logo

Najnowsze oferty HITPOL

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w HITPOL

Hitpol to sieć supermarketów z siedzibą w Polsce. Firma posiada obecnie ponad 40 sklepów rozsianych po całym regionie. Siedziba główna Hitpolu znajduje się w Gorlicach.

Często zadawane pytania dotyczące HITPOL

Jak zaoszczędzić pieniądze w HITPOL?

Z Hitpolem klienci mogą oszczędzać na wiele sposobów. Hitpol stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Hitpolu dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć dla siebie najlepsze ceny i oferty sprzedaży. Każdy z oddziałów Hitpolu dba o wysoką jakość, świeżość i dobrą cenę wszystkich produktów. Dodatkowo klienci mogą dołączyć do Programu dla Klientów i zacząć zbierać punkty oraz wygrywać nagrody takie jak specjalne rabaty i bony.

Rabaty oferowane przez HITPOL

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia HITPOL: informacje o HITPOL

Firma istnieje na rynku od 2000 roku, kiedy to supermarket rozpoczął działalność jako organizacja zrzeszająca niezależnych przedsiębiorców i partnerów sieciowych. Od tego czasu supermarket przez lata rozwijał swoją markę, stawiając na zadowolenie każdego klienta. W 2010 roku Hitpol uruchomił swoją 100. placówkę w kraju. Przez kolejne lata Hitpol z powodzeniem kontynuował rozwój i ekspansję w całym regionie. Od momentu powstania, sklep przekształcił się w system franczyzowy. Obecnie firma prowadzi oddziały zlokalizowane w województwie małopolskim, podkarpackim i świętokrzyskim.

Jakie marki mogę znaleźć w HITPOL?

Supermarket sprzedaje i dystrybuuje duży wybór produktów markowych. Niektóre z tych marek to lokalne i międzynarodowe marki, takie jak Coca Cola, Nestlé, Chocapic, Bic, Heineken, Tchibo, Milka i Heinz, wśród wielu innych.

Czy HITPOL będzie miał oferty na Black Friday?

Hitpol dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Hitpol broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Hitpol, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Hitpol, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję HITPOL

Głównymi konkurentami Hitpolu są inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Frac, Prim market, Wafelek, Gram market, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Carrefour Market, Stokrotka, Dino, Netto.

Ekskluzywne korzyści HITPOL

Klienci Hitpolu mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepem. Zapisz się do ich newslettera i nie przegap świetnych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma ich najnowsze oferty sprzedaży dostarczone prosto do Twojej skrzynki pocztowej.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w HITPOL.

Najlepsze oferty do zapisania w HITPOL

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Supermarkety? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 67 sklepów w Supermarkety, w tym HITPOL. Supermarkety sklepów w Poland, w tym HITPOL i wielu innych.

Oferty

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.