homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorPEPCO
REKLAMA

Najnowsze oferty PEPCO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w PEPCO

Pepco to międzynarodowa sieć handlowa z siedzibą w Polsce. Jest to jeden z największych europejskich detalistów z różnorodnym asortymentem i markami, które oferują wysokiej jakości artykuły i wiele możliwości oszczędzania.

Jakie produkty mogę znaleźć w PEPCO?

Pepco posiada różne rodzaje produktów. Marki skupiają się na odzieży i modzie w przystępnych cenach, produktach dla dzieci oraz artykułach do domu. Sklep zapewnia szeroki wybór produktów, dzięki czemu ludzie mogą łatwo znaleźć wszystko pod jednym dachem.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące PEPCO

Historia PEPCO: informacje o PEPCO
Open

Pepco jest jednym z największych europejskich detalistów. Posiada 2800 sklepów w 14 różnych krajach, w tym 1007 w Polsce. Każdego miesiąca z jej usług korzysta ponad 49 milionów kupujących. Celem Pepco jest zapewnienie klientom sklepów, w których można kupić wszystko, czego potrzebują do domu, od odzieży po towary ogólne.

Większość placówek to małe sklepy osiedlowe rozmieszczone w różnych centrach handlowych i przy ważnych ulicach. Firma pracuje, aby zawsze zmniejszyć koszty dla konsumenta. Istnieje kilka marek należących do tej firmy, w szczególności tytułowe Pepco. Sklepy Pepco znajdują się w Polsce, Rumunii, na Węgrzech i w Czechach, a także w 7 innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Pierwsze sklepy Pepco zostały uruchomione w 2004 roku w Polsce. Sklepy Pepco są zwykle zlokalizowane w małych i średnich pod względem wielkości miastach i mają stosunkowo niewielką powierzchnię.

Pepco jest jedną z najsilniejszych polskich marek, która odnotowuje znaczący wzrost w całej Europie Wschodniej. Jest jednym z wiodących dostawców odzieży dziecięcej i dekoracyjnych artykułów tekstylnych. Zdobyła wiele nagród za jakość usług i ekspansję. Pepco zatrudnia ponad 20 tys. osób w całej Europie. Firma posiada również biura w Azji, nieustannie pracując nad zwiększeniem swojego zasięgu i dostępności. Każdego miesiąca Pepco obsługuje 19 milionów klientów. Każdego roku sieć zamierza otworzyć co najmniej 200 nowych sklepów i dotrzeć do dwóch nowych rynków w Europie.

Jakie marki mogę znaleźć w PEPCO?
Open

Pepco posiada szeroką gamę marek, które różnią się w zależności od kraju. Aby utrzymać niskie ceny, oferuje bardziej dostępne produkty.

Jak zaoszczędzić pieniądze w PEPCO?
Open

Pepco dąży do tego, aby mieć niskie ceny. Marka zobowiązuje się do zapewnienia sklepów dyskontowych dla osób robiących zakupy w ramach budżetu i tych, którzy szukają zaopatrzenia dla całej rodziny w jednym miejscu. Sklep posiada oferty i szeroki wybór artykułów w każdej cenie.

Poznaj konkurencję PEPCO
Open

Pepco konkuruje z innymi sieciami handlowymi w całej Europie, w szczególności z tymi, które przedstawiają się jako bardziej dostępne sieci dyskontowe.

Ekskluzywne korzyści PEPCO
Open

  • Ten supermarket oferuje ekskluzywne rabaty i ma niskie ceny. Sieć dąży do zapewnienia tanich towarów dla całej rodziny.
  • Pepco oferuje 30-dniową gwarancję na zwrot produktów do sklepu.
  • Pepco ma zniżki przez cały rok i szeroki wybór produktów dla swoich klientów.

Czy PEPCO będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Pepco oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez PEPCO
Open

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i broszury Pepco. Sprawdź, jakie oferty są aktualnie aktywne i dowiedz się wszystkiego o aktualnych rabatach. Oszczędzaj pieniądze, zapewniając swojej rodzinie najlepsze produkty po najniższych cenach. Odkryj sklep Pepco w pobliżu, porównaj ceny z innymi dyskontami i znajdź swoje ulubione marki. Zobacz co Promocje 365 i Pepco mają dzisiaj dla Ciebie i zaoszczędź swoje pieniądze i czas, korzystając z ich ofert.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://pepco.pl/

REKLAMA
REKLAMA