logo
homeIcon
  1. separatorBlog
  2. separatorNajtańsze supermarkety w Polsce w 2024 roku
REKLAMA

Najtańsze supermarkety w Polsce w 2024 roku

Najtańsze supermarkety w Polsce w 2024 roku

Ekonomia gospodarstwa domowego jest jednym z najważniejszych punktów, gdy myślimy o oszczędzaniu. Zwracanie uwagi na promocje i rabaty oferowane przez główne supermarkety w Polsce jest niezbędne, aby uniknąć nadmiernych wydatków.

Jeśli masz napięty budżet i chcesz zadbać o pieniądze, oto lista najtańszych supermarketów. Zapoznaj się z nią, a zakupy nie będą już obciążeniem dla Twojej kieszeni.

Kilka strategii przed pójściem do supermarketu: ustal budżet, zaplanuj posiłki na kilka następnych dni i nigdy nie idź na pusty żołądek. A kiedy gotujesz dużo jedzenia, zamrażaj nadmiar tego, co przygotowujesz w domu. Pomoże Ci to przygotować posiłki, które możesz zabrać do pracy lub zjeść w te dni, kiedy jesteś spóźniony.

Kaufland

mujer-compras-tienda-comestibles-junto-al-refrigerador_1303-16013.jpg Jest to sieć hipermarketów z siedzibą w Niemczech, ale jest obecna w Europie Wschodniej, w tym w Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Mołdawii i Polsce. Wraz z Lidlem należy do Schwarz Gruppe. Firma oferuje szeroką gamę produktów i wiele rabatów dla klientów.

Najlepszym sposobem na uzyskanie ekskluzywnych korzyści w Kaufland jest znalezienie sklepu w pobliżu i zapamiętanie jego cotygodniowej reklamy. Będziesz także mógł uzyskać dostęp do zwrotu gotówki za pomocą głównych kart kredytowych, natychmiastowych oszczędności na specjalnych produktach i ekskluzywnych ofert online.

LIDL

madre-hija-tienda-comestibles_1303-17230.jpg Koncentracja na wydajności i niskich cenach sprawiła, że jest to jeden z najpopularniejszych sklepów w Polsce, gdy celem są oszczędności. LIDL ma ponad 900 lokalizacji i rynek internetowy, na którym klienci mogą przeglądać i robić zakupy bezpośrednio z obszernego katalogu.

Najlepszym sposobem na uzyskanie ekskluzywnych korzyści w LIDL jest cotygodniowy katalog reklamowy. Możesz również zapisać się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty i promocje lub założyć konto na stronie internetowej, aby uzyskać dostęp do korzyści tylko dla członków.

ALDI

mujer-compras-tienda-comestibles_1303-16017.avif Jest to jeden z najpopularniejszych sklepów dyskontowych w Polsce. Można w nim znaleźć szeroką gamę produktów wysokiej jakości: artykuły spożywcze, księgarskie i perfumeryjne, drobne AGD i sprzęt technologiczny.

Istnieje wiele sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w ALDI, chociaż najlepszym sposobem jest zapisanie się do ich cotygodniowego newslettera. Otrzymuj wszystkie zniżki, promocje i oferty sezonowe bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą i zacznij oszczędzać. Możesz również utworzyć konto na ich stronie internetowej, aby znaleźć pobliskie sklepy i okazje.

Auchan

familia-supermercado-mujer-camiseta-marron-gente-elige-productos-madre-hija_1157-43983.jpg Auchan oferuje szeroką gamę produktów, w tym żywność i napoje, artykuły gospodarstwa domowego, środki czystości, produkty kosmetyczne, produkty dla zwierząt domowych, meble, urządzenia, odzież, książki, artykuły imprezowe i wiele innych.

W Auchan zawsze możesz zaoszczędzić więcej. Co tydzień Auchan oferuje liczne promocje na produkty spożywcze i niespożywcze. Ma również oferty i rabaty na środki czystości i akcesoria domowe, narzędzia ogrodnicze i artykuły do majsterkowania.

*Promocje 365 posiada najnowsze katalogi najtańszych supermarketów w Polsce. Odkryj aktualne oferty tych sklepów i znajdź najlepsze rabaty dla swojego budżetu. Jeśli szukasz wysokiej jakości produktów w niskich cenach, to są to polecane miejsca dla Ciebie. Spiesz się!*

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.