homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorLEROY MERLIN
REKLAMA

Najnowsze oferty LEROY MERLIN

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w LEROY MERLIN

Leroy Merlin to międzynarodowa sieć sklepów, której działalność koncentruje się na pracach domowych, ogrodniczych i projektach typu "zrób to sam". Jej główna siedziba znajduje się we Francji, ale jest obecna także w Europie, Azji, Ameryce Południowej i Afryce.

Jakie produkty mogę znaleźć w LEROY MERLIN?

Leroy Merlin posiada w swojej ofercie ponad 65 tys. artykułów. Sieć koncentruje się na artykułach dla domu i ogrodu, do majsterkowania i ogólnie pojętego remontu.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące LEROY MERLIN

Historia LEROY MERLIN: informacje o LEROY MERLIN
Open

Leroy Merlin to francuska sieć sklepów z materiałami budowlanymi i artykułami do majsterkowania. Firma Leroy Merlin została założona w 1923 roku przez Adolphe'a Leroya i Rose Merlin, którzy otworzyli sklep sprzedający nadwyżki amerykańskie. Szybko jednak skupili się na możliwościach majsterkowania. W 1960 r. firma przyjęła obecną nazwę. Leroy Merlin był pionierem w wielu dziedzinach, na przykład w zakresie unikalnej usługi bezpłatnej dostawy.

Sklepy należące do tej sieci znajdują się zwykle w pobliżu dużych miast i są zazwyczaj dość duże, oferując artykuły dla majsterkowiczów, budowlane, ogrodnicze, kuchenne i toaletowe, energii odnawialnej oraz wyposażenia wnętrz. Leroy Merlin pojawił się w Polsce w 1994 roku, a swój pierwszy sklep otworzył dwa lata później w okolicach Warszawy. Obecnie w kraju działa 67 sklepów. Istnieje również polski sklep internetowy z szerokim wyborem produktów.

Jakie marki mogę znaleźć w LEROY MERLIN?
Open

Leroy Merlin oferuje wiele różnych marek, zapewniając najlepszy wybór na rynku. Współpracuje z wiodącymi dostawcami z Europy i innych regionów.

Jak zaoszczędzić pieniądze w LEROY MERLIN?
Open

Leroy Merlin oferuje przystępne ceny i ma wiele rabatów. Dzięki formatowi sklepu zapewnia bardzo szeroki katalog i gromadzi wszystko, czego klient może potrzebować w jednym sklepie.

Poznaj konkurencję LEROY MERLIN
Open

Leroy Merlin konkuruje z innymi sieciami sklepów dla majsterkowiczów, budowlanych i z artykułami wyposażenia wnętrz, takimi jak Castorama. Leroy Merlin posiada szeroki wybór artykułów i długą historię sukcesów, które pomagają mu się wyróżnić.

Ekskluzywne korzyści LEROY MERLIN
Open

  • Firma oferuje szeroki wybór produktów, będąc jednym z największych sprzedawców artykułów gospodarstwa domowego na świecie.
  • Leroy Merlin posiada program lojalnościowy.
  • Merlin oferuje szerokie wsparcie dla swoich produktów i różne usługi, aby pomóc ludziom stworzyć dom, jakiego pragną.

Czy LEROY MERLIN będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Leroy Merlin oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez LEROY MERLIN
Open

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i okazje od Leroy Merlin. Odkryj aktualne oferty na najlepsze produkty do wykończenia domu, materiały budowlane i inne artykuły. Porównaj ceny, aby uzyskać najlepsze alternatywy i wydać mniej, a zyskać więcej. Skorzystaj ze wszystkich promocji, jakie ma dla Ciebie Leroy Merlin i poznaj tysiące produktów, aby dostać dokładnie to, czego potrzebujesz i chcesz dla swojego domu i ogrodu.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.leroymerlin.pl/

REKLAMA
REKLAMA