logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorSKLEP POLSKI
REKLAMA

Najnowsze oferty SKLEP POLSKI

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SKLEP POLSKI

Sklep Polski to polska sieć supermarketów. Sieć składa się z ponad 600 sklepów i zatrudnia ponad 400 osób.

Często zadawane pytania dotyczące SKLEP POLSKI

Jak zaoszczędzić pieniądze w SKLEP POLSKI?

Klienci mogą zaoszczędzić ze Sklepem Polskim na wiele sposobów. Sklep Polski stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Sklep Polski dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dodatkowo klienci mogą przystąpić do programu lojalnościowego Sklep Polski i zacząć zbierać punkty za każdy zakup, a także bony podarunkowe za zebrane punkty.

Rabaty oferowane przez SKLEP POLSKI

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, Rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze Rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia SKLEP POLSKI: informacje o SKLEP POLSKI

Sieć została po raz pierwszy założona w 1999 roku przez grupę niezależnych właścicieli sklepów oraz właściciela firmy z Gniezna Andrzeja Szeszyckiego, lidera wśród polskich firm w sektorze sprzedaży hurtowej produktów FMCG. Celem było wówczas stworzenie zintegrowanej sieci handlowej, która byłaby w stanie obronić swoich uczestników przed konkurencją. Początkowo sieć Sklep Polski funkcjonowała jako integralna część firmy PHUP Andrzej Szeszycki. W kolejnych latach Sklep Polski stale się rozwijał i rozszerzał swoją działalność na cały region. Dziś najwięcej sklepów Sklep Polski znajduje się w województwie wielkopolskim, kujawsko-pomorskim i lubuskim.

Jakie marki mogę znaleźć w SKLEP POLSKI?

Supermarket prowadzi sprzedaż i dystrybucję dużego wyboru produktów markowych. W oddziałach Sklep Polski klienci mogą uzyskać dostęp do wielu lokalnych i międzynarodowych nazw na swoich produktach. Wśród marek można znaleźć między innymi Coca Colę, Nestlé, Bic, Bobovita, Danio, Milka, Serek, Oreo, Jacobs, Caprio, Listerine czy Heinz. Plus, Sklep Polski komercjalizuje również produkty pod marką własną SP, produkowane produkty są wykonane z najwyższej jakości składników i wyróżniają się przystępną ceną.

Czy SKLEP POLSKI będzie miał oferty na Black Friday?

Sklep Polski dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Sklep Polski broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Sklep Polski, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Sklep Polski, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję SKLEP POLSKI

Głównymi konkurentami Sklepu Polskiego są inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Market Point, Prim market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino, Netto.

Ekskluzywne korzyści SKLEP POLSKI

Klienci Sklepu Polskiego mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Klienci mogą pobrać aplikację mobilną Sklep Polski i przeglądać najlepsze produkty i oferty Sklepu Polskiego kiedy tylko zechcą.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.