logo
homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorAUDI

Najnowsze oferty AUDI

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w AUDI

Audi AG to niemiecki producent samochodów luksusowych z siedzibą w Ingolstadt w Bawarii. Audi, spółka zależna Grupy Volkswagen, produkuje pojazdy w dziewięciu zakładach produkcyjnych na całym świecie.

Często zadawane pytania dotyczące AUDI

Jak zaoszczędzić pieniądze w AUDI?

Istnieje wiele sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w Audi. Na przykład możesz przeglądać sekcję Sprzedaż na stronie internetowej, aby znaleźć zniżki na różne produkty. Odwiedź również Promocje 365, aby znaleźć najnowsze katalogi Audi, cieszyć się najlepszymi promocjami i zaoszczędzić na wszystkim, czego potrzebujesz.

Rabaty oferowane przez AUDI

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkachi wielu innych produktach. Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia AUDI: informacje o AUDI

Początki firmy są złożone i sięgają początków XX wieku i pierwszych przedsiębiorstw założonych przez inżyniera Augusta Horcha. Dwóch innych producentów również przyczyniło się do powstania Auto Union w 1932 roku. Współczesna era Audi rozpoczęła się w latach 60-tych, kiedy Auto Union zostało przejęte przez Volkswagena od Daimler-Benz. Po ponownym wprowadzeniu marki Audi na rynek w 1965 roku wraz z wprowadzeniem serii Audi F103, Volkswagen połączył Auto Union z NSU Motorenwerke w 1969 roku, tworząc w ten sposób obecną formę firmy. Nazwa firmy opiera się na łacińskim tłumaczeniu nazwiska założyciela, Augusta Horcha. Horch, co oznacza "słuchać", staje się Audi w języku łacińskim. Cztery pierścienie w logo Audi reprezentują jedną z czterech firm samochodowych, które połączyły siły, aby stworzyć poprzednika Audi, Auto Union.

Czy AUDI jest obecnie otwarty?

Godziny otwarcia Audi to od poniedziałku do piątku od 7:30 do 18:00, a w soboty od 9:00 do 12:00.

Jak kupować produkty AUDI online

Na stronie internetowej Audi można znaleźć nie tylko ekskluzywne oferty i rabaty, ale także zapisać się do newslettera.

Jakie marki mogę znaleźć w AUDI?

Audi projektuje, produkuje i sprzedaje produkty swojej marki. Każdy produkt jest tworzony przy użyciu najwyższych standardów i wysokiej jakości materiałów.

Poznaj konkurencję AUDI

Alfa Romeo, BMW, Mercedes Benz i Porsche to tylko niektórzy konkurenci Audi.

Ile sklepów AUDI jest w całym kraju?

Audi posiada 13 zakładów produkcyjnych w 10 krajach.

Ekskluzywne korzyści AUDI

Jeśli chcesz uzyskać ekskluzywne korzyści w Audi, powinieneś zasubskrybować jego stronę internetową. Dzięki temu będziesz otrzymywać darmowe treści, a także ekskluzywne oferty. Istnieje również wiele sposobów płacenia za zakupione produkty. Możesz także śledzić Audi na Instagramie, Facebooku, Twitterze, Pinterest, TikTok i YouTube, aby otrzymywać najnowsze informacje, rabaty i kupony.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w AUDI.

Najlepsze oferty do zapisania w AUDI

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Inni? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 38 sklepów w Inni, w tym AUDI. Inni sklepów w Poland, w tym AUDI i wielu innych.

Oferty

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.