logo
REKLAMA

Najnowsze oferty APPLE

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w APPLE

Apple to amerykańska firma skupiająca się na projektowaniu, produkcji i sprzedaży produktów elektronicznych, oprogramowania i innych usług internetowych. Apple jest silnie obecny w Polsce, jak również w wielu innych krajach na świecie. W Polsce Apple sprzedaje swoje produkty poprzez szeroką sieć niezależnych resellerów.

Często zadawane pytania dotyczące APPLE

Jak zaoszczędzić pieniądze w APPLE?

Oszczędność pieniędzy w Apple jest możliwa dzięki zakupowi nowego iPhone'a, gdzie sklepy przyjmują starsze modele. W ten sposób klienci otrzymują kredyt pieniężny, wymieniając swój stary iPhone na zakup nowego urządzenia. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w Apple. Ponadto, Apple zazwyczaj wprowadza pewne sezonowe promocje.

Rabaty oferowane przez APPLE

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia APPLE: informacje o APPLE

Historia Apple rozpoczęła się w 1976 roku od założenia firmy pod nazwą Apple Computer przez Steve'a Jobsa, Steve'a Wozniaka i Rona Wayne'a. Ich wspólnicy postawili sobie za cel oferowanie komputerów własnej produkcji, wprowadzając tym samym na rynek komputer Apple I. Rewolucja technologiczna Apple rozpoczęła się w 2001 roku od wprowadzenia na rynek cyfrowego odtwarzacza audio iPod. W 2007 roku Steve Jobs przedstawił iPhone'a: połączenie iPoda, ale z dostępem do Internetu i funkcjami telefonu komórkowego. Do dziś iPhone jest flagowym urządzeniem Apple na całym świecie. W Polsce Apple wylądował w latach 2000 i od tego czasu jest marką cieszącą się dużą renomą wśród polskich konsumentów. Obecnie Apple działa w Polsce sprzedając swoje produkty poprzez ekskluzywny sklep internetowy. Dodatkowo sprzedaje swoje produkty na terenie całego kraju poprzez autoryzowanych resellerów, takich jak iSpot.

Jakie marki mogę znaleźć w APPLE?

Apple jest producentem elektroniki i oprogramowania, a więc sprzedaje produkty pod własną marką.

Czy APPLE będzie miał oferty na Black Friday?

Apple dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z niemożliwymi do przegapienia rabatami na wybrane produkty wiodących marek elektroniki.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Apple prospekty do wymiany smartfona, tabletu lub notebooka, kupić smartwatch i uzyskać najtańsze ceny na inteligentne telewizory z technologią 4K o różnych calach.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać ze zniżek na produkty elektroniczne sięgających nawet 50%, wśród których wyróżniają się telewizory, telewizory Smart TV, radia, komputery, karty graficzne, notebooki, netbooki, MacBooki, monitory komputerowe, klawiatury dla graczy, aparaty fotograficzne, kamery wideo, telefony, smartfony, GoPro, drony, zestawy słuchawkowe Bluetooth, zestawy słuchawkowe dla graczy, inteligentne urządzenia itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Apple, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na produkty elektroniczne, z najnowszą technologią i najlepszą jakością obrazu i dźwięku.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów z elektroniką w kraju jak Apple, na blogu Promocje 365 dajemy wskazówki i porady, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i uniknąć wpadnięcia w oszustwa.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty sklepów z elektroniką w Polska.

Poznaj konkurencję APPLE

Głównym konkurentem Apple w Polsce jest Samsung. Także konkurują z innymi markami, takimi jak Xiaomi.

Ekskluzywne korzyści APPLE

Apple oferuje swoim klientom produkty elektroniczne doskonałej jakości, wykonane z najlepszych materiałów zapewniających wysoką trwałość. Ponadto zapewniają wsparcie w zakresie aktualizacji oprogramowania dla wszystkich swoich urządzeń. Z drugiej strony każdy produkt zakupiony w Apple posiada gwarancję techniczną, dzięki czemu w razie jakichkolwiek niedogodności z urządzeniami można je zanieść do najbliższego Apple Store, a serwis techniczny zajmie się naprawą.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.