logo
homeIcon
  1. separatorBlog
  2. separatorNajlepsze supermarkety w Polsce
REKLAMA

Najlepsze supermarkety w Polsce

Najlepsze supermarkety w Polsce

W Polsce działa wiele sieci supermarketów. Niektóre z nich koncentrują się na produktach premium, inne specjalizują się w przecenach i ofertach. Nawet wśród tych najbardziej znanych firm są takie, które królują.

Jeśli mieszkasz w Polsce, prawdopodobnie masz już jeden lub dwa ulubione supermarkety, ale być może chciałbyś odkryć nowy, aby urozmaicić swoją rutynę zakupów. Oto nasza lista najlepszych supermarketów w Polsce.

LIDL

Lidl-Polska-min.jpg

Lidl to niemiecki supermarket założony w 1932 roku. Dzięki ponad 90-letniemu doświadczeniu w branży, firma oferuje niesamowite okazje, promocje i znane na całym świecie marki. Według danych Statista jest to bezsprzecznie najbardziej rozpoznawalny supermarket w kraju, z ponad 27,5% udziałem w popularności.

Pierwszy sklep w Polsce powstał w 2002 roku. Od tego czasu firma otworzyła ponad 800 placówek w całym kraju, a także otworzyła sklep internetowy, w którym klienci mogą dokonywać zakupów, wyszukiwać pobliskie lokalizacje oraz korzystać z promocji internetowych.

Jest również jednym z największych pracodawców na rynku spożywczym w Polsce, zatrudniającym tysiące pracowników w swoich sklepach, biurach handlowych i centrach dystrybucji.

Biedronka

Biedronka-polska-min.jpg

Prawdopodobnie najlepszy ogólnopolski supermarket w Polsce. Biedronka powstała w 1995 roku i obecnie jest własnością Jerónimo Martins Polska (JMP). Posiada i prowadzi ponad 2800 sklepów na terenie całego kraju, zlokalizowanych w dużych miastach, małych miejscowościach, a nawet na terenach wiejskich.

Początkowo Biedronka sprzedawała artykuły spożywcze, ale w ciągu ostatniej dekady zaczęła oferować sprzęt AGD, odzież, a nawet marki firmowe zaprojektowane przez inne krajowe firmy. Unowocześniła także metody płatności, oferując lepsze opcje finansowania, rabaty na karty kredytowe i debetowe, a nawet usługi telefonii komórkowej.

Auchan

Auchan-Polska-min.jpg

Jeden z największych francuskich wielonarodowych detalistów. Auchan powstał w 1961 roku i posiada ponad 1980 placówek w całej Europie. Wśród krajów, w których działa, są Francja, Hiszpania, Luksemburg, Portugalia, Polska, Rumunia, Węgry, Rosja, Ukraina, Tajwan, Senegal, Mauretania, Tadżykistan i Tunezja.

W Polsce Auchan posiada 70 hipermarketów, 27 supermarketów, 5 sklepów typu convenience oraz ponad 24 centra handlowe. Firma rozpoczęła działalność w kraju w 1996 roku i od tego czasu stała się absolutnym faworytem zarówno dla klientów, jak i dużych firm.

Obecnie znajdują się na trzecim miejscu pod względem popularności, z ponad 10% udziałem w rynku top-of-mind. Są one obecne w dużych miastach, małych aglomeracjach miejskich i na terenach komercyjnych, co pozwala im zajmować dużą część rynku.

Firma posiada wiele własnych marek, takich jak Le Moins, Rik & Rok, Selecline, Actuel, Airport i Mmm!

Promocje 365 przynosi najlepsze katalogi, promocje i oferty, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze podczas następnej wycieczki do supermarketu. Odkryj niesamowite oferty i okazje na wszystko, czego potrzebujesz!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.