homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorFRESH MARKET
REKLAMA

Najnowsze oferty FRESH MARKET

Obecnie nie ma żadnych ofert z FRESH MARKET

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w FRESH MARKET

Fresh market polska firma specjalizująca się w komercjalizacji warzyw i owoców. Siedziba firmy znajduje się w Pruszkowie.

Jakie produkty mogę znaleźć w FRESH MARKET?

W oddziałach Fresh marketu oraz na stronie internetowej klienci mogą znaleźć szeroki wybór warzyw i owoców. Wśród produktów oferowanych przez Fresh marketznajdują się m.in. ziemniaki, cebula, papryka, pomidory, borówki, jabłka, truskawki i banany. Oprócz tego Fresh marketoferuje również wybór kwiatów, które można znaleźć w ich katalogu.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące FRESH MARKET

Historia FRESH MARKET: informacje o FRESH MARKET
Open

Firma posiada ponad 14-letnie doświadczenie na polskim i europejskim rynku warzyw i owoców. Fresh marketspecjalizuje się w rynku Europy Środkowo-Wschodniej, organizując coroczne spotkania, na których klienci mogą znaleźć duży wybór produktów do zakupu. Pierwsza konferencja Fresh marketodbyła się w 2008 roku w Polsce i była odpowiedzią na zapotrzebowanie operatorów owocowo-warzywnych na spotkania biznesowe w branży świeżych owoców i warzyw. Od tego czasu Fresh marketstał się miejscem spotkań dostawców owoców i warzyw oraz kupców z sieci handlowych. Spotkania organizowane były w innowacyjny sposób, gdzie kupcy owoców i warzyw z sieci handlowych mieli swoje stoiska, a przedstawiciele firm mogli odwiedzać stoiska kupców i prezentować im swoje oferty.

Jakie marki mogę znaleźć w FRESH MARKET?
Open

Supermarket sprzedaje i dystrybuuje duży wybór produktów markowych. Wśród nich klienci mogą znaleźć Alegro, Greenpolska, Handlo Pak, Berry Trade, Ordowski, Amplus, Ampol, Bakor, Lovefruits, Elliot, Fresh future, Famag, Kapiteyn, Good fruit i wiele innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w FRESH MARKET?
Open

Z Fresh marketem klienci mogą oszczędzać na wiele sposobów. Fresh marketstale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Fresh marketu dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie.

Poznaj konkurencję FRESH MARKET
Open

Do głównych konkurentów Fresh market należą inne podobne sieci sklepów działające również w regionie, takie jak Frac, Prim market, Wafelek, Gram Market, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino, czy Netto.

Ekskluzywne korzyści FRESH MARKET
Open

Klienci Fresh marketu mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepem. Zapisz się do newslettera Fresh market i nie przegap ich wspaniałych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze oferty sprzedaży prosto do swojej skrzynki pocztowej.

Czy FRESH MARKET będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Fresh market oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez FRESH MARKET
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA