homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorSKLEP POLSKI
REKLAMA

Najnowsze oferty SKLEP POLSKI

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SKLEP POLSKI

Sklep Polski to polska sieć supermarketów. Sieć składa się z ponad 600 sklepów i zatrudnia ponad 400 osób.

Jakie produkty mogę znaleźć w SKLEP POLSKI?

W sklepach i sklepie internetowym Sklep Polski klienci mogą znaleźć szeroki asortyment artykułów spożywczych i niespożywczych. Wśród nich można znaleźć między innymi wybór warzyw i owoców, mięsa i ryb, nabiału, mrożonek, przekąsek, napojów bezalkoholowych, wina, lodów, herbaty i kawy, kosmetyków, artykułów szkolnych, artykułów higienicznych oraz artykułów dla zwierząt domowych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące SKLEP POLSKI

Historia SKLEP POLSKI: informacje o SKLEP POLSKI
Open

Sieć została po raz pierwszy założona w 1999 roku przez grupę niezależnych właścicieli sklepów oraz właściciela firmy z Gniezna Andrzeja Szeszyckiego, lidera wśród polskich firm w sektorze sprzedaży hurtowej produktów FMCG. Celem było wówczas stworzenie zintegrowanej sieci handlowej, która byłaby w stanie obronić swoich uczestników przed konkurencją. Początkowo sieć Sklep Polski funkcjonowała jako integralna część firmy PHUP Andrzej Szeszycki. W kolejnych latach Sklep Polski stale się rozwijał i rozszerzał swoją działalność na cały region. Dziś najwięcej sklepów Sklep Polski znajduje się w województwie wielkopolskim, kujawsko-pomorskim i lubuskim.

Jakie marki mogę znaleźć w SKLEP POLSKI?
Open

Supermarket prowadzi sprzedaż i dystrybucję dużego wyboru produktów markowych. W oddziałach Sklep Polski klienci mogą uzyskać dostęp do wielu lokalnych i międzynarodowych nazw na swoich produktach. Wśród marek można znaleźć między innymi Coca Colę, Nestlé, Bic, Bobovita, Danio, Milka, Serek, Oreo, Jacobs, Caprio, Listerine czy Heinz. Plus, Sklep Polski komercjalizuje również produkty pod marką własną SP, produkowane produkty są wykonane z najwyższej jakości składników i wyróżniają się przystępną ceną.

Jak zaoszczędzić pieniądze w SKLEP POLSKI?
Open

Klienci mogą zaoszczędzić ze Sklepem Polskim na wiele sposobów. Sklep Polski stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Sklep Polski dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dodatkowo klienci mogą przystąpić do programu lojalnościowego Sklep Polski i zacząć zbierać punkty za każdy zakup, a także bony podarunkowe za zebrane punkty.

Poznaj konkurencję SKLEP POLSKI
Open

Głównymi konkurentami Sklepu Polskiego są inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Market Point, Prim market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino, Netto.

Ekskluzywne korzyści SKLEP POLSKI
Open

Klienci Sklepu Polskiego mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Klienci mogą pobrać aplikację mobilną Sklep Polski i przeglądać najlepsze produkty i oferty Sklepu Polskiego kiedy tylko zechcą.

Czy SKLEP POLSKI będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Sklep Polski oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez SKLEP POLSKI
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, Rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze Rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA