, BoConcept, MEBLOSIEK, Meble Indyjskie, Home Decor, Häfele Polska, Kielecka Fabryka Mebli czy Meble Matim.

Ekskluzywne korzyści FORTE

Klienci Forte mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepem. Przejrzyj ich stronę internetową i odkryj instrukcje, dzięki którym sprawnie zamontujesz swój nowy produkt Forte.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w FORTE.

Najlepsze oferty do zapisania w FORTE

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Meble? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 40 sklepów w Meble, w tym FORTE. Meble sklepów w Poland, w tym FORTE i wielu innych.

Oferty

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.