logo
homeIcon
  1. separatorBlog
  2. separatorMediaMarkt: więcej niż elektronika
REKLAMA

MediaMarkt: więcej niż elektronika

MediaMarkt: więcej niż elektronika

W Polsce istnieje szeroka gama sklepów z elektroniką. Jest jednak jedna sieć, która jest najpopularniejsza w kraju ze względu na różnorodność produktów, promocje i popularność wśród lokalnej społeczności: MediaMarkt. Ma dobre ceny i kuszące wyprzedaże. Chociaż każdy kupujący wybierze konkretny sklep na podstawie gustu lub lojalności, MediaMarkt to znacznie więcej niż elektronika! Ten gigant oferuje szeroką gamę produktów w swoich sklepach i na stronie internetowej. Wśród nich klienci mogą znaleźć komputery i laptopy, materiały biurowe, drukarki, akcesoria PC, telefony komórkowe, telewizory, głośniki, wtyczki i kable, aparaty fotograficzne, urządzenia kuchenne, narzędzia, ładowarki i wiele innych.

Dlaczego MediaMarkt?

2.jpg

MediaMarkt sprzedaje i dystrybuuje szeroką gamę lokalnych i międzynarodowych marek, takich jak Apple, Samsung, Huawei, Philips, WMF i Siemens. Sprawdź ich aktualne promocje i oferty dostępne w ich sklepach i na ich stronie internetowej, aby znaleźć najtańsze produkty i najlepsze oferty sprzedaży. Bardzo ważne jest, aby zwracać uwagę na codzienne i comiesięczne publikacje, aby nie przegapić żadnej okazji i porównać ceny. Jeśli wejdziesz teraz na ich stronę internetową, znajdziesz oferty zimowe. Istnieją niesamowite wyprzedaże na piece, telefony komórkowe i materiały komputerowe. Możesz dostać te przedmioty z 30% rabatem. Jeśli wiesz, jak skorzystać z ofert, będziesz mógł kupić więcej niż jeden przedmiot.

MediaMarkt w liczbach

3.jpg

MediaMarkt to wiodąca w Polsce i Europie firma zajmująca się dystrybucją elektroniki użytkowej i usług z nią związanych. Jest częścią MediaMarktSaturn Retail Group, z ponad 1000 punktami sprzedaży zlokalizowanymi w 13 krajach, zatrudniającymi 50 000 osób i osiągającymi obroty przekraczające 20 miliardów euro. Rynek elektroniki użytkowej i komputerów domowych przeszedł w Polsce "dramatyczną" sytuację podczas pandemii Covid, a obecnie dominującym modelem jest kupowanie wyłącznie na podstawie ceny. Na to właśnie stawia Media Markt. Sieć znana jest z agresywnych kampanii marketingowych mających na celu przyciągnięcie do sklepów masowego odbiorcy.

Orientacja biznesowa

4.jpg

Jej założyciel, Leopold Stiefel, zdecydował się na radykalnie odmienny model biznesowy. Jego obietnicą handlową było zaoferowanie klientom dużej powierzchni sprzedaży, szerokiej gamy produktów i marek oraz niskich marż wspieranych przez wysokie obroty. Obecnie orientacja na klienta i zdecentralizowane zarządzanie punktami sprzedaży zapewniają sieci dużą sprawność lokalną w ramach strategii międzynarodowej. Grupa docelowa MediaMarkt jest młoda, miejska i bardzo zainteresowana nowymi technologiami. Ta publiczność, raz lojalna, stanie się konsumentami innych, bardziej tradycyjnych linii produktów (pranie, chłodzenie, gotowanie). Tranzyt i stałość tej publiczności w sklepie to dwa dynamiczne elementy, które stopniowo przekształcą odwiedzających w kupujących, a kupujących w lojalnych klientów.

Promocje 365 oferuje wszystkie katalogi rabatowe wiodących sklepów z elektroniką w Polsce, w tym MediaMarkt. Skorzystaj z promocji i ofert i odnów swój dom nie wydając zbyt wiele. Zarządzanie pieniędzmi to podstawa.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.