logo
homeIcon
  1. separatorBlog
  2. separatorNiedrogie meble ogrodowe, które zawsze wyglądają niesamowicie
REKLAMA

Niedrogie meble ogrodowe, które zawsze wyglądają niesamowicie

Niedrogie meble ogrodowe, które zawsze wyglądają niesamowicie

Kiedy nadchodzi wiosna, nie ma nikogo, kto mógłby się oprzeć delektowaniu się orzeźwiającym napojem lub dobrym grillem w ogrodzie, w otoczeniu przyjaciół i rodziny. A czy jest lepszy sposób na przeżycie tych chwil niż posiadanie wygodnych i pięknych mebli ogrodowych. Zawsze wyglądają niesamowicie! Istnieje wiele opcji, które pasują do różnych zastosowań, od ustawień stołu na kameralne kolacje po leżaki do relaksu przy basenie. Wybór najlepszych niedrogich mebli ogrodowych na patio może być trudny, ale ten przewodnik pomoże Ci opracować plan oparty na Twojej przestrzeni, stylu i klimacie.

Drewniane ławki

2.jpg

Drewniane ławki ogrodowe z oparciem i bez oparcia są dostępne w różnych rozmiarach. Modele zostały zaprojektowane z myślą o komforcie siedzenia. Elementy takie jak głębokość, kąt odchylenia oparcia i wysokość są kluczowe przy ocenie, który produkt wybrać. Ławki, podobnie jak wszystkie inne drewniane meble ogrodowe, powinny być zabezpieczone naturalnym lakierem na bazie wody, aby zapewnić jak najdłuższą żywotność. Jest to kluczowa kwestia, biorąc pod uwagę, że tego typu meble są często narażone na działanie słońca i deszczu. W Castoramie można kupić trzyosobową ławkę ogrodową z litego drewna akacjowego i zielono-niebieskiego płótna bawełnianego za 3015 zł.

Krzesła składane

3.jpg

Składane krzesła są dobrym wyborem, ponieważ nie zajmują zbyt wiele miejsca, gdy nie są używane i można je przechowywać w dowolnym miejscu. I w przeciwieństwie do tego, co możemy sobie wyobrazić a priori, istnieje wiele stylów, które wykraczają poza klasyczne składane krzesło z PVC, które jest bardzo nieestetyczne. W sklepie JYSK znajdziesz bardzo ładne składane krzesła wykonane w 100% z drewna. Każde krzesło składane kosztuje 732 zł. To, że krzesło jest składane, nie oznacza, że jest niewygodne. Zależy to od rodzaju tapicerki i materiałów, z których jest wykonana. Są one jednak polecane do miejsc, w których użytkowanie nie jest intensywne, takich jak patio.

Stoły i krzesła

4.jpg

Najlepszą opcją, jeśli nie masz czasu na rozpieszczanie swoich mebli ogrodowych, jest wybór zestawu stołów i krzeseł wykonanych z żelaza lub stali. Są to bardzo wszechstronne materiały i idealne do życia na zewnątrz. Nie wymagają wiele pielęgnacji, choć należy chronić je przed rdzewieniem. Zaleca się zakup prostokątnego stołu z co najmniej sześcioma krzesłami. Drewniane stoły i krzesła tworzą tradycyjny lub bardziej rustykalny styl, żelazne mają tendencję do klasycyzmu, plastik inspiruje nowoczesność, podczas gdy meble wykonane z naturalnych włókien, takich jak rattan lub wiklina, kojarzą się z pewnym tropikalnym powietrzem. A jeśli jesteś bardzo towarzyski i organizujesz wiele przyjęć w domu, możesz dodać więcej krzeseł. Na przykład w LEROY MERLIN można kupić kompletny zestaw stołu i sześciu krzeseł aluminiowych w promocyjnej cenie 3600 zł.

Promocje 365 posiada najnowsze katalogi Twoich ulubionych sklepów meblowych w Polsce. Znajdź najlepsze marki w jednym miejscu i przygotuj się do umeblowania swojego tarasu. Na co czekasz? Sięgnij po najtańsze meble i do dzieła!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.