logo
homeIcon
  1. separatorBlog
  2. separatorSztuczki na dekorowanie domu na budżet
REKLAMA

Sztuczki na dekorowanie domu na budżet

Sztuczki na dekorowanie domu na budżet

Od czasu do czasu nasze ciało i umysł proszą nas o zmianę wystroju naszego domu. Ale czasami opóźniamy ten moment, ponieważ nie mamy wystarczająco dużo pieniędzy. Jeśli twoim problemem jest budżet, tutaj pokażemy ci kilka sztuczek, aby udekorować swój dom bez nadmiernych wydatków. W Polsce jest wiele niedrogich sklepów meblowych, w których znajdziesz doskonałe produkty w okazyjnych cenach. Nie trzeba burzyć ścian ani wymieniać wszystkich mebli, aby nadać wyjątkowy charakter wnętrzu.

Pomaluj ścianę na kolorowo

2.jpg

Czasami czujemy, że nasz dom jest nudny z wszystkimi białymi ścianami i tylko kilka pociągnięć pędzla koloru może zmienić każde środowisko. Wystarczy pomalować jedną ścianę na inny kolor, aby ożywić swój dom. To nie tylko trend, ale także korzyści estetyczne: wprowadza ruch do otoczenia, a także czyni je bardziej radosnym i odważnym. Pamiętaj, że wybór dowolnej ściany nie jest przypadkowy i zawsze staraj się skorzystać z porady profesjonalisty. Ponadto, kolor ściany wpływa na nastrój. W Ikea znajdziesz szeroki wybór farb, aby pomalować ściany swojego domu na kolor, który lubisz. Jest to mała inwestycja dla ogromnej zmiany.

Postaw duże lustro

3.jpg

Jeśli istnieje sztuczka, która nigdy nie zawodzi, to wygenerowanie fałszywego okna i pomnożenie światła dowolnej przestrzeni za pomocą dużego lustra. Oprócz tego, że jest to przedmiot dekoracyjny, nadaje Twojemu otoczeniu plus stylu. Wysokie prostokątne lustra są idealne do powiększania przestrzeni, jak również kilka mniejszych luster umieszczonych przed oknem. Z kolei okrągłe lustra są idealne do mniejszych przestrzeni, takich jak łazienka. Jeśli udasz się do dowolnego sklepu JYSK, znajdziesz tam szeroki wybór luster, które możesz dopasować do każdej przestrzeni w swoim domu.

Odśwież swoje poduszki

4.jpg

Pokrowce na poduszki są łatwe do zmiany i nie potrzebujesz dużego budżetu, aby je kupić. Możesz połączyć gładkie i wzorzyste pokrowce, aby nadać swojej kanapie bardziej osobisty charakter. Możesz zmieniać pokrowce w zależności od pory roku: połóż wełniane pokrowce na zimę i lniane lub bawełniane pokrowce na lato. Białe poduszki są idealne do łączenia z kolorami i tworzenia ciepłej atmosfery w salonie. W Home & You znajdziesz szeroki wybór poduszek. Możesz przeglądać sklepy fizyczne lub robić zakupy online.

Odśwież swoje meble

5.jpg

Jeśli masz trochę dodatkowej gotówki pod ręką, aktualizacja mebli jest jedną z największych zmian, które sprawią, że twój dom będzie wyglądał całkowicie odświeżony. Czujesz, że Twoim przestrzeniom brakuje osobowości? Nie martw się. W Agacie znajdziesz szeroki wybór mebli do kuchni, sypialni lub salonu.

Promocje 365 ma wszystkie katalogi ofert z Twoich ulubionych sklepów meblowych w Polsce. Jeśli chcesz wyremontować swój dom, nie czekaj dłużej. Nie musisz dużo wydać, aby dokonać radykalnej zmiany w swoim domu.

REKLAMA
arrowDown

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.