logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorCASTORAMA

Najnowsze oferty CASTORAMA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w CASTORAMA

Castorama to francuska sieć marketów budowlanych z siedzibą w Templemars we Francji, należąca do brytyjskiej grupy Kingfisher PLC. Castorama jest popularna w Polsce, a także w wielu innych krajach europejskich.

Często zadawane pytania dotyczące CASTORAMA

Jak zaoszczędzić pieniądze w CASTORAMA?

Oszczędzanie w Castoramie jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na jej oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Castoramy znajduje się dział "Promocje", w którym klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 również znajdziesz najnowsze oferty i promocje Castoramy.

Rabaty oferowane przez CASTORAMA

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które C&A ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli zamierzasz przeprowadzić remont swojego domu, w Castoramie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z Castorama.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.castorama.pl/

Historia CASTORAMA: informacje o CASTORAMA

Historia Castoramy rozpoczęła się pod koniec lat 60. ubiegłego wieku wraz z założeniem firmy we Francji przez Christiana Dubois. Castorama była pierwszym dystrybutorem sprzętu i materiałów do majsterkowania dla szerokiego grona odbiorców. Kupiona przez brytyjską grupę Kingfisher w 2001 roku, firma rozpoczęła intensywny proces ekspansji biznesowej, otwierając wiele sklepów we Francji.

W Polsce Castorama pojawiła się w 1997 roku i od tego czasu jest bardzo rozpoznawalną marką na polskim rynku. Castorama jest jedną z wiodących marek w segmencie DIY w Polsce. Obecnie Castorama posiada ponad 80 sklepów rozmieszczonych w całej Polsce.

Jakie marki mogę znaleźć w CASTORAMA?

Castorama sprzedaje produkty znanych marek, takich jak między innymi De Longhi, Dulux, Karcher, Le Borgne, Spado, Starwax, Siporex, Ripolin, Schneider Electric, V33, Ferco, Gloria, Hyundai, Anza, Befaszczot, Diall, Faworyt, Good Home.

Czy CASTORAMA będzie miał oferty na Black Friday?

Castorama dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Castorama broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Castorama, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak Castorama, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję CASTORAMA

Castorama konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Leroy Merlin, Bricoman, Bricomarché.

Ekskluzywne korzyści CASTORAMA

Castorama oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów do majsterkowania i materiałów do przebudowy domu. Na oficjalnej stronie internetowej klienci mogą znaleźć pomysły na dekoracje i rękodzieło. Jednocześnie, dzięki karcie Castorama, klienci mogą korzystać ze wspaniałych przywilejów. Castorama oferuje również usługi malarskie, projektowanie wnętrz oraz karty upominkowe na specjalne okazje.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w CASTORAMA.

Najlepsze oferty do zapisania w CASTORAMA

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Meble? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 40 sklepów w Meble, w tym CASTORAMA. Meble sklepów w Poland, w tym CASTORAMA i wielu innych.

Oferty

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.