Najnowsze oferty WAFELEK

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Inne oferty Supermarkety

REKLAMA

Jakie produkty mogę znaleźć w WAFELEK?

Wafelek w swoich oddziałach oferuje szeroki wybór artykułów spożywczych. Wśród nich można znaleźć m.in. pieczywo, przekąski, płatki śniadaniowe, nabiał, rośliny, sery, mięsa, wina, artykuły dla zwierząt domowych, artykuły gospodarstwa domowego, ziemniaki, warzywa i owoce, makarony, zupy, sosy, artykuły szkolne, odzież, słodycze, piwo, świeże soki, kawa, środki czystości i wiele innych.

Poznaj konkurencję WAFELEK

Do głównych konkurentów Wafelka należą inne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino czy Netto.

REKLAMA

Inne marki Supermarkety

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.