REKLAMA

Najnowsze oferty APPLE

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w APPLE

Apple to amerykańska firma skupiająca się na projektowaniu, produkcji i sprzedaży produktów elektronicznych, oprogramowania i innych usług internetowych. Apple jest silnie obecny w Polsce, jak również w wielu innych krajach na świecie. W Polsce Apple sprzedaje swoje produkty poprzez szeroką sieć niezależnych resellerów.

Jakie produkty mogę znaleźć w APPLE?

W Apple klienci mogą znaleźć produkty firmy Apple: MacBook Air, MacBook Pro 13", MacBook Pro 16", iMac 24", iMac 27", iPad Pro, iPad Air, iPad, iPad Mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 12, iPhone SE, iPhone 11, AirPods, AirTag, Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, Apple Watch Series 3, akcesoria, m.in.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące APPLE

Historia APPLE: informacje o APPLE
Open

Historia Apple rozpoczęła się w 1976 roku od założenia firmy pod nazwą Apple Computer przez Steve'a Jobsa, Steve'a Wozniaka i Rona Wayne'a. Ich wspólnicy postawili sobie za cel oferowanie komputerów własnej produkcji, wprowadzając tym samym na rynek komputer Apple I. Rewolucja technologiczna Apple rozpoczęła się w 2001 roku od wprowadzenia na rynek cyfrowego odtwarzacza audio iPod. W 2007 roku Steve Jobs przedstawił iPhone'a: połączenie iPoda, ale z dostępem do Internetu i funkcjami telefonu komórkowego. Do dziś iPhone jest flagowym urządzeniem Apple na całym świecie. W Polsce Apple wylądował w latach 2000 i od tego czasu jest marką cieszącą się dużą renomą wśród polskich konsumentów. Obecnie Apple działa w Polsce sprzedając swoje produkty poprzez ekskluzywny sklep internetowy. Dodatkowo sprzedaje swoje produkty na terenie całego kraju poprzez autoryzowanych resellerów, takich jak iSpot.

Jakie marki mogę znaleźć w APPLE?
Open

Apple jest producentem elektroniki i oprogramowania, a więc sprzedaje produkty pod własną marką.

Jak zaoszczędzić pieniądze w APPLE?
Open

Oszczędność pieniędzy w Apple jest możliwa dzięki zakupowi nowego iPhone'a, gdzie sklepy przyjmują starsze modele. W ten sposób klienci otrzymują kredyt pieniężny, wymieniając swój stary iPhone na zakup nowego urządzenia. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w Apple. Ponadto, Apple zazwyczaj wprowadza pewne sezonowe promocje.

Poznaj konkurencję APPLE
Open

Głównym konkurentem Apple w Polsce jest Samsung. Także konkurują z innymi markami, takimi jak Xiaomi.

Ekskluzywne korzyści APPLE
Open

Apple oferuje swoim klientom produkty elektroniczne doskonałej jakości, wykonane z najlepszych materiałów zapewniających wysoką trwałość. Ponadto zapewniają wsparcie w zakresie aktualizacji oprogramowania dla wszystkich swoich urządzeń. Z drugiej strony każdy produkt zakupiony w Apple posiada gwarancję techniczną, dzięki czemu w razie jakichkolwiek niedogodności z urządzeniami można je zanieść do najbliższego Apple Store, a serwis techniczny zajmie się naprawą.

Czy APPLE będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Apple oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez APPLE
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA