logo
homeIcon
  1. separatorBlog
  2. separatorNatura: Magia naturalnej pielęgnacji skóry
REKLAMA

Natura: Magia naturalnej pielęgnacji skóry

Natura: Magia naturalnej pielęgnacji skóry

Nie masz czasu na intensywną pielęgnację skóry? Możesz się rozpieszczać, stosując się do kilku podstawowych wskazówek i używając produktów wiodącej polskiej marki, takiej jak Natura. Właściwa pielęgnacja skóry i zdrowy styl życia mogą pomóc opóźnić naturalny proces starzenia i zapobiec różnym problemom skórnym.

Postępuj zgodnie z tymi pięcioma wskazówkami:

1- Chroń się przed słońcem

2.jpg

Jednym z najważniejszych sposobów dbania o skórę jest jej ochrona przed słońcem. Ekspozycja na słońce przez całe życie może prowadzić do powstawania zmarszczek, plam starczych i innych problemów skórnych, a także zwiększonego ryzyka zachorowania na raka skóry.

Stosuj filtry przeciwsłoneczne o szerokim spektrum działania i współczynniku ochrony przeciwsłonecznej wynoszącym co najmniej 30. Nakładaj dużą ilość kremu przeciwsłonecznego i ponawiaj aplikację co dwie godziny lub częściej, jeśli pływasz lub pocisz się.

Kup krem Natura o wysokim współczynniku ochrony przeciwsłonecznej UVB/UVA 30. Jest on odporny na wodę, pot, chlor i sól. Jest zatwierdzony przez dermatologów i pediatrów.

2- Traktuj swoją skórę delikatnie

3.jpg

Ostre mydła i detergenty mogą pozbawić skórę jej naturalnych olejków. Zamiast tego używaj łagodnych środków czyszczących. Możesz wybrać płyn do mycia ciała Tododía z wiśnią i orzechem laskowym, który jest przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry.

Natura zachęca do dbania o swoje ciało, rozbudzając zmysły z przyjemnością. Uzasadnieniem marki jest promowanie harmonijnej relacji między jednostką a jej ciałem, dzięki czemu codzienna rutyna pielęgnacyjna jest okazją do zamieszkania w ciele z obecnością i dobrym samopoczuciem.

3- Zdrowa dieta

4.jpg

Zdrowa dieta może pomóc ci wyglądać i czuć się lepiej. Jedz dużo owoców, warzyw, produktów pełnoziarnistych i chudego białka. Związek między dietą a trądzikiem jest niejasny, ale niektóre badania sugerują, że dieta bogata w olej rybny i niskotłuszczowa może sprzyjać młodszemu wyglądowi skóry.

Natura Faces Pimple Neutralizer jest tutaj, aby uratować Twoją skórę i dzień przed pryszczami. Natura Faces Pimple Neutralizer uchroni Twoją skórę i dzień przed niechcianymi zaskórnikami i pryszczami. Jego płynna formuła o zielonym, neutralizującym kolorze ukrywa zaczerwienienie pryszczy i zaczerwienienie zaskórników i pryszczy.

4- Zarządzaj stresem

5.jpg

Kiedy stres wymyka się spod kontroli, skóra może stać się bardziej wrażliwa, a trądzik i inne problemy skórne mogą zostać wywołane. Aby promować zdrową skórę i zdrowy nastrój, należy podjąć kroki w celu opanowania stresu.

Zapewnij sobie wystarczającą ilość snu, ustal rozsądne granice, ogranicz listę rzeczy do zrobienia i znajdź czas na robienie rzeczy, które lubisz. Wyniki mogą być bardziej znaczące niż się spodziewasz.

5- Nie pal

6.jpg

Palenie papierosów postarza skórę i przyczynia się do powstawania zmarszczek. Palenie zwęża małe naczynia krwionośne znajdujące się w najbardziej powierzchownych warstwach skóry, co zmniejsza przepływ krwi i nadaje skórze jaśniejszy wygląd. Powoduje to również usunięcie tlenu i składników odżywczych ważnych dla zdrowia skóry.

Palenie uszkadza również kolagen i elastynę, włókna, które nadają skórze siłę i elastyczność. Możesz wybrać nawilżające masło do ciała Natura Ekos, aby naprawić suche obszary.

Promocje 365 oferuje wszystkie katalogi rabatowe, które ułatwiają dbanie o skórę.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.