logo
homeIcon
  1. separatorBlog
  2. separatorPomysły na udekorowanie łazienki
REKLAMA

Pomysły na udekorowanie łazienki

Pomysły na udekorowanie łazienki

W Polsce, kiedy przygotowujemy się do urządzania domu, ostatnią rzeczą, o której myślimy, jest łazienka. Jednak jest to jedno z pomieszczeń, z których korzystamy najczęściej, więc dlaczego miałaby być nieuporządkowana i niefajna. Nadszedł czas, aby zrewolucjonizować łazienkę, tak aby wyglądała tak dobrze, jak inne pomieszczenia w domu.

Między zasłonami

Niezależnie od tego, czy masz wannę, czy prysznic, powinieneś używać zasłon. Ten element jest bardzo ważny, ponieważ jest to pierwsza rzecz, z którą stykasz się po wejściu do łazienki. Możesz kupić gładkie lub neutralne zasłony na bazarze w Polsce, aby pasowały do wystroju, lub wybrać zasłony z nadrukami lub w kolorze, który się wyróżnia i sprawia, że jest w centrum uwagi.

Obrazy i płyty winylowe

Innym świetnym pomysłem na dodanie objętości i atrakcyjności łazience jest ingerencja w jedną ze ścian. Możesz pójść do sklepu z dekoracjami w Polsce i kupić obraz winylowy z wzorem, który Ci się podoba. Możesz również powiesić obraz lub kilka obrazów, aby wyróżnić się na tle innych. Innym, bardziej odważnym wyborem jest pomalowanie ściany na inny kolor.

Innowacyjne wyposażenie

Łazienki w Polsce są zazwyczaj wyposażone w podstawowe meble, które spełniają swoją rolę i nie wymagają wiele więcej. Jeśli chcesz zmienić wystrój wnętrza, kup nowoczesne meble łazienkowe lub zutylizuj stare, dodając do nich odrobinę koloru. Jeśli nie masz zbyt wiele miejsca, możesz umieścić na ścianach kilka półek i dodać kilka elementów dekoracyjnych oraz przybory do sprzątania.

Lustro za każdym razem

Do wybranych przez Ciebie mebli niemal obowiązkowym elementem wyposażenia łazienki jest lustro. Jest to kluczowy element w łazience, ponieważ korzystamy z niego przez cały czas. W Polsce można dostać lustra, które odchodzą od tradycyjnego prostokąta i mogą wyglądać świetnie. Wybierz lustro okrągłe lub asymetryczne, aby nadać łazience więcej osobowości.

Zieleń i roślinność

Czy w łazience można umieścić rośliny? Oczywiście, że tak! Rośliny ożywią Twoją przestrzeń i dodadzą jej kolorów. W szkółkach w Polsce można znaleźć wiele opcji, które można umieścić w łazience. Istnieją rośliny, które nie potrzebują dużo światła, aby przetrwać i są idealne do tego typu pomieszczeń. Na przykład wisząca roślina doniczkowa wygląda świetnie i dodaje uroku. Można również wybrać rośliny sztuczne, które pełnią bardziej dekoracyjną rolę.

Zabawa z podłogą

Jeśli nie chcesz ingerować w ściany lub meble, prostym pomysłem na unowocześnienie łazienki jest położenie podłogi we wzory lub kształty. Zamień tradycyjne szare płytki porcelanowe na wzorzyste, aby nadać łazience trochę ruchu i radości.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.