homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorH&M
REKLAMA

Najnowsze oferty H&M

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w H&M

H&M to międzynarodowa sieć sklepów pochodzenia szwedzkiego, zajmująca się sprzedażą odzieży i akcesoriów dla mężczyzn, kobiet, nastolatków, chłopców i dziewcząt. H&M jest silnie obecny w Polsce, a także w wielu krajach na całym świecie.

Czy H&M będzie miał oferty na Black Friday?

H&M oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące H&M

Historia H&M: informacje o H&M
Open

Firma H&M została założona przez Erlinga Perssona w 1947 roku, kiedy to otworzył on pierwszy sklep w Västerås w Szwecji. Sklep, który początkowo nazywał się Hennes (po szwedzku "jego"), sprzedawał wyłącznie odzież damską.

W 1964 roku został otwarty sklep w Norwegii. W 1968 roku Persson kupuje sklep z odzieżą myśliwską Mauritza Widforssa w Sztokholmie, co wiąże się z wprowadzeniem kolekcji odzieży męskiej. W tym samym roku firma zmienia nazwę na Hennes & Mauritz. Po latach firma zaczęła być nazywana po prostu H&M.

W Polsce H&M pojawił się w 2003 roku i od tego czasu stał się jedną z najpopularniejszych marek odzieżowych wśród polskich konsumentów. Obecnie H&M działa w Polsce poprzez ponad 190 sklepów rozmieszczonych strategicznie w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w H&M?
Open

H&M jest producentem odzieży i akcesoriów, a więc sprzedaje produkty pod własną marką.

Jak zaoszczędzić pieniądze w H&M?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w H&M jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji zamieszczanych na oficjalnej stronie internetowej sklepu. W sklepie internetowym H&M znajduje się sekcja "Promocje", w której klienci mogą znaleźć duży wybór produktów po obniżonych cenach. H&M organizuje dni rabatowe, w których produkty są przecenione nawet o 70%. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje H&M.

Poznaj konkurencję H&M
Open

H&M konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Forever 21, Zara, Bershka.

Ekskluzywne korzyści H&M
Open

H&M jest synonimem międzynarodowej jakości, będąc jedną z najważniejszych sieci sklepów odzieżowych na świecie. H&M oferuje karty upominkowe na specjalne okazje. Klienci mogą kupować produkty w sklepie internetowym i odbierać je w domu, a nawet korzystać z darmowej wysyłki.

Rabaty oferowane przez H&M
Open

Promocje 365 przedstawia wszystkie oferty i promocje, jakie H&M ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli chcesz się modnie ubrać, w H&M znajdziesz wszystko, czego szukasz, a nawet więcej. Zajrzyj na Promocje 365 i odkryj świat H&M.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www2.hm.com/pl_pl/index.html

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.