logo
homeIcon
  1. separatorBlog
  2. separatorLidl vs Aldi. Gdzie można znaleźć najlepsze oferty?
REKLAMA

Lidl vs Aldi. Gdzie można znaleźć najlepsze oferty?

Lidl vs Aldi. Gdzie można znaleźć najlepsze oferty?

W Polsce można znaleźć wiele różnych supermarketów. Są jednak dwie sieci, które wyróżniają się na tle innych ze względu na różnorodność produktów, promocje i dobrą reputację: Aldi i Lidl. Mają bardzo szeroki katalog artykułów, dobre ceny i bardzo kuszące sezonowe wyprzedaże. Chociaż każdy kupujący wybierze ostatecznie konkretną sieć w oparciu o gust lub przyzwyczajenie, który z tych dwóch dużych sieci oferuje najlepsze rabaty? Bardzo ważne jest zwracanie uwagi na codzienne nowości, by nie przegapić żadnych okazji oraz porównywanie cen. Po świętach, które generowały dla Polaków duże wydatki, świadomość promocji i ofert, jakie mają te dwa supermarkety, nie jest wcale bez znaczenia. Niezbędne będzie lekkie odciążenie portfela, by przetrwać do końca miesiąca bez popadania w długi i mieć wystarczające środki na sprzęty i przedmioty potrzebne w domu.

Aldi

2.jpg

W Aldi klienci znajdą szeroką gamę produktów, takich jak świeże mięso, drób i ryby, owoce i warzywa, mrożonki, wędliny, napoje bezalkoholowe, kawa i herbata, karma dla zwierząt domowych, środki czystości, środki higieny osobistej, odzież, akcesoria samochodowe, materiały biurowe i wiele innych. Istnieje wiele sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w Aldi. Możesz zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej, by otrzymywać powiadomienia o produktach, które chcesz kupić. Kliknij ikonę alertu pod produktem, aby otrzymywać powiadomienia o promocjach, a Aldi wyśle Ci maila z odpowiednimi ofertami i promocjami. W sklepie internetowym Aldi znajdziesz ważne promocje sięgające nawet 60% na wybrane produkty. To naprawdę bardzo wygodne.

Lidl

3.jpg

Lidl to market oferujący szeroką gamę artykułów spożywczych, drogeryjnych, perfum i innych akcesoriów. Większość produktów jest dystrybuowanych pod własną marką, dzięki czemu możesz je dostać po cenie niższej niż w tradycyjnych supermarketach. Lidl sprzedaje świeże produkty, delikatesy, nabiał, napoje, wina, kawę, dania gotowe, zagraniczne artykuły spożywcze, orzechy i przekąski, owoce i warzywa, pieczywo i wypieki, żywność bezglutenową, żywność bez laktozy, artykuły gospodarstwa domowego, środki czystości oraz przedmioty związane z higieną osobistą, karmę dla zwierząt i wiele więcej. W Lidlu można oszczędzać dzięki ofertom i promocjom publikowanym na oficjalnej stronie. Ponadto Lidl publikuje cotygodniowe ulotki z ofertami, których nie można przegapić. Pobierając aplikację Lidl Plus, możesz cieszyć się wspaniałymi rabatami i korzyściami, tak samo jak w przypadku subskrypcji ich newsletteru. W supermarkecie jest wiele okazji, które pozwalają zaoszczędzić tyle ile się da. Wszystko sprowadza się do sprawdzenia ofert i wybrania jednej z tych dwóch dużych sieci działających w Polsce.

Promocje 365 pozwalają na łatwe zapoznanie się z gazetkami promocyjnymi głównych sieci supermarketów w Polsce. Skorzystaj z okazji, aby przejrzeć każdą z nich i znaleźć najlepsze oferty. Jeśli zaczniesz kontrolować swoje wydatki na jedzenie, będziesz w stanie lepiej zarządzać swoimi finansami. Nie przegap tej okazji i oszczędzaj jak najwięcej. Powodzenia!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.