logo
homeIcon
  1. separatorBlog
  2. separatorCzy Twój telefon jest przygotowany na 5G?
REKLAMA

Czy Twój telefon jest przygotowany na 5G?

Czy Twój telefon jest przygotowany na 5G?

Czy Twój telefon jest przygotowany na 5G? Dzięki naszym wskazówkom potwierdzisz, czy masz urządzenie zdolne do maksymalnego wykorzystania taryfy telefonicznej i pobierania danych z maksymalną prędkością.

Pamiętaj, że w Polsce w sklepach takich jak Apple i Orange możesz znaleźć niesamowite oferty na telefony komórkowe 5G. Ewolucja nadeszła i nie możesz zostać pominięty!

Sprawdź specyfikację w Internecie

cerrar-manos-sosteniendo-telefono-aplicaciones_23-2149168654.avif Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twój telefon komórkowy obsługuje 5G, pierwszą rzeczą, którą możesz zrobić, jest sprawdzenie specyfikacji w Internecie. Aby to zrobić, wejdź na stronę z przeglądarki i wyszukaj dokładną nazwę swojego modelu telefonu w wyszukiwarce.

Łatwo jest przeglądać specyfikacje techniczne i wyszukiwać informacje o łączności dla dowolnego telefonu. Zazwyczaj szybko znajdziesz wzmianki o "5G" lub "łączności 5G". Oznacza to, że telefon jest kompatybilny z tą technologią. Pamiętaj, że dostępność 5G może się różnić w zależności od regionu i operatora sieci komórkowej.

Przeczytaj recenzję urządzenia

ventana-pantalla-tactil-ocasional-persona-camiseta_1262-2828.jpg Innym sposobem, aby dowiedzieć się więcej o funkcjach urządzenia, jest przeczytanie szczegółowej recenzji urządzenia w Internecie. Recenzje zawierają tabelę specyfikacji lub testy łączności. Poszukaj sekcji lub sekcji, które wspominają o kompatybilności z 5G. Ponadto dogłębna recenzja zapewni bardziej kompletny i szczegółowy wgląd w możliwości telefonu komórkowego poza 5G.

Zapoznaj się z instrukcją obsługi

mujeres-que-usan-tableta-mientras-trabajan_23-2148416423.jpg Nie zapomnij o instrukcji obsługi urządzenia. Poszukaj instrukcji w formacie cyfrowym na stronie internetowej producenta lub w formacie fizycznym wewnątrz pudełka. Następnie zwróć uwagę na wszelkie wzmianki o 5G lub szybkiej łączności. Jeśli znajdziesz informacje potwierdzające kompatybilność z tą technologią, otrzymałeś potwierdzenie.

Sprawdź wygląd zewnętrzny telefonu komórkowego

captura-recortada-joven-empresaria-camiseta-gris_176532-6896.jpg Wielu producentów umieszcza termin 5G na zewnątrz urządzenia, aby podkreślić jego kompatybilność. Innym prostym sposobem sprawdzenia, czy telefon ma 5G, jest spojrzenie na zewnętrzną stronę urządzenia. Nierzadko producenci umieszczają termin "5G" w widocznym miejscu na telefonie, aby podkreślić jego kompatybilność z tą technologią.

Przyjrzyj się konstrukcji i obudowie telefonu pod kątem jakichkolwiek wskazówek lub logo, które odnoszą się do 5G. Możesz spojrzeć na tył i boki. Jeśli znajdziesz odpowiedni symbol, jest to wyraźny znak, że Twoje urządzenie jest kompatybilne z tą szybką technologią łączności.

Sprawdź ustawienia

vista-recortada-hombre-texting-smartphone_1262-3758.jpg Ostatnim sposobem, aby dowiedzieć się, czy masz łączność 5G w telefonie, jest przejście do ustawień systemowych. Zazwyczaj znajduje się tam sekcja, w której można wybrać rodzaj łączności. Jeśli pokazuje możliwość aktywacji 5G, oznacza to, że telefon jest kompatybilny. Jeśli masz iPhone'a, oto co musisz zrobić:

  • Przejdź do ustawień iOS.
  • Kliknij opcję Dane mobilne.
  • Kliknij Opcje.
  • Przejdź do Głos i dane.
  • Sprawdź możliwe odniesienia do 5G.

Promocje 365 udostępnia katalogi ofert głównych sklepów w Polsce. Kupujesz telefon komórkowy? Sprawdź, czy ma łączność 5G.

REKLAMA
arrowDown

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.