logo
REKLAMA

Najnowsze oferty PRIMUS

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w PRIMUS

Primus to polska firma specjalizująca się w sprzęcie i produktach outdoorowych. Siedziba firmy znajduje się obecnie w Warszawie.

Często zadawane pytania dotyczące PRIMUS

Jak zaoszczędzić pieniądze w PRIMUS?

Z firmą Primus klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Primus stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Primus dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dzięki zniżkom oferowanym przez Primus, nie musisz się ograniczać.

Rabaty oferowane przez PRIMUS

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia PRIMUS: informacje o PRIMUS

Historia firmy sięga 1892 roku, kiedy to rozpoczęła działalność w małym warsztacie kowalskim w centrum Sztokholmu. Wówczas F.W. Lindqvist i J.V. Svenson stworzyli pierwszy na świecie piec naftowy nie zawierający sadzy. Ponieważ był on pierwszy, postanowili nazwać go Primus. Nazwa stała się synonimem niezawodnych piecyków, a piecyki stały się podstawowym wyborem dla osób wyruszających na pierwsze wspinaczki i wymagające ekspedycje. Jedną z przełomowych przygód było zdobycie przez Roalda Amundsena jako pierwszego człowieka bieguna południowego w 1911 roku. W 1950 roku rozpoczęto produkcję Primusa w Szwecji. Przez kolejne lata firma stale się rozwijała i rozszerzała swoją działalność na cały region, docierając do takich krajów jak Polska.

Jakie marki mogę znaleźć w PRIMUS?

W Primusie klienci mogą znaleźć produkty pod marką własną.

Czy PRIMUS będzie miał oferty na Black Friday?

Primus dołącza do Black Friday i oferuje wspaniałe możliwości oszczędzania, z niezapomnianymi rabatami na wybrane produkty głównych krajowych i importowanych marek sportowych.

W Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze broszury Primus z najnowszą modą i obuwiem sportowym, piłkami i akcesoriami, aby w pełni cieszyć się sportem.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na odzież, obuwie i akcesoria sportowe do 50%, wśród których wyróżniają się buty, buty do koszykówki, rower górski, drony, korki piłkarskie, korki piłkarskie, buty, stroje kąpielowe, wrotki, czapki, stroje kąpielowe, kapcie, trampoliny, cornhole, lornetki, knagi, rowery, samochody rc, obuwie, buty tenisowe, kije golfowe, śpiwory, buty golfowe, rękawice bokserskie, buty damskie, opaski na głowę, knagi baseballowe. Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Primus, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na produkty głównych marek dla amatorów i profesjonalnych sportowców.

Oprócz katalogów najważniejszych sklepów sportowych w kraju, takich jak Primus, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty sportowe w Polska.

Poznaj konkurencję PRIMUS

Do głównych konkurentów Primusa należą inne podobne firmy działające w regionie, takie jak Mountain Warehouse, Multan, Robert's Outdoor Equipment, Cumulus Outdoor, Decathlon i Willow House.

Ekskluzywne korzyści PRIMUS

Klienci Primus mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Zapisz się do newslettera Primus i nie przegap ich wspaniałych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze oferty sprzedaży prosto do swojej skrzynki pocztowej. Dzięki subskrypcji, klienci mogą uzyskać dostęp do 10% zniżki na kolejne zamówienie. Ponadto klienci mogą się zarejestrować i utworzyć własne konto na ich stronie internetowej, aby zacząć dodawać przedmioty do swojej torby na zakupy.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.