logo
homeIcon
  1. separatorBlog
  2. separatorTanie narzędzia ogrodowe - oszczędzaj czas i pieniądze
REKLAMA

Tanie narzędzia ogrodowe - oszczędzaj czas i pieniądze

Tanie narzędzia ogrodowe - oszczędzaj czas i pieniądze

Coraz więcej Polaków decyduje się na założenie ogrodu lub trzymanie roślin w domach, a zadbanie o zielone elementy wewnątrz i na zewnątrz nie jest wcale prostym zadaniem. Musimy poświęcić czas i szczególną uwagę, aby utrzymać je w dobrym stanie. Odpowiednie narzędzia ogrodnicze pomagają nam w tym zadaniu, niezależnie od tego, czy mamy duży ogród, czy opiekujemy się roślinami domowymi. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele opcji w zależności od naszych potrzeb, dlatego ważne jest, aby je znać i wybierać te, które najbardziej nam odpowiadają. W tym poradniku dowiesz się, które narzędzia są tymi niezbędnymi i najtańszymi na rynku oraz dowiesz się jak najlepiej wykorzystać swój ogród i zoptymalizować zasoby. W dużych sklepach, takich jak OBI, IKEA i Majster, znajdziesz szeroką gamę narzędzi ogrodowych w bardzo przystępnych cenach.

Sekator

2.jpg

Wydajne, dwuręczne nożyce, bardzo mocne i idealne do przycinania. Pozwalają na cięcie ślizgowe, sprawdzą się idealnie w winnicach i, oczywiście, przy przycinaniu krzewów. Sekator umożliwia proste cięcia i składa się z kutych, bardzo wytrzymałych, przeciwstawnych ostrzy. Na rynku można również znaleźć elektryczne nożyce do przycinania. Ostrza, z których się składają, są naprawdę solidne i są przygotowane specjalnie do cięcia łodyg i gałęzi o grubości do 16 milimetrów bez żadnego problemu. Doskonale nadają się do prac ogrodniczych i niwelują ryzyko w trakcie wysiłku. Ceny małych sekatorów w IKEI zaczynają się od 40 złotych.

Motyki

3.jpg

Jeśli chodzi o przygotowanie ogrodu, posiadanie dobrej motyki jest bardzo ważne. Dzięki temu prostemu narzędziu można łatwiej przygotowywać glebę, napowietrzać ją i umożliwiać roślinom szybszy, bardziej energiczny wzrost. Motyka z końcówką 150×230 mm umożliwia pracę w ogrodzie bez większych problemów. Aby ułatwić sobie pracę jeszcze bardziej, upewnij się, że motyka posiada drewniany trzonek o długości 1,2 metra. Dzięki takiemu narzędziu można pracować w ogrodzie szybciej, bez konieczności nieustannego schylania się do ziemi. Co więcej, trzonek powinien być bardzo mocny, dzięki czemu będzie można używać motyki z odpowiednią siłą i nie martwić się o to, że się połamie. Motyki dostępne są w OBI za 65 złotych.

Węże ogrodowe

4.jpg

Jeśli szukasz węży do podlewania, za pomocą których możesz dotrzeć do dowolnego zakątka ogrodu, radzimy zakup węża z możliwością jego przedłużenia. Węże te są łatwe w użyciu i przechowywaniu, mogą być przedłużone aż trzykrotnie podczas użytkowania i szybko kurczą się po wyłączeniu, dzięki czemu są bardzo praktyczne. Inną opcją są węże z połączeniem osiowym, które można zwijać i rozwijać podczas pracy. Posiadają praktyczne metalowe mocowania, a także wąż łączący. W Majstrze wąż przedłużający kosztuje 110 złotych.

Promocje 365 pozwalają na łatwe zapoznanie się z promocjami Twoich ulubionych sklepów i sprawiają, że sąsiad zazdrości Ci ogrodu, a Ty nie wydajesz na to dużych pieniędzy. Nie przegap tej okazji.

REKLAMA
arrowDown

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.