logo
homeIcon
  1. separatorBlog
  2. separator10 wskazówek, jak znaleźć najlepsze oferty w supermarkecie
REKLAMA

10 wskazówek, jak znaleźć najlepsze oferty w supermarkecie

10 wskazówek, jak znaleźć najlepsze oferty w supermarkecie

Zakupy w supermarkecie pochłaniają dużą część naszego budżetu. Choć staramy się ograniczać wydatki, musimy jeść, kupować środki czystości czy ubrania. Nie zawsze łatwo jest obejść się bez niektórych produktów, ale oto kilka wskazówek, jak uzyskać najlepsze rabaty.

Nie musisz wprowadzać ich wszystkich w życie, ale możesz je zastosować, gdy wybierasz się do polskich supermarketów, takich jak Lidl, Dino, Torimpex i Aldi.

Rozejrzyj się po sklepie

2.jpg

Aby znaleźć najlepsze oferty, należy porównać ceny produktów w różnych sklepach. Jeden może mieć lepsze ceny na jajka, ale inny może być tańszy na ryby.

Kupuj produkty drugich marek

3.jpg

Marki własne sklepów były kiedyś uważane za tanie podróbki. Ale w ostatnich latach supermarkety zainwestowały dużo czasu i pieniędzy, aby ulepszyć swoje produkty i zrównać je z markami premium.

Szukaj promocji i ofert

4.jpg

Sklepy publikują cotygodniowe i comiesięczne reklamy produktów w sprzedaży w prasie, na swojej stronie internetowej lub w sieciach społecznościowych. Znajdź dzień i skorzystaj z okazji, aby kupić wszystko, czego potrzebujesz po okazyjnej cenie. Jeśli jest świetna oferta, rozważ zakup kilku sztuk produktu.

Oszczędzaj z kuponami rabatowymi

5.jpg

Kupony rabatowe stają się coraz bardziej popularne w supermarketach, a my jako konsumenci możemy wiele zyskać. Możemy skorzystać z bardzo ciekawej oferty na produkt, który zwykle kupujemy.

Dołącz do programu lojalnościowego

6.jpg

Niektóre sieci mają program lojalnościowy dla klientów, a ci, którzy zostaną członkami, mogą cieszyć się specjalnymi ofertami przez cały rok. Jeśli supermarket, w którym często bywasz, pozwala ci zostać członkiem, nie wahaj się i zrób to.

Kupuj oferty sezonowe

7.jpg

Data ważności produktów może być ważna dla oszczędności. Kiedy produkt wkrótce wygaśnie, supermarkety mają tendencję do obniżania jego ceny. Aby uniknąć marnotrawstwa, możesz kupować te produkty, które zwykle mają etykiety w innym kolorze, aby ostrzec konsumenta.

Porównywanie cen

8.jpg

Obecnie prawie wszystkie supermarkety umożliwiają zakupy online i wyszczególniają ceny swoich produktów. W ten sposób możemy porównać i wybrać najtańsze produkty.

Zrób listę według sekcji

9.jpg

Pomyśl o działach supermarketu i o tym, czego będziesz potrzebować w każdym z nich. Zdecyduj, które mięso, owoce lub mrożonki zamierzasz kupić. Ta wskazówka jest przydatna podczas zakupów online. To podwójna wygrana: oszczędzasz czas i pieniądze.

Wyeliminuj niepotrzebne produkty

10.jpg

Gdy masz już swoją listę, spójrz na nią ponownie i przemyśl swoje zakupy. Czy będziesz potrzebować aż tylu przekąsek? Dla kogo kupujesz tyle ciasteczek? Czy zamierzasz zużyć wszystkie te świeże produkty przed upływem ich daty ważności?

Wybierz najlepszy dzień tygodnia

11.jpg

Zorganizuj się i porównaj ceny. Dowiedz się, w które dni masz zniżki w każdym supermarkecie dzięki kartom bankowym i rabatowym.

Promocje 365 oferuje wszystkie katalogi rabatowe głównych sieci supermarketów w Polsce, aby ułatwić oszczędzanie. Na co czekasz?

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.