logo
homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorACTION
REKLAMA

Najnowsze oferty ACTION

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ACTION

Action to holenderska sieć sklepów typu hard-discount, silnie obecna w Polsce. Oprócz Polski, Action jest obecny w innych krajach europejskich, takich jak Belgia, Niemcy, Austria, Luksemburg, Francja, Czechy, Włochy i Hiszpania. W Polsce Action posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych na terenie całego kraju

Action to holenderska sieć sklepów typu hard-discount, silnie obecna w Polsce. Oprócz Polski, Action jest obecny w innych krajach europejskich, takich jak Belgia, Niemcy, Austria, Luksemburg, Francja, Czechy, Włochy i Hiszpania. W Polsce Action posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych na terenie całego kraju

Często zadawane pytania dotyczące ACTION

Jak zaoszczędzić pieniądze w ACTION?

Oszczędzanie pieniędzy w Action jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji, które publikują na swojej oficjalnej stronie internetowej. Ponieważ Action jest sklepem dyskontowym, klienci zawsze znajdą w nim niesamowite okazje. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w Action.

Rabaty oferowane przez ACTION

W serwisie Promocje 365 znajdziesz wszystkie oferty i promocje, jakie Action ma dla Ciebie w Polsce. Wszystko, czego potrzebujesz do swojego domu, znajdziesz w Action. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Action.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.action.com/pl-pl/

Historia ACTION: informacje o ACTION

W lipcu 1993 r. Action otworzył swój pierwszy sklep w Enkhuizen, w północno-zachodniej Holandii, prowadzony przez Gerarda Deena i Roba Wagemakera, do których dołączył brat Gerarda, Boris Deen. Sklep był standardową placówką o powierzchni 60 m22 i nadal był zaopatrywany przez prywatny pojazd z przyczepą.

W Polsce Action pojawił się w 2017 r. wraz z otwarciem pierwszego sklepu w Warszawie. Od tego czasu Action stał się bardzo rozpoznawalną marką wśród Polaków i obecnie działa w Polsce poprzez ponad 100 sklepów na terenie całego kraju. Swoje produkty sprzedają również za pośrednictwem sklepu internetowego.

Jakie marki mogę znaleźć w ACTION?

Action jest producentem artykułów gospodarstwa domowego i w związku z tym sprzedaje produkty pod własnymi markami: Między innymi Skyler, Spectrum, Werckmann, Green Boots. Sprzedaje również produkty znanych marek, takich jak Rayovac, Hotel Garden, Colgate, Dunlop, C&C, Ferm, Lays, Toblerone, Mentos, Oreo, Milka, Kit-Kat, między innymi.

Czy ACTION będzie miał oferty na Black Friday?

Action oferuje świetne rabaty i promocje podczas Black Friday. Odkryj najlepsze oferty roku i zostań ekspertem od oszczędzania.

Promocje 365 ma najnowsze broszury, katalogi i porady dotyczące kupowania wszystkiego, czego potrzebujesz, bez nadmiernych wydatków. Znajdź najlepsze ceny i najnowsze wiadomości ze wszystkich swoich ulubionych sklepów w jednym miejscu.

W tym roku Black Friday przypada 24 listopada. Chociaż wydarzenie trwa tylko jeden dzień, wiele sklepów oferuje zniżki na kilka dni przed jego rozpoczęciem, przedłużając swoje promocje do końca tygodnia.

Przygotuj się, aby jak najlepiej wykorzystać najważniejszy sezon rabatowy w roku. Promocje 365 posiada katalogi i broszury wszystkich sklepów, które oferują zniżki zarówno w Black Friday, jak i w innych sezonach promocyjnych.

Od sprzętu gospodarstwa domowego po artykuły sportowe, odzież i meble, nasze katalogi pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze podczas zakupów tego, czego szukasz.

Odwiedź Promocje 365 i uzyskaj zniżki do 80% na wybrane produkty podczas Black Friday. Zapomnij o wysokich cenach i inflacji, z Promocje 365 zawsze znajdziesz najmądrzejszy sposób na oszczędzanie.

Poznaj konkurencję ACTION

Action konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Biedronka, Netto.

Ekskluzywne korzyści ACTION

Action oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą nabyć produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu. Action posiada wyjątkową obsługę klienta.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.