homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorCASTORAMA
REKLAMA

Najnowsze oferty CASTORAMA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w CASTORAMA

Castorama to francuska sieć marketów budowlanych z siedzibą w Templemars we Francji, należąca do brytyjskiej grupy Kingfisher PLC. Castorama jest popularna w Polsce, a także w wielu innych krajach europejskich.

Jakie produkty mogę znaleźć w CASTORAMA?

W Castoramie klienci mogą znaleźć szeroką gamę produktów, takich jak artykuły do ogrodu i na zewnątrz, artykuły do łazienki, kuchni, szafy, przechowywania i organizacji, dekoracje tekstylne, artykuły metalowe, narzędzia dla majsterkowiczów, oświetlenie, materiały budowlane, osłony okienne, okładzinę drewnianą, uszczelniacze i izolacje, okna, drzwi, farby i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące CASTORAMA

Historia CASTORAMA: informacje o CASTORAMA
Open

Historia Castoramy rozpoczęła się pod koniec lat 60. ubiegłego wieku wraz z założeniem firmy we Francji przez Christiana Dubois. Castorama była pierwszym dystrybutorem sprzętu i materiałów do majsterkowania dla szerokiego grona odbiorców. Kupiona przez brytyjską grupę Kingfisher w 2001 roku, firma rozpoczęła intensywny proces ekspansji biznesowej, otwierając wiele sklepów we Francji.

W Polsce Castorama pojawiła się w 1997 roku i od tego czasu jest bardzo rozpoznawalną marką na polskim rynku. Castorama jest jedną z wiodących marek w segmencie DIY w Polsce. Obecnie Castorama posiada ponad 80 sklepów rozmieszczonych w całej Polsce.

Jakie marki mogę znaleźć w CASTORAMA?
Open

Castorama sprzedaje produkty znanych marek, takich jak między innymi De Longhi, Dulux, Karcher, Le Borgne, Spado, Starwax, Siporex, Ripolin, Schneider Electric, V33, Ferco, Gloria, Hyundai, Anza, Befaszczot, Diall, Faworyt, Good Home.

Jak zaoszczędzić pieniądze w CASTORAMA?
Open

Oszczędzanie w Castoramie jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na jej oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Castoramy znajduje się dział "Promocje", w którym klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 również znajdziesz najnowsze oferty i promocje Castoramy.

Poznaj konkurencję CASTORAMA
Open

Castorama konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Leroy Merlin, Bricoman, Bricomarché.

Ekskluzywne korzyści CASTORAMA
Open

Castorama oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów do majsterkowania i materiałów do przebudowy domu. Na oficjalnej stronie internetowej klienci mogą znaleźć pomysły na dekoracje i rękodzieło. Jednocześnie, dzięki karcie Castorama, klienci mogą korzystać ze wspaniałych przywilejów. Castorama oferuje również usługi malarskie, projektowanie wnętrz oraz karty upominkowe na specjalne okazje.

Czy CASTORAMA będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Castorama oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez CASTORAMA
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które C&A ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli zamierzasz przeprowadzić remont swojego domu, w Castoramie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z Castorama.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.castorama.pl/

REKLAMA
REKLAMA