logo
homeIcon
  1. separatorBlog
  2. separatorTop Secret: Polska ukryta perełka w handlu detalicznym modą
REKLAMA

Top Secret: Polska ukryta perełka w handlu detalicznym modą

Top Secret: Polska ukryta perełka w handlu detalicznym modą

Tania moda pozwala nam podążać za aktualnymi trendami bez wydawania na nie szalonej ilości pieniędzy. I podczas gdy na całym świecie istnieją marki, które pozostają ulubieńcami publiczności, Polska ma ukrytą perełkę w handlu detalicznym modą: Top Secret. Stając się bezpośrednią konkurencją dla marek takich jak Primark czy Shein, ta polska sieć posiada sklepy w głównych miastach Polski, a także na Ukrainie i w Czechach. Historia Top Secret rozpoczęła się w 1996 roku. Marka została założona przez Grupę Redan. Początkowo firma działała pod nazwą Redan Market, aż do oficjalnej zmiany nazwy na Top Secret w 2002 roku. Od początku swojego istnienia Top Secret stawiała sobie za cel oferowanie swoim klientom odzieży i akcesoriów zgodnych z najnowszymi światowymi trendami mody. Po 2008 roku marka przeszła intensywny proces ekspansji i obecnie posiada ponad 100 sklepów w Polsce, strategicznie zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Cztery idealne ubrania od Top Secret

Dżinsy z wysokim stanem

2.jpeg

Podczas gdy wielu chętnie nosi spodnie z niskim stanem, które stały się popularne w 2000 roku, to właśnie te, które pełzają kilka centymetrów w górę brzucha, wyznaczają trend w 2024 roku. A wiadomości są pozytywne dla zwykłych śmiertelników: spodnie z wysokim stanem optycznie wydłużają sylwetkę i sprawiają wrażenie znacznie dłuższych nóg. Wskazówka: łącz je z topami w tym samym kolorze, aby stworzyć monochromatyczne stylizacje, które bardziej schlebiają sylwetce niż łączenie ich z podstawowymi topami lub swetrami.

Bluzy z kapturem

3.jpg

Jeśli istnieje jedno ubranie, które uosabia komfort jak żadne inne, to jest to bluza z kapturem. Jej wygodny charakter sprawił, że przez długi czas była uważana za odzież, której należy unikać w formalnych lub wypielęgnowanych stylizacjach. Jednak w ten sam sposób, w jaki lata temu nie spodziewaliśmy się, że trampki można nosić absolutnie ze wszystkim i zastąpić szpilki, bluza również zyskała miejsce w bardziej eleganckich strojach. Bluza z kapturem jest w stanie ożywić niemal każdą stylizację.

Mini spódniczki

4.jpg

Jeśli jest coś klasycznego w latach 90-tych, to są to mini spódniczki. Były marzeniem każdej nastoletniej dziewczyny i powróciły w 2024 roku z jeszcze większą siłą. Były kliszą każdego hollywoodzkiego filmu, a piosenkarki takie jak Britney Spears uwieczniły je. Kolejną wyraźną inspiracją latami dziewięćdziesiątymi są spódnice z przezroczystościami. Ale w bardzo wyraźny sposób: opiera się na lekkich warstwach, które łączą tkaniny takie jak wełna, organza, cekiny.

Spodnie cargo

5.jpg

Myślisz, że ich nie potrzebujesz, dopóki nie zobaczysz spodni cargo w witrynie sklepowej. Są one najnowszym trendem w modzie i można je idealnie połączyć z koszulką oversize. Spodnie cargo mają bardzo specyficzny krój: są luźne i mają wiele dużych i kwadratowych kieszeni, które wystają z ubrania. Kiedyś były noszone tylko przez mężczyzn, ale teraz zachęca się do nich kobiety.

Promocje 365 oferuje wszystkie katalogi rabatowe Twoich ulubionych sklepów w Polsce. Odwiedź Top Secret i ciesz się prawdziwym klejnotem polskiej mody. Nie pożałujesz!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.