logo
homeIcon
  1. separatorBlog
  2. separatorNajlepsze polskie marki ubrań dla dzieci
REKLAMA

Najlepsze polskie marki ubrań dla dzieci

Najlepsze polskie marki ubrań dla dzieci

Jako rodzic zawsze poszukujesz najlepszych produktów do wychowania swoich dzieci, aby zapewnić im szczęśliwe, zdrowe i bezpieczne dzieciństwo pełne radosnych wspomnień. Dzisiejsze firmy doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego wkładają wiele wysiłku, aby stworzyć najlepsze rozwiązania dla współczesnych rodzin.

Od sprzętu ochronnego po trwałe zabawki - wszystko jest projektowane z myślą o tym konkretnym celu. Na szczęście odzież nie jest wyjątkiem, a w szczególności dotyczy to Polski, gdzie marki mody dziecięcej ciężko pracują, aby stworzyć produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach.

Oto niektóre z najlepszych ubrań dla dzieci wyprodukowanych w Polsce.

Efvva

2.jpg

Efvva to marka dla odważnych i wyjątkowych dzieci o intensywnej i niepowtarzalnej osobowości. Projektantka i właścicielka Ewa Wróbel-Hultqvist czerpie inspirację ze sztuki nowoczesnej i to właśnie ona wpływa na sposób, w jaki marka tworzy swoje kolekcje.

Od sukienek po koszule, spódnice i akcesoria - wszystko jest robione i malowane ręcznie, dzięki czemu każdy element jest na swój sposób wyjątkowy. Jeśli chcesz, aby Twoje dzieci miały silną osobowość, ta marka jest zdecydowanie dla Ciebie.

Booso

3.jpg

Stworzona przez dwóch architektów, marka czerpie inspirację z minimalizmu, co widać w każdej kolekcji. To marka dla tych, którzy rozumieją, że to, co najlepsze, może być czasem najprostsze.

Ponadto ich kolekcje można stosować w różnych miejscach, zaskakująco łatwo je łączyć i wyglądają niesamowicie zarówno u chłopców, jak i u dziewczynek. Poszukaj ich w Internecie i skorzystaj z promocji i ofert dostępnych tylko online.

Amelie et Sophie

4.jpg

Elegancka marka, która zachowuje prostotę. Amelie et Sophie to marka, która została zainspirowana elegancją, prostotą i stylem Coco Chanel. Dzięki palecie delikatnych pasteli, marka ta tworzy modę dla dziewczynek, kobiet, a także niemowląt.

Z biegiem lat firma stała się międzynarodową marką, która prowadzi sprzedaż na całym świecie, a jej wierni klienci w całej Europie i Ameryce zarządzają ekspansją, współpracując ze światowej sławy projektantami mody i specjalistami.

Kids on the Moon

5.jpg

Prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalna marka na tej liście, Kids on the Moon, to okręt flagowy polskiej branży mody. Ich kolekcje są często proste, delikatne i stylowe, z dżinsami, spódniczkami, koszulkami, dresami i wieloma innymi produktami dla maluchów i nastolatków. Mają też kolekcje dla rodziców, więc mama też może zrobić małe zakupy!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.