homeIcon
  1. separatorSport
  2. separatorPRIMUS
REKLAMA

Najnowsze oferty PRIMUS

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w PRIMUS

Primus to polska firma specjalizująca się w sprzęcie i produktach outdoorowych. Siedziba firmy znajduje się obecnie w Warszawie.

Jakie produkty mogę znaleźć w PRIMUS?

Na stronie internetowej Primus klienci mogą znaleźć szeroki wybór sprzętu i produktów outdoorowych. Niektóre z produktów obejmują kuchenki kempingowe, kuchenki z plecakiem, kuchenki ekspedycyjne, kanistry gazowe i paliwo, akcesoria i części zamienne, butelki na wodę, kolby próżniowe, kubki podróżne, kubki, szklanki, sztućce, kolby na żywność, garnki i patelnie, talerze i miski, naczynia, latarnie gazowe, namioty, stołki i stoły, pakiety i chłodziarki, i więcej.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące PRIMUS

Historia PRIMUS: informacje o PRIMUS
Open

Historia firmy sięga 1892 roku, kiedy to rozpoczęła działalność w małym warsztacie kowalskim w centrum Sztokholmu. Wówczas F.W. Lindqvist i J.V. Svenson stworzyli pierwszy na świecie piec naftowy nie zawierający sadzy. Ponieważ był on pierwszy, postanowili nazwać go Primus. Nazwa stała się synonimem niezawodnych piecyków, a piecyki stały się podstawowym wyborem dla osób wyruszających na pierwsze wspinaczki i wymagające ekspedycje. Jedną z przełomowych przygód było zdobycie przez Roalda Amundsena jako pierwszego człowieka bieguna południowego w 1911 roku. W 1950 roku rozpoczęto produkcję Primusa w Szwecji. Przez kolejne lata firma stale się rozwijała i rozszerzała swoją działalność na cały region, docierając do takich krajów jak Polska.

Jakie marki mogę znaleźć w PRIMUS?
Open

W Primusie klienci mogą znaleźć produkty pod marką własną.

Jak zaoszczędzić pieniądze w PRIMUS?
Open

Z firmą Primus klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Primus stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Primus dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dzięki zniżkom oferowanym przez Primus, nie musisz się ograniczać.

Poznaj konkurencję PRIMUS
Open

Do głównych konkurentów Primusa należą inne podobne firmy działające w regionie, takie jak Mountain Warehouse, Multan, Robert's Outdoor Equipment, Cumulus Outdoor, Decathlon i Willow House.

Ekskluzywne korzyści PRIMUS
Open

Klienci Primus mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Zapisz się do newslettera Primus i nie przegap ich wspaniałych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze oferty sprzedaży prosto do swojej skrzynki pocztowej. Dzięki subskrypcji, klienci mogą uzyskać dostęp do 10% zniżki na kolejne zamówienie. Ponadto klienci mogą się zarejestrować i utworzyć własne konto na ich stronie internetowej, aby zacząć dodawać przedmioty do swojej torby na zakupy.

Czy PRIMUS będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Primus oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez PRIMUS
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA