logo

Najnowsze oferty CHORTEN

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Inne oferty Supermarkety

REKLAMA

Jakie produkty mogę znaleźć w CHORTEN?

W oddziałach i sklepie internetowym Chorten klienci mogą znaleźć szeroki wybór artykułów spożywczych i niespożywczych. Wśród nich klienci mogą znaleźć m.in. warzywa i owoce, mięso i ryby, nabiał, mrożonki, przekąski, napoje bezalkoholowe, wina, kosmetyki, środki higieniczne, artykuły dla zwierząt.

Poznaj konkurencję CHORTEN

Do głównych konkurentów Chortenu należą inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Prim market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino, czy Netto.

REKLAMA

Inne marki Supermarkety

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.