REKLAMA

Oferty tygodnia FRESH MARKET

Najnowsze oferty FRESH MARKET
REKLAMA

Obecnie nie ma żadnych ofert z FRESH MARKET

Inne oferty Supermarkety

KAUFLAND logo
Oferty KAUFLAND

Oferty KAUFLAND

Ważny do 13 paź
Otwórz gazetkę
NETTO logo
Oferty NETTO

Oferty NETTO

pozostały 2 dni
Otwórz gazetkę
DINO logo
Oferty DINO

Oferty DINO

pozostały 5 dni
Otwórz gazetkę
AUCHAN logo
Oferty AUCHAN

Oferty AUCHAN

Ważny do 13 paź
Otwórz gazetkę

Inne marki z kategorii Supermarkety

BIEDRONKA
BIEDRONKA
KAUFLAND
KAUFLAND
NETTO
NETTO
DINO
DINO
AUCHAN
AUCHAN
ŻABKA
ŻABKA
LIDL
LIDL
GROSZEK
GROSZEK
INTERMARCHÉ
INTERMARCHÉ
ALDI
ALDI
CARREFOUR
CARREFOUR
MAKRO
MAKRO
BIEDRONKA
BIEDRONKA
KAUFLAND
KAUFLAND
NETTO
NETTO
DINO
DINO
AUCHAN
AUCHAN
ŻABKA
ŻABKA
LIDL
LIDL
GROSZEK
GROSZEK
INTERMARCHÉ
INTERMARCHÉ
ALDI
ALDI
CARREFOUR
CARREFOUR
MAKRO
MAKRO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w FRESH MARKET

Fresh marketto polska firma specjalizująca się w komercjalizacji warzyw i owoców. Siedziba firmy znajduje się w Pruszkowie.

Często zadawane pytania dotyczące FRESH MARKET

Historia FRESH MARKET: informacje o FRESH MARKET
Open

Firma posiada ponad 14-letnie doświadczenie na polskim i europejskim rynku warzyw i owoców. Fresh marketspecjalizuje się w rynku Europy Środkowo-Wschodniej, organizując coroczne spotkania, na których klienci mogą znaleźć duży wybór produktów do zakupu. Pierwsza konferencja Fresh marketodbyła się w 2008 roku w Polsce i była odpowiedzią na zapotrzebowanie operatorów owocowo-warzywnych na spotkania biznesowe w branży świeżych owoców i warzyw. Od tego czasu Fresh marketstał się miejscem spotkań dostawców owoców i warzyw oraz kupców z sieci handlowych. Spotkania organizowane były w innowacyjny sposób, gdzie kupcy owoców i warzyw z sieci handlowych mieli swoje stoiska, a przedstawiciele firm mogli odwiedzać stoiska kupców i prezentować im swoje oferty.

Jakie produkty mogę znaleźć w FRESH MARKET?
Open

W oddziałach Fresh marketu oraz na stronie internetowej klienci mogą znaleźć szeroki wybór warzyw i owoców. Wśród produktów oferowanych przez Fresh marketznajdują się m.in. ziemniaki, cebula, papryka, pomidory, borówki, jabłka, truskawki i banany. Oprócz tego Fresh marketoferuje również wybór kwiatów, które można znaleźć w ich katalogu.

Jakie marki mogę znaleźć w FRESH MARKET?
Open

Supermarket sprzedaje i dystrybuuje duży wybór produktów markowych. Wśród nich klienci mogą znaleźć Alegro, Greenpolska, Handlo Pak, Berry Trade, Ordowski, Amplus, Ampol, Bakor, Lovefruits, Elliot, Fresh future, Famag, Kapiteyn, Good fruit i wiele innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w FRESH MARKET?
Open

Z Fresh marketem klienci mogą oszczędzać na wiele sposobów. Fresh marketstale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Fresh marketu dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie.

Poznaj konkurencję FRESH MARKET
Open

Do głównych konkurentów Fresh market należą inne podobne sieci sklepów działające również w regionie, takie jak Frac, Prim market, Wafelek, Gram Market, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino, czy Netto.

Ekskluzywne korzyści FRESH MARKET
Open

Klienci Fresh marketu mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepem. Zapisz się do newslettera Fresh market i nie przegap ich wspaniałych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze oferty sprzedaży prosto do swojej skrzynki pocztowej.

Rabaty oferowane przez FRESH MARKET
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA