logo
homeIcon
  1. separatorBlog
  2. separator5 wskazówek, jak zaoszczędzić na prezentach świątecznych w 2022 r.
REKLAMA

5 wskazówek, jak zaoszczędzić na prezentach świątecznych w 2022 r.

5 wskazówek, jak zaoszczędzić na prezentach świątecznych w 2022 r.

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który spędzamy z rodziną i przyjaciółmi, ale to także okres, w którym wydajemy mnóstwo pieniędzy na prezenty. Aby ta data nie generowała nam bólu głowy i mogliśmy cieszyć się tym, co naprawdę ważne, konieczne jest zaplanowanie zakupów. W sklepach takich jak Notino, Kakto, JYSK, Lego czy Flying Tiger Copenhagen można znaleźć szeroki wybór produktów w różnych cenach. Poniżej zebraliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze.

Ustalenie maksymalnego budżetu

2.jpg

Wiele razy robimy to, co niemożliwe, aby spełnić życzenia naszych bliskich, ale pamiętaj, że twoje prezenty są szczegółem, jeszcze jednym sposobem, aby pokazać swoje uczucie do tej drugiej osoby. Fakt, że jeden prezent jest droższy od drugiego nie oznacza, że kochasz tę osobę bardziej lub mniej. Skup się na tym, co jest naprawdę ważne: co chcesz wyrazić i przekazać za pomocą swoich prezentów. Ty decydujesz, ile pieniędzy chcesz wydać na prezenty świąteczne, ale nie daj się ponieść drogim prezentom tylko na pokaz.

Podaruj karty podarunkowe

3.jpg

Po świętach zawsze są wyprzedaże i noworoczne rabaty, więc możemy skorzystać z tej okazji, aby dostać prezenty w lepszej cenie. W przypadku, gdy chcemy być praktyczni i dać więcej za mniej, możemy zdecydować się na podarowanie karty podarunkowej do wykorzystania przez daną osobę w tym, co chce lub potrzebuje.

Dawanie doświadczeń jako prezentów

4.jpg

Złą rzeczą w dawaniu przedmiotów materialnych jest to, że szybko tracą one swoją wartość, więc dlaczego nie dać czegoś niezapomnianego? Możesz zorganizować weekendowy wypad lub wycieczkę kulturalną po swoim mieście. Możesz też zaplanować specjalną kolację, podarować voucher na SPA w domu (z masażami i zabiegami wykonanymi przez Ciebie), albo zorganizować wyjazd na wieś lub w góry. Chodzi o to, aby nie wydać zbyt wiele, ale zapewnić dużą wartość sentymentalną, która będzie pamiętana przez długi czas.

Kupuj prezenty z drugiej ręki

5.jpg

Inną opcją, aby zaoszczędzić na swoich prezentach świątecznych jest robienie zakupów w sklepach z drugiej ręki. Byłbyś zaskoczony ilością rzeczy, które możesz znaleźć! Obecnie z technologią jest to o wiele łatwiejsze, ponieważ masz aplikacje, w których możesz znaleźć niezliczone przedmioty w dobrym stanie, a nawet nieużywane: od ubrań, gier wideo, gier planszowych lub komputerów po tablety. Oczywista okazja do zdobycia dobrych prezentów w dobrych cenach.

Porównaj i poszukaj alternatywnych rozwiązań

6.jpg

Czasami ten sam produkt jest znacznie tańszy w jednym kolorze niż w innym. Dotyczy to również marek: niektóre są droższe od innych, ale produkt jest praktycznie taki sam. Zwróć też uwagę na koszty wysyłki. Jeśli kupujesz online, staraj się nie naliczać kosztów wysyłki, aby zaoszczędzić na opłatach manipulacyjnych. Nawet jeśli jest taniej, możesz porównać ceny online, a następnie udać się do najbliższego sklepu, aby kupić prezent.

Promocje 365 przynosi wszystkie katalogi rabatowe ulubionych marek, więc możesz dać coś pięknego bez nadmiernych wydatków.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.