logo
homeIcon
  1. separatorBlog
  2. separatorBlack Friday już za nami, czy to idealny czas na zakupy?
REKLAMA

Black Friday już za nami, czy to idealny czas na zakupy?

Black Friday już za nami, czy to idealny czas na zakupy?

Black Friday już za nami. Ale nie martw się, jeśli nic nie kupiłeś. Black Friday to dopiero początek miesiąca świetnych okazji. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a grudzień przynosi wiele okazji do wykorzystania w Polsce. Sklepy odnotowują wyższą sprzedaż w drugim tygodniu grudnia. Jest to okres, w którym osoby, które nie zrobiły zakupów podczas Black Friday lub Cyber Monday, muszą dokonać zakupów przed ważnymi datami, takimi jak Boże Narodzenie lub Wigilia. W tygodniach poprzedzających Boże Narodzenie sklepy oferują zniżki, aby przyciągnąć kupujących w ostatniej chwili. Grudzień to idealny czas na zakupy? Ogólnie jest to dobry miesiąc na znalezienie okazji, ale konkretne produkty i wielkość rabatów mogą się różnić. Jeśli szukasz czegoś konkretnego, warto śledzić ceny.

Inne dni na zakupy ze zniżką

Zimowa wyprzedaż

2.jpg

Zimowe wyprzedaże mają miejsce po Święcie Trzech Króli i trwają przez cały styczeń. Jest to idealny czas na zakup tego, co było w toku. Sklepy chcą pozbyć się zalegających zapasów lub produktów, których nie udało im się sprzedać w grudniu lub w Black Friday. Należy pamiętać, że w większości sklepów jest to do wyczerpania zapasów, więc jeśli chcesz coś szczególnie, najlepiej kupić to jak najszybciej. Wyprzedaże te można zobaczyć w sklepach odzieżowych, a także w sklepach ze sprzętem AGD i sklepach ogólnospożywczych. Data rozpoczęcia wyprzedaży zależy od każdej społeczności. W większości z nich jest to 7 stycznia, chociaż w ostatnich latach zostały one przyspieszone.

Walentynki

3.jpg

Walentynki obchodzone są 14 lutego. Święto to pochodzi z dawnych czasów i jest obchodzone, ponieważ w III wieku w Rzymie zabito księdza Walentego za potajemne celebrowanie małżeństw młodych kochanków. Z biegiem lat jego obchody rozprzestrzeniły się na cały świat. W Walentynki klasycznie pary obdarowują się perfumami, kwiatami, czekoladkami lub biżuterią. Chociaż oczywiście każda para może zdecydować, jaki prezent podarować w tym wyjątkowym dniu. Dlatego sklepy nie ograniczają się do udzielania rabatów tylko na powyższe produkty, ale robią to w różnych pozycjach, aby zapewnić różnorodność i zaspokoić gusta.

Dzień Matki

4.jpg

Dzień Matki będzie obchodzony 26 maja 2024 roku w Polsce. Każda matka zasługuje na prezent w tym dniu, niezależnie od tego, czy jest to Twoja własna matka, babcia czy matka Twoich dzieci. Jak można sobie wyobrazić, ten dzień będzie również idealnym czasem na różne rabaty na zakup produktów. Oferty i opcje płacenia znacznie mniej za produkty rozprzestrzeniły się i praktycznie wszystkie sklepy oferują specjalną cenę na Dzień Matki. Pomyśl o tym, co chciałaby otrzymać i poszukaj najlepszej oferty, porównując w różnych sklepach, tak jak robisz to o każdej innej porze roku.

Promocje 365 oferuje wszystkie katalogi rabatowe Twoich ulubionych sklepów w Polsce. Kupuj teraz bez wyrzutów sumienia!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.