logo
homeIcon
  1. separatorBlog
  2. separatorPolskie sklepy z zabawkami, które wszyscy kochają
REKLAMA

Polskie sklepy z zabawkami, które wszyscy kochają

Polskie sklepy z zabawkami, które wszyscy kochają

Polska ma długą historię w przemyśle zabawkarskim. Przez setki lat doświadczeni rzemieślnicy ciężko pracowali, tworząc drewniane produkty, które zachwycały dzieci w każdym wieku. Obecnie przemysł ten unowocześnił się i dostosował do wymagań nowych pokoleń, powoli tracąc dawne tajniki produkcji zabawek.

Mimo to w Polsce działa kilka bardzo interesujących sklepów z zabawkami, niektóre z nich są obecne od pokoleń. Jeśli szukasz zabawek, produktów dla dzieci lub odzieży dla swoich maluchów, oto niektóre z najbardziej znanych i cenionych sklepów z zabawkami w Polsce.

SMYK

2.jpg

Firma SYMK powstała w 1952 roku, kiedy to grupa lokalnych przedsiębiorców postanowiła stworzyć nowy rodzaj biznesu, zdolny zaspokoić potrzeby przyszłych rodziców i małych dzieci. Firma z siedzibą w Warszawie stała się kultową marką, cieszącą się ponad 93% rozpoznawalnością.

W sprzedaży znajduje się szeroki asortyment artykułów, w tym odzież dla nastolatków, dzieci, maluchów i przyszłych matek, urządzenia, zabawki, puzzle, buty, rowery, produkty do pielęgnacji zdrowia i urody oraz wiele innych artykułów, dzięki którym można mieć pewność, że ma się wszystko, czego potrzeba do opieki nad maluchami.

Są one również w 100% lokalne, więc zawsze można znaleźć polskie marki, które pomogą w rozwoju krajowego przemysłu.

Zabawki świata

3.jpg

Czy lubisz klocki Lego? Jeśli odpowiedź brzmi "tak", to World Toys jest miejscem dla Ciebie! Wyobraź sobie sklep, w którym sprzedawane są wszystkie rodzaje kolekcji klocków lego. Od zaawansowanych modeli dla dorosłych po zestawy startowe dla dzieci w wieku zaledwie dwóch lat, World Toys ma wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć swój własny zestaw Lego.

Sprzedają także inne zabawki, takie jak zestawy Playmobil i Revell. W przeciwieństwie do SMYK-a, jest to sklep wyłącznie z zabawkami, a to oznacza, że prawdopodobnie znajdziesz tam mniejszą różnorodność kategorii, ale za to dużo większą ilość.

Prawie przez cały rok można tam znaleźć cotygodniowe oferty i promocje dostępne tylko online. Ponadto ich kolekcje montażowe i artykuły hobbystyczne są jednymi z najlepszych na rynku. Dzięki temu możesz robić zakupy dla swoich dzieci, a jednocześnie oddawać się własnym przyjemnościom.

Imaginarium

4.jpg

Sklepy Imaginarium są po prostu niesamowite. Każdy z nich jest urządzony w taki sposób, że można się w nim poczuć jak w świecie fantazji. Ściany pokryte w całości szkłem, fluorescencyjne światła, drzwi dla dorosłych i dzieci (różnej wielkości) - wszystko to sprawia wrażenie podróży do innego wymiaru.

Chociaż sklepy są raczej mniejsze niż inne duże sklepy, takie jak SMYK, ich wybór zabawek jest bardzo interesujący i zawsze można znaleźć coś nowego, świeżego i dostępnego.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.