logo
homeIcon
  1. separatorBlog
  2. separatorNajlepsze perfumy Natura na każdą okazję
REKLAMA

Najlepsze perfumy Natura na każdą okazję

Najlepsze perfumy Natura na każdą okazję

erfumy są cechą charakterystyczną. Istnieją zapachy kwiatowe, owocowe wszelkiego rodzaju. Każdy wybierze według własnego gustu, a perfum na rynku są tysiące. Niektóre perfumy są bardzo drogie i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Istnieją jednak bardzo ładne i charakterystyczne zapachy od Natura, na które możesz się zdecydować, jeśli nie chcesz wydawać dużo pieniędzy. Jeśli mieszkasz w Polsce i jesteś klientem Natura, możesz zdecydować się na te zapachy. Dokonaliśmy wyboru dla kobiet i mężczyzn.

KOBIETY

2.jpg

  • Una Intenso

Intensywność to ta część życia, której kobieta zawsze potrzebuje, aby osiągnąć swoje największe cele. Jest to charakterystyczna cecha najbardziej zwycięskich. Una Intenso by Natura narodziła się w 2015 roku, zapach należący do cypryjskiej rodziny zapachowej dla kobiet. Jego zapach jest szczególnie odpowiedzialny za zwiększanie potliwości, ale bez zapierania tchu w piersiach swoim ciepłem. Zawiera nuty jaśminu, róży, paczuli, drzewa sandałowego, piżma, piwonii i konwalii, dzięki czemu Twój feminizm nie zostanie utracony, a Twój zapach będzie całkowicie nasycony różą.

  • Humor

Lekkomyślność i efekt swobody to część tego, co musisz wiedzieć przed użyciem Humor 1 firmy Natura, perfum, które mają również swoją dawkę niebezpieczeństwa, ponieważ są przeznaczone do swobodnych, ale intensywnych chwil. Dzięki zapachowi złożonemu z nut piżma, bursztynu, drzewa sandałowego, orzecha brazylijskiego, cytrusów, gruszki, cassis i konwalii, masz więcej niż wystarczająco, aby poczuć się bardzo dobrze w popołudniowych klimatach.

  • Luna

Jest to zapach, który został wprowadzony na rynek w 2014 roku. Perfumy te mają szereg atrybutów bardzo związanych z tym, co to znaczy być kobietą, zaznaczając przejście od młodości do dojrzałości. Należy podkreślić miękkość tego zapachu, ponieważ zawiera nuty mandarynki, róży tureckiej, wetiweru, cedru, paczuli, jaśminu lub róży damasceńskiej. Ma umiarkowaną trwałość i miękki ślad i dobrze nadaje się do noszenia jesienią.

MEN

3.jpg

  • Essencial Intenso

Został wprowadzony na rynek w 2013 roku i należy do drzewno-aromatycznej rodziny zapachowej dla mężczyzn. Ma serię nut piżma, drzewa sandałowego, paczuli, czarnego pieprzu, gałki muszkatołowej i mchu dębowego, co jest zapowiedzią dla tych, którzy są naprawdę silnymi mężczyznami pod każdym względem i będą mieli ten sosnowy zapach dla siebie. Ma bardzo długą trwałość i ciężki ślad, które dobrze pasują do siebie zimą.

  • Homen

Zawiera nuty imbiru, cedru, drzewa sandałowego, piżma, brzoskwini i bergamotki. Ma umiarkowaną trwałość i podobny ślad, i jest idealny na wiosenne dni, ponieważ sprawia, że nawet najzimniejsza kobieta się zakochuje. Jest to bardzo świeży zapach zaprojektowany z myślą o tych akcentach morza, które lubimy w dzisiejszych czasach.

Promocje 365 oferuje wszystkie katalogi rabatowe głównych sklepów w Polsce. Jeśli chcesz kupić perfumy, ale nie wydając zbyt dużo pieniędzy, Natura ma dla Ciebie wiele opcji.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.