homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorIKEA
REKLAMA

Najnowsze oferty IKEA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w IKEA

IKEA to szwedzka sieć sklepów, których działalność koncentruje się na sprzedaży mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Firma działa na rynku od ponad sześciu dekad i jest silnie obecna w Polsce, a także w innych krajach na całym świecie.

Czy IKEA będzie miał oferty na Black Friday?

IKEA oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące IKEA

Historia IKEA: informacje o IKEA
Open

Historia IKEA sięga roku 1943, kiedy to Ingvar Kamprad założył firmę w Szwecji, która rozpoczęła działalność od sprzedaży wysyłkowej. Na początku Kamprad sprzedawał długopisy, portfele, ramki do zdjęć, zegarki, biżuterię, stoliki nocne, kosmetyki i nylonowe pończochy.

W 1947 roku zajął się sprzedażą mebli, a cztery lata później ukazał się pierwszy katalog IKEA z dużym wyborem mebli na sprzedaż. Do 1953 roku IKEA prowadziła sprzedaż wyłącznie poprzez katalogi, ale konkurencja na rynku skłoniła Kamprada do otwarcia pierwszego fizycznego sklepu w Szwecji.

W Polsce IKEA pojawiła się w latach 60. i w krótkim czasie kraj ten stał się jednym z głównych rynków zbytu dla IKEA, z zakładem produkcyjnym, centrum dystrybucji i sklepami w całej Polsce. Obecnie IKEA działa w Polsce poprzez ponad 10 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w IKEA?
Open

IKEA jest producentem mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, dlatego sprzedaje produkty pod własną marką.

Jak zaoszczędzić pieniądze w IKEA?
Open

Jako sieć sklepów z tanimi meblami, oszczędzanie pieniędzy w IKEA jest bardzo łatwe. Na oficjalnej stronie internetowej IKEA, jak również w każdym z jej sklepów fizycznych, zwykle znajduje się duży wybór produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w IKEA.

Poznaj konkurencję IKEA
Open

IKEA konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Kartell, JYSK.

Ekskluzywne korzyści IKEA
Open

IKEA oferuje swoim klientom szeroką gamę mebli w bardzo dogodnych cenach. IKEA jest międzynarodową gwarancją jakości. Klienci mogą kupić swoje produkty w sklepie internetowym i otrzymać je do domu. W przypadku problemów z produktami, IKEA umożliwia zwroty i refundacje.

Rabaty oferowane przez IKEA
Open

W serwisie Promocje 365 znajdziesz wszystkie oferty i promocje, jakie IKEA ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o innowacyjne meble, w IKEA znajdziesz meble najwyższej jakości. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z IKEA.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.ikea.com/pl/pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.