homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorACTION
REKLAMA

Najnowsze oferty ACTION

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ACTION

Action to holenderska sieć sklepów typu hard-discount, silnie obecna w Polsce. Oprócz Polski, Action jest obecny w innych krajach europejskich, takich jak Belgia, Niemcy, Austria, Luksemburg, Francja, Czechy, Włochy i Hiszpania. W Polsce Action posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Jakie produkty mogę znaleźć w ACTION?

W Action klienci mogą znaleźć szeroką gamę produktów, takich jak pościel, artykuły dekoracyjne do domu, sztuczne rośliny i kwiaty, tekstylia, poduszki, świeczniki, świece, lampy, dekoracje okienne, ramki do zdjęć, dekoracje ścienne, artykuły łazienkowe, naczynia, słodycze, szklanki, sztućce, kuchenki, sprzęt kuchenny, sprzęt do prania i prasowania, odkurzacze i worki, elektronarzędzia, wentylatory, papier toaletowy i ręczniki papierowe, koszule, wkłady atramentowe, niektóre produkty spożywcze i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące ACTION

Historia ACTION: informacje o ACTION
Open

W lipcu 1993 r. Action otworzył swój pierwszy sklep w Enkhuizen, w północno-zachodniej Holandii, prowadzony przez Gerarda Deena i Roba Wagemakera, do których dołączył brat Gerarda, Boris Deen. Sklep był standardową placówką o powierzchni 60 m22 i nadal był zaopatrywany przez prywatny pojazd z przyczepą.

W Polsce Action pojawił się w 2017 r. wraz z otwarciem pierwszego sklepu w Warszawie. Od tego czasu Action stał się bardzo rozpoznawalną marką wśród Polaków i obecnie działa w Polsce poprzez ponad 100 sklepów na terenie całego kraju. Swoje produkty sprzedają również za pośrednictwem sklepu internetowego.

Jakie marki mogę znaleźć w ACTION?
Open

Action jest producentem artykułów gospodarstwa domowego i w związku z tym sprzedaje produkty pod własnymi markami: Między innymi Skyler, Spectrum, Werckmann, Green Boots. Sprzedaje również produkty znanych marek, takich jak Rayovac, Hotel Garden, Colgate, Dunlop, C&C, Ferm, Lays, Toblerone, Mentos, Oreo, Milka, Kit-Kat, między innymi.

Jak zaoszczędzić pieniądze w ACTION?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Action jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji, które publikują na swojej oficjalnej stronie internetowej. Ponieważ Action jest sklepem dyskontowym, klienci zawsze znajdą w nim niesamowite okazje. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w Action.

Poznaj konkurencję ACTION
Open

Action konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Biedronka, Netto.

Ekskluzywne korzyści ACTION
Open

Action oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą nabyć produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu. Action posiada wyjątkową obsługę klienta.

Czy ACTION będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Action oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez ACTION
Open

W serwisie Promocje 365 znajdziesz wszystkie oferty i promocje, jakie Action ma dla Ciebie w Polsce. Wszystko, czego potrzebujesz do swojego domu, znajdziesz w Action. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Action.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.action.com/pl-pl/

REKLAMA
REKLAMA