REKLAMA

Oferty tygodnia HITPOL

Najnowsze oferty HITPOL
REKLAMA

Obecnie nie ma żadnych ofert z HITPOL

Inne oferty Supermarkety

KAUFLAND logo
Oferty KAUFLAND

Oferty KAUFLAND

Ważny do 13 paź
Otwórz gazetkę
NETTO logo
Oferty NETTO

Oferty NETTO

pozostały 2 dni
Otwórz gazetkę
DINO logo
Oferty DINO

Oferty DINO

pozostały 5 dni
Otwórz gazetkę
AUCHAN logo
Oferty AUCHAN

Oferty AUCHAN

Ważny do 13 paź
Otwórz gazetkę

Inne marki z kategorii Supermarkety

BIEDRONKA
BIEDRONKA
KAUFLAND
KAUFLAND
NETTO
NETTO
DINO
DINO
AUCHAN
AUCHAN
ŻABKA
ŻABKA
LIDL
LIDL
GROSZEK
GROSZEK
INTERMARCHÉ
INTERMARCHÉ
ALDI
ALDI
CARREFOUR
CARREFOUR
MAKRO
MAKRO
BIEDRONKA
BIEDRONKA
KAUFLAND
KAUFLAND
NETTO
NETTO
DINO
DINO
AUCHAN
AUCHAN
ŻABKA
ŻABKA
LIDL
LIDL
GROSZEK
GROSZEK
INTERMARCHÉ
INTERMARCHÉ
ALDI
ALDI
CARREFOUR
CARREFOUR
MAKRO
MAKRO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w HITPOL

Hitpol to sieć supermarketów z siedzibą w Polsce. Firma posiada obecnie ponad 40 sklepów rozsianych po całym regionie. Siedziba główna Hitpolu znajduje się w Gorlicach.

Często zadawane pytania dotyczące HITPOL

Historia HITPOL: informacje o HITPOL
Open

Firma istnieje na rynku od 2000 roku, kiedy to supermarket rozpoczął działalność jako organizacja zrzeszająca niezależnych przedsiębiorców i partnerów sieciowych. Od tego czasu supermarket przez lata rozwijał swoją markę, stawiając na zadowolenie każdego klienta. W 2010 roku Hitpol uruchomił swoją 100. placówkę w kraju. Przez kolejne lata Hitpol z powodzeniem kontynuował rozwój i ekspansję w całym regionie. Od momentu powstania, sklep przekształcił się w system franczyzowy. Obecnie firma prowadzi oddziały zlokalizowane w województwie małopolskim, podkarpackim i świętokrzyskim.

Jakie produkty mogę znaleźć w HITPOL?
Open

W oddziałach Hitpolu oraz na stronie internetowej klienci mogą znaleźć szeroki wybór artykułów spożywczych i niespożywczych. Wśród nich znajdują się między innymi: mięso i ryby, nabiał, owoce i warzywa, mrożonki, przekąski, napoje bezalkoholowe, wina, kosmetyki, artykuły higieniczne, artykuły dla zwierząt.

Jakie marki mogę znaleźć w HITPOL?
Open

Supermarket sprzedaje i dystrybuuje duży wybór produktów markowych. Niektóre z tych marek to lokalne i międzynarodowe marki, takie jak Coca Cola, Nestlé, Chocapic, Bic, Heineken, Tchibo, Milka i Heinz, wśród wielu innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w HITPOL?
Open

Z Hitpolem klienci mogą oszczędzać na wiele sposobów. Hitpol stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Hitpolu dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć dla siebie najlepsze ceny i oferty sprzedaży. Każdy z oddziałów Hitpolu dba o wysoką jakość, świeżość i dobrą cenę wszystkich produktów. Dodatkowo klienci mogą dołączyć do Programu dla Klientów i zacząć zbierać punkty oraz wygrywać nagrody takie jak specjalne rabaty i bony.

Poznaj konkurencję HITPOL
Open

Głównymi konkurentami Hitpolu są inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Frac, Prim market, Wafelek, Gram market, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Carrefour Market, Stokrotka, Dino, Netto.

Ekskluzywne korzyści HITPOL
Open

Klienci Hitpolu mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepem. Zapisz się do ich newslettera i nie przegap świetnych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma ich najnowsze oferty sprzedaży dostarczone prosto do Twojej skrzynki pocztowej.

Rabaty oferowane przez HITPOL
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA