logo
homeIcon
  1. separatorBlog
  2. separatorNiezbędne narzędzia do drobnych prac remontowych w domu
REKLAMA

Niezbędne narzędzia do drobnych prac remontowych w domu

Niezbędne narzędzia do drobnych prac remontowych w domu

Niezależnie od tego, czy chcesz przemodelować przestrzeń w swoim domu, czy musisz coś naprawić, konieczne jest posiadanie pod ręką kilku narzędzi, które pozwolą Ci szybko zareagować. Jakie narzędzia powinieneś mieć w swoim domu? Poniżej przygotowujemy listę tanich narzędzi do drobnych prac remontowych w domu. Pamiętaj, że w Polsce w marketach tj. OBI, Leroy Merlin czy Merkury Market znajdziesz szeroki wybór produktów w najlepszej cenie.

Śrubokręty

2.jpg

Zestaw śrubokrętów to klasyka w skrzynce narzędziowej. Może to być uchwyt z wymiennymi główkami lub kilka niezależnych śrubokrętów, ale jako minimum będziemy musieli mieć parę śrubokrętów z płaską końcówką i parę śrubokrętów krzyżakowych, aby dostosować się do różnych sytuacji. Zestaw siedmiu wkrętaków o różnych rozmiarach i 20 bitów z kompletnym etui odpornym na wstrząsy może kosztować 71 zł. Cena ustalona jest za sztukę.

Młotek

3.jpg

Istnieje niezliczona ilość modeli młotków o różnych konstrukcjach i materiałach. Niektóre są bardziej odpowiednie od innych w zależności od konkretnego zastosowania. W naszym przypadku zdecydujemy się na coś standardowego i o ekonomicznej cenie, co służy do przybicia jakiejś końcówki i jej odklejenia. Gumowy młotek przyspieszający montaż półek bez wkrętów, łatwy i wygodny w użyciu, kosztuje 62 zł. Są młotowiertarki akumulatorowe, ale ich cena jest wygórowana w stosunku do młotka do standardowych prac domowych.

Taśma miernicza

4.jpg

Oczywiście ważne jest, aby mieć pod ręką miarkę, nawet jeśli nie planujemy korzystać z żadnego z pozostałych narzędzi. Taśma miernicza pomoże nam zmierzyć dostępną przestrzeń dla mebla, który zamierzamy kupić lub najbardziej odpowiednie wymiary dla zasłon lub dywanu. 5-metrowa miarka Stanleya to koszt około 33 zł, choć obecnie dostępne są inne, bardziej nowoczesne opcje, które mogą mierzyć większe odległości. Najlepiej sprzedający się dalmierz laserowy kosztuje 104 zł.

Podstawowy zestaw narzędzi

5.jpg

Jeśli nie chcesz komplikować sobie życia przy wyborze każdego z narzędzi i nie planujesz ich zbyt często używać, możesz zdecydować się na podstawowy zestaw narzędzi, w którym wszystko jest w komplecie, nawet walizka. Zestaw 100 sztuk dostępny jest za 152 zł. Do zestawu moglibyśmy dołączyć również inne opcje, takie jak wiertarka, piła czy szlifierka elektryczna, ale byłyby to podstawowe narzędzia na drugi poziom.

Poziomica

6.jpg

Poziomica od zawsze służyła do sprawdzania, czy coś jest dobrze ustawione zarówno w poziomie, jak i w pionie. Poziomicę o długości 30 centymetrów można znaleźć w każdym z tych sklepów za 84 zł. Chociaż podobnie jak w przypadku pomiaru odległości, również w przypadku poziomic laserowych dostępne są dziś opcje za 190 zł.

Promocje 365 ma wszystkie katalogi rabatowe z Twoich ulubionych sklepów w Polsce. Jeśli myślisz o zakupie kilku narzędzi, aby mieć je pod ręką w swoim domu, przejrzyj nasze broszury i wybierz tę, która jest ci najbardziej potrzebna i pasuje do twojego budżetu.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.