logo
homeIcon
  1. separatorBlog
  2. separatorJak poprawić swoją rutynę pielęgnacyjną bez nadmiernych wydatków
REKLAMA

Jak poprawić swoją rutynę pielęgnacyjną bez nadmiernych wydatków

Jak poprawić swoją rutynę pielęgnacyjną bez nadmiernych wydatków

Nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy, aby mieć idealną skórę. To tylko kwestia włączenia do codziennej rutyny kilku produktów, które często zaniedbujemy, ponieważ nie mamy czasu na poświęcenie się pielęgnacji osobistej. Jeśli chcesz poprawić swoją rutynę urody bez naruszania budżetu, wypróbuj produkty, które wymieniamy poniżej. Dzięki nim Twoja skóra będzie wyglądać na znacznie odmłodzoną, a znajdziesz je w takich sieciach jak Sephora, Ziko, Natura, Avon czy Jawa w najlepszej cenie.

Kremy oczyszczające

2.jpg

Produkty do oczyszczania twarzy są zróżnicowane. Nie ma jednego konkretnego produktu, który spełniałby wszystkie cechy, by pasować do różnych typów skóry. Niektóre mogą być nadmiernie odtłuszczające, a inne bardzo kwaśne lub zasadowe. Wybór kremu zgodnie z typem skóry będzie fundamentalny i ważne jest, aby miał on miękką konsystencję, aby uniknąć podrażnienia twarzy. Sugeruje się dołączenie do niego nawilżającego toniku.

Ochrona przeciwsłoneczna

3.jpg

Stała ekspozycja na promienie słoneczne jest szkodliwa dla zdrowia skóry. Jeśli pracujesz w kurorcie plażowym w Polsce i prawie cały czas przebywasz na świeżym powietrzu, stosowanie dobrego kremu z filtrem będzie kluczem do uniknięcia poparzeń słonecznych. Skóra Fair jest znacznie bardziej wrażliwa, nawet na ekstremalne zimno. Używanie ochrony w zimie sprawi, że Twoja twarz będzie nawilżona. Istnieją filtry przeciwsłoneczne o różnych czynnikach, filtry przeciwsłoneczne dla dzieci, a nawet kompaktowe filtry przeciwsłoneczne.

Woda micelarna

4.jpg

Wystarczy nasączyć wacik i przetrzeć nim twarz delikatnymi, okrężnymi dotknięciami, także powieki i usta. Po usunięciu wszystkich zanieczyszczeń i makijażu, spłucz skórę ciepłą lub zimną wodą.
Spłukiwanie wody micelarnej jest opcjonalne, chociaż zaleca się to zrobić, aby usunąć wszelkie pozostałe zanieczyszczenia. Służy również do tonizowania i nawilżania skóry.

Balsam do ust

5.jpg

Balsam do ust jest wielkim sprzymierzeńcem dla Twojej skóry i ma wiele zastosowań. Możesz go używać do poprawiania makijażu, usuwania makijażu lub sprawić, że Twoje brwi będą wyglądać idealnie. Jak. Jeśli wetrzesz balsam do ust w zawijasy swoich brwi, zobaczysz, że są one uszczelnione i zadbane. Chociaż jego główne działanie związane jest z korygowaniem i naprawianiem suchości ust spowodowanej ekspozycją na słońce, wiatr lub zimno. Dla dobrej ochrony ust, ochrona przeciwsłoneczna powinna mieć co najmniej faktor 15.

Chusteczki do usuwania makijażu

6.jpg

Są naszymi najlepszymi sprzymierzeńcami, jeśli brakuje nam czasu. Służą do szybkiego usuwania makijażu, ale tylko powierzchownie, ponieważ nie usuwają 100% pozostałości. Do wykonania głębokiego oczyszczenia niezbędne będzie kolejne uzupełnienie. Zalecamy umycie twarzy dużą ilością wody z mydłem, aby mieć pewność, że usuniemy wszystkie zanieczyszczenia, a następnie nałożenie toniku do twarzy i kremu nawilżającego. Nie nadużywaj chusteczek do demakijażu i stosuj pełną rutynę, aby uzyskać gładszą skórę.

Promocje 365 przynosi najlepsze katalogi ze wszystkimi ofertami z Twoich ulubionych sklepów w Polsce. Podążaj za rutyną piękna i zacznij zauważać zmiany w swojej skórze bez nadmiernych wydatków. Skorzystaj z szansy i poświęć trochę czasu dla siebie. Nie czekaj dłużej.

REKLAMA
arrowDown

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.