homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorAJ PRODUKTY
REKLAMA

Najnowsze oferty AJ PRODUKTY

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w AJ PRODUKTY

AJ Produkty to polska firma zajmująca się produkcją i sprzedażą mebli i wyposażenia miejsc pracy. Dzięki długiej historii na rynku, AJ Produkty jest silnie obecna w Polsce. Siedziba główna AJ Produkty znajduje się w Redzikowie. W Polsce AJ Produkty działa poprzez duży sklep fizyczny, a także sprzedaje swoje produkty poprzez ekskluzywny sklep internetowy.

Jakie produkty mogę znaleźć w AJ PRODUKTY?

AJ Produkty jest filią szwedzkiej firmy AJ Produkter, więc jej historia związana jest z tą ostatnią. Firma została założona w 1975 roku w Halmstad w Szwecji i od tego czasu jej celem jest dostarczanie klientom szerokiej gamy mebli i urządzeń biurowych. W kolejnych dekadach firma przeszła proces silnej ekspansji, otwierając dużą liczbę sklepów, a także docierając do innych krajów europejskich, takich jak Czechy i Polska. W Polsce AJ Produkty wylądowała w 1999 roku i od tego czasu stała się bardzo popularną marką w kraju. Obecnie AJ Produkty działa w Polsce poprzez duży sklep zlokalizowany w Redzikowie, a także sprzedaje swoje produkty poprzez ekskluzywny sklep internetowy.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące AJ PRODUKTY

Historia AJ PRODUKTY: informacje o AJ PRODUKTY
Open

AJ Produkty to szwedzka firma zajmująca się produkcją i sprzedażą mebli i wyposażenia miejsc pracy. Dzięki długiej historii na rynku, AJ Produkty jest silnie obecna w Polsce. AJ Produkty ma swoją polską siedzibę w Redzikowie. W Polsce AJ Produkty działa poprzez duży sklep fizyczny, a także sprzedaje swoje produkty poprzez ekskluzywny sklep internetowy.

Jakie marki mogę znaleźć w AJ PRODUKTY?
Open

AJ Produkty to znany producent mebli i urządzeń biurowych, dlatego sprzedaje produkty pod własną marką.

Jak zaoszczędzić pieniądze w AJ PRODUKTY?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w AJ Produkty jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym AJ Produkty klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz wszystkie oferty i promocje w AJ Produkty. Ponadto, AJ Produkty regularnie publikuje katalogi i broszury z dużymi zniżkami.

Poznaj konkurencję AJ PRODUKTY
Open

AJ Produkty konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów m.in. Prs Meble, Vimet, Meb Way.

Ekskluzywne korzyści AJ PRODUKTY
Open

W AJ Produkty klienci mogą czerpać ogromne korzyści z zakupów w sklepie internetowym i odbioru produktów do domu. Ponadto, AJ Produkty posiada zespół fachowych sprzedawców gotowych doradzić klientom.

W przeciwieństwie do swoich konkurentów, AJ Produkty sprzedaje szeroką gamę produktów designerskich. W sklepie internetowym AJ Produkty prowadzony jest blog, na którym klienci mogą znaleźć porady dekoratorskie oraz wiele wiadomości o trendach i firmie.

Czy AJ PRODUKTY będzie miał oferty na Black Friday?
Open

AJ Produkty oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez AJ PRODUKTY
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA